Er bestaat nu een nieuwe website waarop je kunt checken welke provider je het beste tarief kan bieden voor je internet, gsm en vaste telefoon afhankelijk van je gebruikspatroon. Binnenkort wordt de site ook nog uitgebreid met de tarieven voor bundels.
Ik kreeg het maar niet over mijn hart om de tutjes van mijn zoontje weg te gooien, tot ik op dit idee kwam. Zo hebben de tutjes toch een mooie bestemming gekregen en vormen ze samen met de foto van mijn zoontje een prachtige herinnering.
Zo ging ik tewerk. Ik gebruikte een diepe kader van IKEA en een lijmpistool. Eerst de rubbers van de tutjes verwijderen en ze dan aan de passepartout vast kleven met de hete lijm. Je kunt hier natuurlijk ook andere herinneringen gebruiken.
Voor de mensen die geen hete lijm pistool in huis hebben en zich afvragen waar je zoiets vindt. In de doe-het-zelf winkel vind je zeker een exemplaar en bij Action verkopen ze dit ook aan een zeer democratische prijs.
We hebben weer een nieuwe webwinkel ontdekt met een heel leuk aanbod.
Bij Tutele kun je terecht voor gepersonaliseerde spulletjes zoals tutjes of draagtassen met naam bedrukt.
Maar ook hun babykleertjes vind ik heel leuk. Zoals bijvoorbeeld deze sokjes bedrukt met een schoenmotiefje. Verder viel mijn ook ook op deze oorbeschermers voor kinderen, trendy en praktisch. Ze bieden ook zwangerschapskleding en allerlei spulletjes voor thuis en onderweg aan. Ga zeker eens kijken!
Ik las vandaag in Klasse voor ouders dat Child Focus mensen voortaan onmiddellijk via televisie, sms en e-mail zullen verwittigen als het leven van een vermist kind in levensgevaar is en iedereen kan dus helpen!
Persoonlijk vind ik het een beetje jammer dat dit nog niet meer in de media vermeld is en bij deze wil ik toch graag mijn steentje bijdragen.
Zo'n onrustwekkende verdwijning gebeurt zo'n twee keer per jaar en zou niemand onverschillig mogen laten. Snel tips inzamelen kan het verschil maken!
Je kunt je nu ook inschrijven om bij zo'n onrustwekkende verdwijning een sms en/of email te ontvangen. Ik heb het alvast gedaan, al hoop ik natuurlijk dat elk kind veilig mag opgroeien.