Op zondag 30 maart speelt KOG op het veld van Pittem. Daar heeft het jaarlijkse motortreffen plaats en daardoor is de volledige parking aan de sporthal bezet.Dus gelieve tijdig te vertrekken om een parkeerplaats te vinden in de buurt!(Anders mis je misschien de vroege 0-1 van KOG).
Tegen Lendelede was het opnieuw de match van de laatste kans. Met een prachtige vrijschop van Desmet en Vannieuwenhuyse op een diefje komt KOG 2-0 voor, maar opnieuw kunnen we die voorsprong niet vasthouden en Lendelede maakt gelijk in de 85ste min. In de laatste min. speelt ref Weydts zich dan in de belangstelling door een zuivere penaltyfout niet te fluiten en daardoor verspelen we 2 kostbare punten in de degradatiestrijd.Opnieuw genekt door Weydts.
De beloften verloren voor de derde maal dit seizoen en dit op het veld van Eendracht Kuurne.De 3-1 uitslag was zeker niet overdreven want we zagen een zwakke en inzetloze wedstrijd! Met deze inzet wordt het nog moeilijk om de 3de plaats in de rangschikking te behouden.Volgende wedstrijd thuis tegen Lendelede op zaterdag 29 maart om 19u.
De fanion speelde tegen Heule een sterke eerste helft en stond aan de rust 0-2 voor na doelpunten van Despriet(assist Buyssens) en Vandenhende op corner. Heule scoorde kort na de rust de aansluitingstreffer en de 1-3 van Buyssens werd in extremis van de lijn gekeerd door een Heulse verdediger. In de slotfase was het Vanheuverbeke(ja zoon van onze T1) die de 2-2 eindstand op het bord bracht!! Jammer voor een alweer gemiste kans. Volgende zondag tegen Lendelede zijn Despriet en Vandenhende geelgeschorst.
De beloften speelden thuis tegen Jong Vijve en wonnen enigszins gevleid, maar met heel wat karakter met 2-1. Doelpunten van Vindevogel en Oplusztil( beiden reeds 14 treffers!)
Het eerste elftal verzameld om 13.30u voor de trip naar Heule en dit met volgende spelers: Malysse,Fillieux,Vandecasteele,Ackou,Rogge,Decoen,Desmet,Despriet, Vandenhende,Hinnens,Verheggen,Vannieuwenhuyse,Adyns,Buysens en een nog aan te duiden speler van de beloften.
De beloften spelen thuis tegen Jong Vijve met volgende selectie: Fillieux,Dekocker,Messelier,Gysels,Mulder,Leersnijder,Vantomme, Loosveldt,Oplusztil,Vindevogel,Vancamelbeke H&P,D'Hondt,Lecluyse. Verzamelen om 8.25u.
Tegen Menen werd er opnieuw verloren met 1 doelpunt verschil en dit in de allerlaatste minuut! Jammer want na een zwakke eerste helft (met een nog zwakkere scheids) en een degelijke 2de helft verdiende Kog niet te verliezen. Volgende zondag reizen we af naar Heule en daar moet gewonnen worden willen we de rest van het seizoen nog een beetje spannend houden. ER BLIJVEN IN GELOVEN JONGENS!!!!!
P.S:De beloften van Kuurne gaven forfait en daardoor konden we nog eens
Vorige woensdag 20 feb werd een nieuwe hoofdtrainer voor het eerste elftal aangesteld in de persoon van Vanheuverbeke Christ. Op donderdag leidde hij reeds zijn 1ste training en zondag tegen Heestert volgen hopelijk de eerste punten.
Het eerste elftal speelt uit tegen Heesert en verzamelt om 13.15u aan de KOG poort met volgende spelers: Malysse,Vandecasteele,Ackou,Vandenhende,Decoen,Rogge,Hinnens,Desmet,Despriet, Vannieuwenhuyse,Vanheuverswyn,Vantomme,Dedecker,Depoorter,Fillieux.
De beloften spelen uit tegen Izegem en vertrekken om 8u aan de KOG poort met deze selectie: Adyns,Algoet,Buysens,D'Hondt,Dekocker,Fillieux,Gysels,Leersnijder,Loosveldt, Messelier,Mulder,Oplusztil,Vancamelbeke,Vindevogel,Seynaeve.
Op vrijdag in O.C. Het Spoor heeft opnieuw de sportshow plaats. Die begint om 19u en daar wordt o.a. de sportploeg van het jaar 2007 gekozen. In die categorie zijn zowel het eerste elftal(promotie naar 3de) als de beloften (kampioen) genomineerd. Iedereen die deel uitmaakte van die ploegen is uitgenodigd.
KOG stond aan de rust met 0-1 in het krijt tegen Moorsele na een doelpunt op corner waarbij een duidelijke fout op keeper Malysse niet werd bestraft. In de 2de helft bracht Vantomme de bordjes gelijk met een verre lob maar op 5 min van het einde scoorde Moorsele opnieuw op corner de 1-2. Iedereen zag de bui hangen maar in het slotoffensief werd Mulder in de strafschopzone omvergetrokken en de logische penalty werd ijzig kalm binnengetrapt door Desmet. Logische uitslag na een match met veel inzet. Zondag ontvangt KOG co-leider Ingooigem.
De beloften speelden een degelijke wedstrijd tegen Aalbeke en wonnen verdiend met 2-4. Aan de rust stond het 0-2 met 2 doelpunten van Vindevogel. Na de rust werd het snel 0-3 na een misverstand in de verdediging en het was opnieuw Vindevogel die afwerkte.Na de 1-3 was het Hinnens die er na een assist van" Del Pierro" Vancamelbeke 1-4 van maakte.Aalbeke scoorde nog tegen in de slotminuut.
De beloften spelen uit tegen Aalbeke met volgende selectie: Adyns,Algoet,Buysens,D'Hondt,Dekoker,Fillieux,Hinnens,Leersnijder, Messelier,Oplusztil,Vancamelbeke P.,Vandenhende,Vindevogel,Depoorter.
Het eerste elftal speelt thuis tegen Moorsele met volgende spelers: Ackou,Dedecker,Desmet,Despriet,Fillieux,Ghysels,Loosveldt,Malysse, Mulder,Rogge,Vandecasteele,Vanheuverswyn,Vantomme,Verheggen,Decoen.
KOG heeft de belangrijke zespuntenwedstrijd tegen Marke verloren met 2-0. Van het mooie en enthousiaste spel van verleden week tegen Anzegem was onbegrijpelijk niets te bespeuren. Hopelijk was het een totale offday en wordt het volgende zondag rechtgezet tegen Moorsele.
Volgende spelers zijn geselecteerd voor de uitwedstrijd tegen FC Marke: Ackou,Decoen,Dedecker,Fillieux,Gysels,Hinnens,Loosveldt,Malysse,Mulder, Rogge,Vandecasteele,Vanheuverswyn,Vannieuwenhuyse,Vantomme,Verheggen.
Na de trainerswissel verwachtte iedereen een gemotiveerde ploeg.Jammer genoeg stond het na 2 min reeds 0-1 na een misverstand in de verdediging.Met inzet en goed voetbal stond het aan de rust 1-2 met doelpunten van Dedecker en Vannieuwenhuyse op penalty. Een verdwaalde voorzet die in doel belandde en een duidelijke buitenspelgoal werden KOG fataal.We verdienden zeker een gelijkspel maar één ding was duidelijk: Er stond opnieuw een ploeg op het veld! Volgende zondag trekken we naar Marke voor een onvervalste zespuntenmatch!!
Tegen zwart beest Hulste(enige verlieswedstrijd vorig seizoen) werd het opnieuw een nederlaag. Na een erbarmerlijke 1ste helft stond het 0-1 met een kopbalgoal aan de eerste paal. In een betere 2de helft scoorde Dieter Oplusztil de aansluitingstreffer maar opnieuw op corner (iedereen was voldoende gewaarschuwd aan de rust) was het Hulste die de eindstand op 1-2 bracht.
Zijn geselecteerd voor het eerste elftal (thuis tegen SV Anzegem) en dienen om 13.45u aanwezig te zijnop ons terrein: Ackou,Algoet,Decoen,Dedecker,Desmet,Despriet,Fillieux,Loosveldt,Malysse,Rogge, Vandecasteele,Vanheuverswyn,Vannieuwenhuyse,Verheggen.
De beloften spelen thuis tegen Hulste en dienen om 8.25u op ons terrein aanwezig te zijn: Adyns,Buysens,D'hondt,Dewaele,Fillieux,Gysels,Hinnens,Leersnijder,Messelier,Oplusztil, Rollez,Vancamelbeke Hannes en Pieter,Vantomme,Vindevogel.
Woensdagavond na de bestuursvergadering en overleg met de spelersgroep werd beslist om de samenwerking met hoofdtrainer Franky Sabbe onmiddellijk stop te zetten. De taak van hoofdtrainer wordt voorlopig verdergezet door hulptrainer Himpe Bruno.
KOG kon standhouden tot aan de rust maar na enkele minuten in de 2de helft stond het reeds 2-0.In het laatste kwartier kon KOG nog wat weerwerk bieden maar toch was het Kachtem die de eindstand op 3-0 bracht. Hierdoor doen we een slechte zaak en zien Kachtem over ons springen in het klassement. Volgende zondag thuis tegen Anzegem.