We staan er nu bijna weer terug aan, waar iedereen steeds naar uitkijkt na een werkweek en dit is steeds het welverdiende weekend,en wat dan ook trouwens terug betekent dat op zowel vrijdag als zaterdag terug een bolletje kan geschoten of gekruld worden op onze bolbaan en dit tussen de volgende uren 13:00 hr. en 18:00 hr. dus zou ik zeggen aan iedereen kom gerust eens af om een kijkje te nemen of om ook een bolletje naar de staak te krullen.
Vandaag zijn wij dus met z'en allen terug begonnen aan een nieuwe werkweek hopelijk eentje met niet al te veel stress maar eentje waarbij we rustig ons werk kunnen doen, zodat wij op het einde van de week niet te moe zijn om nog eens te gaan bollen alsook om het weekend in te gaan daarom wens ik iedereen deze keer veel werkgenot toe
Op maandag 16 02 2009 is er dan ook bij ons op de bolbaan de 2 seriebolling van het jaar, en dit voor de leden van onze club,er wordt 45 gegeven en er moet geen inleg betaald worden, zowel de winnaars als de verliezers krijgen dan ook iets,niemand gaat met lege handen naar huis, en de leden die mede gedaan hebben aan de seriebolling krijgen dan ook nog belegde sandwiches,zou zo zeggen leden maak er een sportieve namiddag van.
Vandaag zijn we zaterdag en dit wil dan ook zeggen dat we weer een bolletje kunnen laten rollen op onze bolbaan, want deze is vandaag dan ook weer open en dit van 13:00 hr tot 18:00 hr dus zou ik zeggen iedereen is welkom!!!
Het is weer eens zover vandaag zijn we vrijdag en dit wil zeggen weer eens de laatste werkdag van de week maar dit wil ook tevens zeggen dat vandaag onze bolbaan terug open is van 13:00 hr tot en met 18:00 hr dus aan de bolders zou ik een sportieve namiddag willen toe wensen en aan anderen hartelijk welkom.
Vandaag is het alweer maandag het weekend is weer eens reeds voorbij ik hoop natuurlijk dat jullie allemaal een goed en leuk weekend gehad hebben en dat wij er allen weer eens tegenaan kunnen gaan voor een nieuwe werkweek.
Vandaag zijn we dan ook terug opnieuw begonnen met een nieuwe week op de bolbaan en voor degenen die eens een kijkje willen komen nemen of ook eens een bolletje willen krullen vandaag is de bolbaan terug open en dit van 13:00 hr . tot en met 18:00hr. dus ik zou zeggen kom maar eens af en van harte welkom.
Besten voor degenen die er in geintresseerd zijn de bolbaan is vandaag terug op en dit van 13:00 hr tot en met 18:00 hr dus men kan er terecht voor ook een bolletje te krullen alsook om eens een kijkje te komen nemen wat krulbollen eigenlijk is,wens iedereen dan ook een sportieve namiddag toe.
Sportvrienden zoals jullie een tijdje geleden kunnen lezen hebben op deze blog is het dan vandaag ook zover,deze avond is er te Bassevelde de 5 de editie van DE KOUDE NEUZENTOCHT,dus aan degenen die deelnemen veel plezier gewenst en aan de anderen dit is een mooie wandeling die jullie zullen missen.
Vandaag zijn we terug vrijdag en dat is het sein om terug een bolletje te gaan krullen want de bolbaan is vandaag open van 13:00 hr. tot 18:00 hr. dus iedereen welkom.
Morgen is het alweer zover de laatste werkdag van de week en dan staat het weekend terug voor de deur maar, morgen - middag kan er terug een bolletje gekruld worden bij in ons de club op Klein Rusland, daarom iedereen welkom .
Aangezien de bolbaan nu een paar dagen gesloten is en geen bolletje kan gekruld worden, gaan wij dan morgen maar met z'n allen naar Maldegem naar de parkcross om daar dan ook de eerste maal Niels Albert te zien in zijn nieuwe wereldkampioenen trui,afspraak om 15:00 hr voor de start van de elite renners.
Van het afgelopen sportweekend kunnen wij 2 dingen ervan onthouden ten eerste hebben wij gisteren een perfect belgisch blok zien rijden op het WK cyclocross te Hoogerheide en dat wij dan ook een verdiende werelkampioen hebben als landgenoot dit met name Niels Albert ten tweede de prestatie van onze plaatselijke voetbalploeg KVV Zelzate dat dan ook de 2 periode titel heeft binnen gehaald er daar zo op het einde van het seizoen dan meedoet aan de eindronde voor de promotie naar 1 ste provinciale zou zeggen proficiat aan allen voor de mooie resultaten van het afgelopen weekend.
Vandaag beginnen wij dan ook aan een nieuwe werkweek voor velen onder jullie terug weer veel stress,alsook beginnen wij aan een nieuwe maand met daarin valentijn alsook carnaval,maar wat steeds hetzelfde blijft is dat er ook deze week weer kan gebold worden,vandaag kan er weer worden gekrulbold van 13:00 hr tot 18:00 hr,dus zou zeggen op deze maandag met slecht weer kom gerust een bolltetje krullen.
Vandaag is het dan 31 januari 2009 de nieuwjaarsmaand is ook reeds weer voorbij wat gaat een maand toch snel voorbij daarom op deze laatste zaterdag van de maand kan men deze namiddag terug terecht voor een namiddagje krulbollen op de binnenbaan van boldersclub " Ons Genoegen " alvast aan degenen die aanwezig veel speelgenot en een leuke namiddag toegewenst.
Ik ben De Pauw Marc
Ik ben een man en woon in Zelzate (Belgie) en mijn beroep is Heftruckchauffeur.
Ik ben geboren op 07/10/1963 en ben nu dus 61 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Sport : voetbal , F1 , cyclocross en krulbol.
Ik ben dan ook de Secretaris van de boldersclub " Ons Genoegen " dus voor info stuur een e-mailtje
This Is the BONZO
E-mail mij
stuur mij een e-mail
Gastenboek
Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek