bloemenklas en sterrenklas
de tweede kleuterklasjes van de gemeentelijke basisschool Vossem
Foto
De kleuters van de bloemenklas zijn:
Kato
Viktor
Juliette
Leonie
Janelle
Erika
Elin
Marie
Warre
Otis
Shakira
Hannah
Cara
Sien
Lucas
Camille
Timo
Ilhan
Otto
Miriam

Onze juf is : juf Christine
Archief per maand
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Breng ook een bezoekje aan:
  • de vlinderklas
  • de bijenklas
  • de kikkertjesklas
  • de zonneklas
  • onze school
  • 21-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Thema: Sint en Piet
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Week  van 24 tot en met 28 november en van 1 tot en met 5 december:

    thema: “ sint en piet”:

    Maandag:. We vertellen over de sint en  maken  een aftelkalender:” hoeveel dagen wachten op de sint?”

    Dinsdag: we schrijven vandaag een brief naar de Sint  en doen hem in de rode brievenbus.We knippen en plakken speelgoed uit folders .( je mag speelgoedfolders meebrengen) .We gaan ook turnen.

    Woensdag:. Wie kan al voelend het speelgoed in de zak herkennen? We vertellen over het speelgoed en maken een kleurdictee.

    Donderdag: Vandaag duiken we in de verkleedkoffer van Sinterklaas, gaan logisch rangschikken en knutselen aan onze welkomstkroon.

    Vrijdag: We gaan samen met Sint en Piet op ronde en tellen pakjes in de turnzaal. We tekenen over Sint en Piet en gaan ook cadeautjes verdelen.


    Maandag:. We genieten van een Sinterklaasverhaal en knutselen aan de stoombootkroon.

    Dinsdag: Vandaag zetten we onze schoen klaar. Schoentje meebrengen (met naam) !! En eventueel iets  ( wortel, suikerklontje,…)voor Sint, piet of het paard.We gaan ook turnen.

    Woensdag: Sint en Piet komen langs op school!!!!!

    Donderdag: We zeggen Dank je wel aan de Sint met een mooie tekening. En luisteren naar een fijn Sint en Piet verhaal.

    Vrijdag:Vandaag doen we heuse “pietengym”..en misschien krijgen we zelfs een Pietendiploma!


    groetjes van de juffen,Sint en Piet

     

    Liedje : Sint bedankt

     

    Sint, Sint, Sint, bedankt voor alle cadeaus

    Voor de beer en voor de bal en voor de blokkendoos

    En voor dat hele grote dikke bruine suikerbeest.

    Bedankt, dag Sint, het was een heerlijk feest.


    En  we zingen ook nog de gekende liedjes natuurlijk


    Groetjes

    Van de juffen






    21-11-2014, 00:00 geschreven door juf christine en juf goedele  
    12-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.thema : kunst
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    • Week van 10 tot en met 15 nov. en 17 tot en met 22 nov.:

      Thema:  kunst

      Vanaf  maandag werken we twee weken rond “kunst”.

      Let op : dinsdag 11 /11 : vrijaf !

      We kijken naar verschillende werken van o.a. kandinsky , Paul Klee , Margritte, Peko, Monet, Picasso, Mondriaan,….

      We laten ons door deze kunstenaars inspireren en gaan dan zelf aan de slag. We kleven, knippen, schilderen, boetseren, scheuren,….als in een echt kunstatelier.

      Op woe. 19/11 mogen onze kunstenaars even verpozen in het zwembad. Wie kan er mee om een handje te helpen?

      Op vrijdag 21/11 worden ouders, grootouders,…uitgenodigd op onze tentoonstelling. (meer info volgt).

      Groetjes van de juffen                                        


    12-11-2014, 18:01 geschreven door juf christine en juf goedele  
    03-11-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.thema : ELMER
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Weekschema van 3 tot en met 7 november: thema: Elmer en de kleuren

    Maandag : We luisteren naar een prachtig  Elmer-verhaal. We versieren onze eigen gekke olifant met heel veel kleuren en zingen het olifant lied.
    Dinsdag: We ontdekken een nieuw verhaal van Elmer, een heel bijzondere olifant.We schilderen over het verhaal en we bewegen en maken ritmische muziek op de melodie van "baby elephant walk".
    Woensdag: We gaan zwemmen! Alle hulp is welkom.
    Donderdag: We gaan in de voormiddag naar het museum M in Leuven en gaan daar op stap met Mo.Hij toont ons de mooie kleuren in de schilderijen.
    Vrijdag:Bib. We luisteren naar het verhaal : "Elmer en de vlinder". We spelen een kleurenspel en rangschikken van groot naar klein.We gaan ook op zoek naar dezelfde olifant.

    LIED:                                                                       Versje:
    Oli-oli-olifant!                                                          Ergens in bananenland, woonde eens een olifant.
    met je grote oren                                                       Een muisje trapte op zijn teen. De olifant riep: "wat gemeen!"
    Zeg me eens waar is je staart?                                 Zoek iemand van je eigen maat als het om tenen trappen gaat!                        
    Vanachter of van voren?                                          
    Au ! Au ! Snif ! Snif !


    03-11-2014, 20:09 geschreven door juf christine en juf goedele  
    Foto


    De kleuters van de sterrenklas zijn :

    Mathijs
    Salome
    Clémentine
    Fay
    Brihianna
    Jaden
    Pauline
    Belaya
    Imke
    Romi
    Louis R.
    Lise
    Fien
    Yano
    Charlie
    Stacey
    Louise
    Louis V.
    Theo
    Luisa


    Onze juf is : juf Goedele
    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs