Hallo iedereen,
Eindelijk is het bijna zo ver. Nog maar 5 dagen te gaan!! 😛 We hebben nu wel lang genoeg afgeteld en staan te trappelen om te vertrekken. We zijn ook zo goed als met alles in orde.
In november heb ik de nodige vaccins gekregen in het Tropisch Instituut te Antwerpen. Voor Frank was dat niet nodig 🤔 En de arts zei dat we geen malariapillen moesten nemen, wat een hele opluchting was. We moeten wel 2x per dag braaf onze muggenmelk met 50% deet smeren. Als het dat maar is........dat hebben we er wel voor over!
We hebben genoeg dollars gehaald, alle biljetten van 5 opgespaard en de Maestro functie op de bankkaarten laten activeren voor Vietnam. Alsook de pasfoto's van het formaat 4 op 6 cm laten nemen voor het visum. Geen gebruikelijk formaat hier, grappig genoeg moest de fotograaf dan ook een fototoestel uit zijn etalage halen om deze te kunnen nemen.
In de rubriek "agenda" waren de vluchtgegevens niet zo duidelijk of werden niet volledig weergegeven. Daarom zet ik ze nog een keer hieronder. We vliegen met Qatar Airways.
Vertrekdatum 15 januari 2017
Vlucht QR194, Bruxelles - Doha 17h15 - 01h25
Vlucht QR834 Doha - Hanoï 02h20 - 16h05 (op 16/01)
Terugkomst 30 januari 2017
Vlucht QR971 Phnom Penh - Doha 16h55 - 23h50
Vlucht QR195 Doha - Bruxelles 01h55 - 06h50 (op 31/01)
Alvast bedankt aan allen die gereageerd hebben op deze blog via mail, sms en messenger 👍 Het volgende verslagje mogen jullie maandagavond verwachten, en dan is het vanuit Vietnam 🇻🇳🇻🇳🇻🇳 Lieve groetjes van ons 😘😘😘
10-01-2017 om 00:00
geschreven door BettyVdB
|