Foto
Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    bruintje
    Fietsen: das zere rijden
    26-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vorig jaar, dag op dag, zaten we op een terras in de zon met een 20°. Vandaag zijn we al blij dat het droog was. Een schrale NO wind, amper een 4°. Toch tekenden er vanmorgen 16 guys voor de rit naar Banneux. Vier jongens moesten echter vroeger terugkeren wegens andere verplichtingen. Maurice en Rohnny deelden vandaag het commando.
    Via Aalst naar Remicourt. In Engis "onze Maas" over en naar Ramouil. Aan het uithangsbord van Palm rechtop: meteen maar op het binnenblad. Rue Fays is nog te doen, maar het venijn zit in de staart: Av. du Gros Chêne Over Neuville-en-Condroz naar Plainevaux. Roche-aux-Faucons eens omlaag. Even voorbij die ellendige kuitenbijter halfweg, was de weg onderbroken wegens werkzaamheden. Hopelijk komt alles in orde voor LBL. Geen doorgang mogelijk, dan maar rechts. Helaas bracht dit geen soelaas: onverhard en last but not least: fiets op schouder en tussen de graafmachines door. . Stokjes te kort om de modder en aarde tussen de schoenplaatjes te verwijderen. Bij de ene lukt dat al beter dan bij de andere .In Méry de Dolembreux omhoog. Een nieuwe oriëntatie was nodig op dat kleine padje dat volgde   Uiteindelijk kwamen we terug in Louveigne en dan is Banneux niet meer ver. Tijd voor koffie en rijstvlaai in de vernieuwde zaak La Rose. Rudi stond net plat bij aankomst, dus die wist meteen wat doen .Maurice was een kaars gaan kopen voor zijn Orfhelia  en zadelde Lode maar op om deze mee te dragen in diens rugzakje. Er zijn er altijd die geluk hebben
    De terugweg dan maar: Nessonvaux-Soumagne door Olne: meteen iedereen weer warm Blegny-Visé: de eerste vervaltekens doemden op: kramp voor Guido. Intomen dan maar: Glons-Tongeren. Straight ahead naar Sint Truiden dan maar.
    Gelukkig stond de wind ons nie pal op de snuit op de terugweg; het beetje zon was welkom ( we zijn tegenwoordig rap content; we zweten al bij 5° )
    Info:169km; avs.26km/h; 1815hm

    26-03-2013 om 20:26 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De lente is nog veraf, ondanks de 21 ste maart. En de vooruitzichten worden hoe langer, hoe slechter Gelukkig was er toch een beetje zon, en bleef het vandaag droog. We zijn rap content dezer dagen:: zelfs met amper een 4tal graden Zonder botjes en handschoenen: ik had verdorie warmere handjes en voetjes dan zij die er wel droegen Met z'n 9 toch nog; een ritje van Maurice.
    Via Velm-Walshoutem naar Crehen; Cortil Wodon-Marchovelette tot beneden in Marche-les-Dames. In Sclayn terug de Maas over naar Sclaigneaux. Door Forêt Chant d'Oiseaux naar Landenne. Héron-Burdinne-Ciplet waren de volgende passages. Via Lens-St- Rémy naar Geer en door Berloz.-Jeuk weer naar ons vertrekpunt. Een koffie en warme choco was zeker verdiend.
    Info: 130km; avs.27,8km/h; 883hm

    21-03-2013 om 21:50 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    20-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Eindelijk terug na de perikelen van m'n pc: helemaal naar de botten. Dus hoogtijd voor vervanging. Hier dan de verslagen van het afgelopen weekend.
    Zaterdag 16/03
    Een eerste rit op verplaatsing: Parel van het Hageland. Met start en aankomst in de achtertuin van Marianne. Droog was het wel, maar van aangenaam fietsweer was geen sprake. Een gure, strakke wind zorgde ervoor dat het best een pittig ritje werd. Vertrokken met wat ouwe makkers; doch na een goei 10km lag hun tempo me toch wat te laag. Dan maar opzoek naar een ander pelotonnetje om m'n karretje aan te hangen en zodoende wat warmer te krijgen Een groepje uit Scherpenheuvel bood soulaas Deze boys legden er een serieuze pees op: bijblijven dus. Onderweg passeerde ik Marc en Johan. Deze laatste z'n bobijntje was al stilaan te ver op om nog aan te klampen
    De rit dit jaar was een combinatie van de 2 vorige edities. Het eerste deel Nieuwrode-Begijnendijk-Testelt-Bekkevoort. Het tweede deel Bunsbeek-Willebringen-Beauvechain-Vertrijk.
    De ontvangst bij Marianne na de rit was weer........
    Info: 113km; avs.30km/h; 843hm

    Zondag 17/03
    Met 26 aan de start: het leek wel de start van een heuse koers Geen regen-of sneeuwbui te bespeuren Een rit op conto van Peter. Over Broekom naar Vechmaal. De weg naar Lauw was versperd door sneeuwophopingen: geen doorkomen mogelijk Demi-tours en andere weg naar Herstappe dan maar. Maar ook daar nie veel beter: plassen smeltwater; nog wat achtergebleven sneeuwplekken; modder en slijk. Eindelijk wat fatsoenlijkere wegen: Milmort-Jupille. Daar wachtte ons echter een fameuze verrassing: Rue du Bois Sauvage; z'n naam nie gestolen Met een 20% omhoog op een smal wegje in slechte staat, een "geitepad" Geen wonder dan het achterwiel doorslipte Dalend op onverhard; we waanden ons in Strate Bianche Nog een lange , meedogenloze klim in Queue-du-Bois. Fléron was ons vertste punt vandaag. Door het centrum van Luik: Tier de la Citadelle dan maar Aanklampen was de boodschap van Alleur naar Crisnée. Hierna maar gekozen voor de best mogelijke weg: de N3 naar St-Truiden.
    Al de ellende onderweg,; druk verkeer in de provinciehoofdstad; De kuitenbijters onderweg en de 2 lekke banden was er de oorzaak van dat ons gemiddelde ver beneden ons kunnen lag. Maar geen erg, we doen het tenslotte om de rit en die was ondanks alles: prima. Thxs Peter, goe gedaan jochie (Ons motto: de rit is de rit )
    Ook al was het middaguur voorbij, dat houdt ons nie tegen om van den après te genieten Meteen de fiets afwassen na thuiskomst was het best; een warm sopje en m'n spaanse blonk weer
    Info: 121km; avs.27,7km/h; 1060hm

    20-03-2013 om 21:24 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Eindelijk kans om nog eens op de fiets te stappen; hoog tijd Nie dat het een echt fietsweerke was, maar we zijn tegenwoordig al blij als de wegen sneeuw- en ijsvrij  en de barometer boven de 0° staat. Dat er nog dreigende sneeuwbuien in de lucht hingen, heeft velen doen afhaken. Maar zoals altijd hebben de thuisblijvers ongelijk Amper met z'n 5 en: Alhoewel we vorige week ook in Alden Biesen waren, leek het ons toch de meest droge regio voor vandaag. 
    Via Zepperen -Vliermaalroot naar Alden Biesen. Door Ketsingen naar Val Meer. Een mooi "bobbelke" naar Bitsingen Nog een puistje: Hautain St Siméon. In Slins werden we getrakteerd op een sneeuwbui. Gelukkig klaarde het spoedig op en moesten we ditmaal geen bushokje opzoeken En ommetje over Juprelle-Oborne en naar Tongeren. Nog even: Gors-Kuttekoven-Ulbeek. Een koffie hadden we zeker verdiend
    De wegen lagen er goed berijdbaar bij; alleen op tertiaire en fietspaden lag her en der nog wat sneeuw. Op plaatsen waar de sneeuw opgehoopt lag, waande men zich bijna in het hooggebergte.
    Info: 120km; avs.27,7km/h; 752hm

    14-03-2013 om 23:05 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na de regen van het afgelopen weekend, keerde de winter gisteren terug. Bitterkoud en een pak sneeuw bovenop. Er lijkt dit jaar geen eind te komen aan de winter. Wat een contrast met begin vorige week. Er zit niks anders op dan de fiets nog wat op stal te laten en een blok hout op de stoof bij te gooien en "stooflatten draaien"  

    12-03-2013 om 19:32 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    07-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De zon liet het vandaag wat afweten, gelukkig viel het qua temperatuur nog best mee: 14°. De paar regendruppels bij de start was van weinig betekenis en van korte duur. Met z'n 9 en aan de start.  Ulbeek-Kortessem. Maurice kreeg een foontje en moest huiswaarts keren. Via Vliermaal dan maar naar Alden Biesen. Door Membruggen naar Millen. Via Boirs-Glons naar Nerem.  Over Lauw-Heers-Brustem terug naar de stad. 
    Info: 109km; av.27,7km/h; 646hm 

    07-03-2013 om 23:15 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De weersbulletins waren unaniem voor vandaag: het zou een mooie lentedag worden: 16° zou zeker gehaald worden. Zalig om die eerste zonnestralen te voelen na die lange winter. Wintervesten, handschoenen en overschoenen konden thuis gelaten worden. Stefan daagde al in korte broek en trui op: "ene echte" Dat iedereen de lentekribbels had was ook duidelijk te zien aan de talrijke opkomst: maar liefst 17. Sneu voor Nico en Raf, zij moesten vroeger terugkeren. Tja hier en daar is er toch nog iemand die werkt
    De eerste dinsdag van maart : de start van ons "zomersprogramma". En zoals elk jaar, gaat onze eerste uitstap naar de vallei van de Samson. Wel werd er beslist om de rit dit jaar eens andersom te rijden. Rohnny nam het eerste deel voor zijn rekening, Maurice voerde het 2deel aan.
    Over Kerkom-Vorsen naar Lincent. Door Meeffe naar Fernelmont; in Vezin de Maas over. Langs de Samson naar Goyet tot bij BiBi: onze "pitsstop", hoog tijd voor koffie. Na de break meteen weer duchtig wat omhoog tot Gesves.Hier en daar lag nog overblijvende sneeuw op velden en weiden. Libois-Vyle-et-Tharoul: mooi. Door het altijd drukke Hoei en dan de vallei van de Burdinale tot Burdinne. Terug door Meeffe en naar Hannuit om via Montenaken-Borlo-Mielen terug bij Muske's te geraken.
    Voor sommigen raakten het bobijntje stilletjesaan op; afstand, parcours en tempo.
    Info: 177km; av.29,8km/h; 1328hm

    05-03-2013 om 22:25 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Eerste zondag van maart: voor elke repecterende wielerfreak de start van het nieuwe seizoen. Voor mij ook meteen de start in m'n nieuwe club: ZLWTC St Truiden. "Times they are a changin'" zong Bob Dylan al 39jaar geleden. Dus hoog tijd om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Niet dat de club zo nieuw is voor mij; door de jaren ken ik er vrijwel iedereen. En dan het feit dat, (bijna) iedereen van de oorspronkelijke A groep van Melveren, ook van de partij is, maakt het des te aangenamer. Vierentwintig man tekenden vanmorgen om 8h30 het startblad. Iedereen klaar voor de eerste" Conditie rit" onder commando van Rohnny. Kou zou je nie krijgen
    Deels de rit van vorige dinsdag: dus opnieuw Le Sartage en Chemin de Compte. ( Makkelijk als je het parcours wat kent ) In Marchin echter geen omweg meer naar Goesnes, maar meteen Ahin-Moha. Hier wat verandering. Beneden in Moha, rechtover de klim in Rue Georges Hubin; serieus uit je sloffen komen: Dan die dekselse uitloper van de Bruyéres nog .om in Wanzoul te komen. Bij velen begon het bobijntje toch op te raken Wie dacht dat het nu plat zou blijven,was eraan. In Fumal aan het monumentje: Rue de Marneffe. Met nog wat stuiptrekkingen in Braives en Omal ; gashendel open: Geer-Berloz-Jeuk; geraakten we toch weer bij Muske's waar nog wat nagekaart werd over de rit
    Info: 120km; av.30km/h; 1155hm

    03-03-2013 om 16:32 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    02-03-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Lente is het nog niet , maar je voelde toch dat er beterschap zit aan te komen. De overschoenen konden al op het schap blijven liggen voor mij: eindelijk Tja, wat heet fris hé. Gewoon nie teveel aan denken Toch nog een 9man sterk pelotonnetje vanmorgen. Rudi wou eens voor de verandering naar Beauvechain 5 dagen per week daar is blijkbaar nie genoeg voor hem .
    Over Attenhoven naar Neerwinden; door Goetsenhoven naar Hoegaarden. De kasseien ontwijken: via de veldwegen dan maar. Ook daar het nodige hoogteverschil. Via Meer naar Beauvechain ( hallo 1W ). Van Piétrebais naar Incourt; Jauchelette-Jauche; en via Racour-Halmaal terug.
    Enough voor vandaag, gezien de eerst "Conditierit" morgen in m'n nieuwe club
    Info: 103km; av.28,2km/h; 627hm

    02-03-2013 om 16:38 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De gevoelstemperatuur lag vanmiddag lager dan eergisteren. Zal wel grotendeels te wijten zijn aan het kil en vochtig weerke. Toch nog een 11 man aan de start. Eddy nam het initiatief vandaag.
    Door Landen naar Orp Jauche; van Petit Rosiére naar Incourt. Door Dongelberg ( nee Wilmots woont er niet meer; hij is nu "Jeukeneer" geworden ); het mooie kasteel staat er wel nog Door het centrum van Jodoigne naar Piétrain. In Hélècine nog een ommetje over Helen Bos- Budingen en via Runkelen terug naar onze nieuwe donderdag staminée "De Bron".
    Info: 112km; av.28,5km/h; 540hm

    28-02-2013 om 18:49 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De sneeuw van afgelopen zondag was eindelijk zogoed als weg: oef. Hopelijk hebben we nu het laatst gezien van de lange winter. Alhoewel sommige wegen er nog nat bijlagen van sneeuwwater, voelde er toch al een beetje lente in de lucht: 6°. Was ook te zien, 9 man aan de start. Onze vriend uit Zoutleeuw was er ook terug bij Dat er een wat langer en pittiger ritje op het programma stond vandaag, kon je zo raden Kwestie van wat voorbereid te zijn tegen eerste rit in de club zondag en ook om wat kilometers in de benen te hebben voor de eerste lange rit volgende dinsdag. En met Rohnny aan het roer, weet je altijd hoelaat het is Vorige donderdag moesten we de rit naar Marchin uitstellen; vandaag dan maar. Zo geraken we nog eens over de Maas
    Via Berloz naar Warnant Dreye-Villers-le-Bouillet. Een eerste "serieuze" in Ampsin: Le Sartage: 900m; 8,9%; 13%. Afdalend naar het centrum van Hoei richting Modave. Marchin ligt een stukje hoger: klimmen dan maar. Chemin de Compte: 2800m; 5,8%; 10%. Ons verste punt vandaag lag even voor Perwez in Goesnes. Huiswaarts dan maar: Ahin-Moha. Tja uit de vallei van de Burdinale moet je zo wie zo: in Huccorgne. Rue Hêbret dan maar Over Braives naar Omal en door Geer-Hasselbroek terug naar onze staminée. Een koffietje was verdiend.
    Info: 126km; av.27km/h; 1100hm

    26-02-2013 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    23-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    De koudste dag vandaag; zeker qua gevoelstemperatuur. Niet boven het vriespunt: -2°; schrale noordoostenwind; windchill-7°; wat sneeuw; je moet al goe......zijn om fietsen te gaan met zulk een weer. Maar ja, het doet gelukkig geen pijn Met 11 aan de start, sommigen nog nauwelijks herkenbaar door de kledij   De bedoeling was een ritje Zoete Waters; doch omleiding in Landen wegens de rally verplichtte ons naar andere oorden uit te wijken. Het voorstel van Franky om naar Oteppe te fietsen, werd direkt aangenomen.
    Landen-Walsbets-Trognée dan maar. Over Lens-Saint-Rémy naar Oteppe. Even door de vallei om via de klim van La Bruyères in Wansoul te geraken. Met de wind pal in het aangezicht naar Folle-Waremme. Nog even: door Jeuk: half bevroren   Hoog tijd om wat te ontdooien bij een warme koffie of choco,alvorens de laatste inspanning aan te vatten huiswaarts.
    Info:103km; av.27,4km/h; 674hm

    23-02-2013 om 15:06 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    21-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Mooi zonneke voormiddag. Wie echter dacht dat het zo zou blijven, vergiste zich. Donkere dreigende wolken boden zich aan rond het middaguur. De temperatuur geraakte nie boven het vriespunt en door een schrale noordoostenwind voelde het nog veel kouder uit. Toch nog met 6 op den àppel. Nie te ver uit de buurt leek het meest logische
    In Mielen vielen al de eerste sneeuwvlokken; Buvingen-Niel-Landen: het bleef maar sneeuwen. De wind blies gelukkig de sneeuw van de wegen en van onze kledij; soms is ie dan toch nuttig   Voorbij de donkere wolken klaarde het toch weer wat op, dus......nog maar wat verder. Rumsdorp-Gussenhoven-Budingen-Geetbets. Tijd om huiswaarts te keren via Halen-Rummen-Binderveld.
    Info: 84km; av.27,7km/h

    21-02-2013 om 18:35 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    19-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Gisteren een mooi dagje met zon, iedereen dacht, joepie daar is de lente. Njet dus, heel wat frisser vandaag, gelukkig droog ,das ook al veel na al die smodder van de laatste weken Met z'n 10en aan de start. Rohnny had beloofd van het aantal kilometers wat op te drijven: dus....
    Rudi moesten we tegemoet fietsen, even voor Landen kruisten we elkaar al.
    Over Noduwez naar Autre Eglises; van Ramillies naar Eghezée.  Dhuy-Leuze-Cognelée, voorbij het pittoreske kasteel. Via Ville en Waret naar Héron met de fameuze ups en down in Chant d' Oiseaux. Dit kaar eens aan de andere zijde en bergaf, maar soms waande je in Walibi in de railway Op een kuitenbijter verkeerde versnelling en bijna te voet Alles uitpersen dan maar   Over Burdinne-Lens Saint Rémy naar Berloz. Het oog wil ook wat, dus langs de Chaussée d' Amour maar
    Info: 124km; av.29km/h; 934hm

    19-02-2013 om 18:43 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    22 diehards vanmorgen aan de start, ondanks de mist. Onze ouwe gabber Alain zou vandaag de rit voor zij rekening nemen. Tja , hem kennende, zou het zeker geen vlak ritje worden
    Door zijn thuishaven Bovelingen  naar Lantremange. Van Fexhe-le -Haut-Clocher naar Grâce Hollogne. Bijna beneden in Jemeppe rechtsop: meteen schakelend op het binnenblad Een serieus klimmetje om in Mons-Lez-Liége uit te komen. Nog nie helemaal boven-Hozèmont. Haneffe-Donceel: ditmaal eens binnendoor( Alain heeft geen gps nodig ) Gashendel open naar Waremme-Jeuk toe. Boven het Luikse was de mist opgetrokken, hier echter nie, zodat je meteen de temperatuursverschil goed voelde. Maar iedereen was ondertussen warm gedraaid, sommige al onder stoom
    Info: 100km; av.30,6km/h; 687hm

    17-02-2013 om 17:03 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Al een heel ander weerke vanmorgen; werd hoog tijd Was ook meteen tezien aan de start: 15 man.Sneu voor de 3 gasten die ons vroegtijdig moesten verlaten wegens andere verplichtingen. Want Rohnny heeft er weer wa van gemaakt
    Via Kerkom-Kortijs naar Crehen; over Avin naar Noville-les-Bois. Door Franc Waret tot aan de oever van de Maas naar Sclaigneaux. Een kuitenbijterke( vooral op het laatst) stond ons te wachten: Chant d' Oiseaux: 3700m; 3,4°; 11°.  Van Landenne naar Vélaine: even een kleine vergissing ; maar ja,anders halen we onze hoogtemeters nie Terug om de goei weg: Héron-Burdinne- Vissoul. Via Berloz naar Jeuk om terug te keren.
    Info: 120km; av.30km/h; 1026hm

    16-02-2013 om 00:00 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Naa begint da weer mich tog stillekes aen men kloéten aat te hange: soech. Vies kaat . Rond het vriespunt, doch door de wind onaangenaam. Wederom een twijfel geval: een raadpleging op de buienradaar voorspelde echter toch nog droog tot een uur of 3. Dan maar fietstenueke aan en go. Maurice en Lode zaten al te wachten bij een warme koffie. Niet te ver uit de buurt, met de belevenis van vorige donderdag nog vers in ons geheugen Een rondje Schulensmeer dan maar. In Stevoort viel de eerste nattigheid; dan maar zo snel mogelijk huiswaarts. Net op tijd bleek achteraf
    Info: 51km; av.26km/h

    14-02-2013 om 15:37 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Koud: 0°; hier en daar nog een dun laagje sneeuw, zeker op secundaire wegen. Dus geen gekke toeren doen en bij de pinken blijven. Met z'n 7 op pad onder "aanvoering" van Peter. Albert (papa van Alain) volgde ons met de wagen.
    Hoepertingen-Heks-Herstappe op relatief droge wegen. Op weg naar Villers-l'Evèque modderig en met een dun laagje sneeuw. Door Vottem de Maas over naar Outre-Meuse. Laverend door het drukke verkeer voorbij Palais de Justice. Aan kasseien geen gebrek in de stad Luik Maar het ergste moest nog komen.Verscholen achter de lommer van het Prins Bisschoppelijk Paleis: Rue Xhovémont (foto): 700m; 10,7%; 13%. Via Alleur naar Crisnée-Otrange: binnenweg sneeuwlaagje, dalend op de kasseien ook geen optie. Dan maar langs de Luikersteenweg. Vaak moest ook daar van het fietspad af en de weg op, om sneeuwplekken te ontwijken. Vlot schakelen geen al een hele tijd niet meer, alle modder en sluik was aangevroren. Eerst wat laten ontdooien, alvorens m'n "spaanse" een poetsbeurt te geven. Weeral
    Info: 103km; 26km/h; 726hm

    12-02-2013 om 19:39 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Alle ellende was hier van de baan: mooi droog en zelfs een beetje zon. Dan is de -2° nie zo erg. Een paar dozijn aan de start. Op 2 na ( Guy en Geert) meldde de volledige oorspronkelijke A groep van Melveren zelfs aan Meteen een blij weerzien met m'n ouwe makkers . Chapeau voor Ives, die waagde de tocht zelfs met de mountainbike en met verve Zelfs een nieuw "zeppers menneke" maakte deel uit van de groep. Die weet meteen wat afzien is . Gelukkig was het maar een vlak ritje
    Over Geetbets naar Waanrode; van Wersbeek naar Averbode. Een raadpleging op de computer in Tessenderlo tijdens een sanitaire stop, wees een av. van 34km/h aan. Hoog tijd om wat gas terug te nemen, wie weet waar we anders op eindigden Via Lummen ( lekke band voor onze nieuweling  in Schulen) Herk-de-Stad -Wijer weer terug naar Muske's waar we getrakteerd werden door Ronaldo die nu Abraham is
    Info: 110km; av.31,8km/h; 516hm

    10-02-2013 om 17:11 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    09-02-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Een dun sneeuwtapijtje hier vanmorgen. Opletten geblazen, de straat glimde hier en daar. Gelukkig werd het beter naarmate ik korter in de stad kwam. Een dozijn  anderen stonden al startensklaar ondanks de negatieve temperatuur van -2°. De secundaire wegen links laten liggen leek toch het beste. Voor onze "captain" geen probleem om een ritje uit z'n mouw te schudden .
    Aalst-Waremme-Villers-le-Bouillet; van Vinalmont naar Fallais ( toch een klimmetje ); dwars door Hannuit en via Hélècine-Zoutleeuw weer terug.
     Info: 103km; av.29,6km/h; 563hm

    09-02-2013 om 15:02 geschreven door de braane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per jaar
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • 2019
  • 2018
  • 2017
  • 2016
  • 2015
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs