In de schildpaddendoos zaten heel wat vragen. We hebben op alle vragen een antwoord gevonden. Er waren er die al heel veel wisten over de schildpad uit boeken of van de tv.
Vandaag had juf Carmela haar 2 moerasschildpadjes Gert en Gertie mee naar de klas. We hebben over de schildpadden geleerd. De juf heeft ons de schildpadden goed laten zien. Gilles mocht zelfs eens aan het schild voelen.
We zijn heel wat te weten gekomen.... Een schildpad is een reptiel. Het kleine schildpadje komt uit een ei. Zijn ogen staan opzij van zijn kop. Een schildpad heeft 4 poten met nagels en zwemvliezen. En een schildpad kan heel oud worden. Er is zelfs een landschildpad die al meer dan 150 jaar oud is!!!
Vandaag hadden we een heel sportieve dag!!! We hebben gewandeld, gezwommen, handbal gespeeld en zumba gedanst. We mochten op het atletiekterrein ook verspringen, hoogspringen, lopen en zo ver mogelijk werpen met een bal. We hebben ons goed geamuseerd.