Kerstavond vier ik steeds met mijn kleine familie, dus op zich is er geen reden om mij geweldig uit te dossen. Maar mij interesseert het niet zo voor wie het is, ik maak me op voor mezelf, omdat ik me daar goed mee voel :)
Ik toon jullie hoe ik eruit zag gisterenavond :
Make-up :
Het was de eerste keer dat ik valse wimpers heb gedragen.. Het vereist zo ontzettend veel geduld! En dan was het eigenlijk nog niet perfect, maar ik had het opgegeven :)
Nagels :
Ik heb hiervoor 2 laagjes van mijn eerste frankenpolish opgedaan en dan een sheer laagje Euro Trash van Sinful Colours.
Kleding :
Een LBD van de h&m voor zo'n 25 euro dacht ik en naar mijn mening prachtige gouden schoenen die ik tweedehands op het internet heb gekocht.. Op de foto lijken het kleine hakjes, maar ze zijn vrij hoog. Het zal jullie misschien amuseren te horen dat ik ermee ben uitgegleden op het gladde trottoir.. niet fijn, heb er twee nagels door gebroken!
The Body Shop is mijn favoriete winkel voor verzorgingsproducten voor mijn lichaam, zoals the geweldige body butters.
Voorbije zomer heb ik er voor het eerst een oogschaduw gekocht, van de Baked to Last collectie. Ik twijfelde tussen twee potjes, tussen het paarse en het roze, maar heb uiteindelijk toch voor het laatste gekozen, nl. 'Quartz'
Het potje :
Swatches met veel primer, foto met en zonder flits :
Slechte foto van mijn oog met de make-up :
De pigmentatie is een beetje een teleurstelling. Het is eerder voor een zachte, rustige look. Ik moet echt al veel op mijn borsteltje krijgen om wat kleur te krijgen. Toch vind ik het geen miskoop. De lichtroze kleur heeft wat shimmer en in de donkere kleur zit dat lichtroze ook verwerkt.
Het is geen product waarvan ik zou zeggen 'Dit moet je absoluut kopen!', maar als er misschien kleuren zijn uit de collectie dat je aanspreken en het hoeft voor jou niet altijd fel te zijn, dan is het zeker het proberen waard.
23-12-2010 om 00:00
geschreven door Aya
0
1
2
3
4
5
- Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen) Categorie:Eyes Tags:eyes, oogschaduw, the body shop, baked to last, quartz
21-12-2010
Nails : Frankenpolish
Frankenpolish is nagellak die je zelf hebt gemaakt door verschillende nagellakjes bij elkaar te gieten. Je kan er ook pigment van oogschaduw bijgooien of bv. glitters. Ik had er nog nooit van gehoord, maar ben het laatst tegengekomen op een beautyblog. Het leek me wel wat omdat er een paar kleurtjes in mijn collectie zitten die ik toch nooit gebruik en ik eigenlijk niet zo mooi (meer) vind.
Het resultaat van mijn eerste frankenpolish sessie :
Eén lakje dat er uit is gekomen is het volgende :
Ik heb er een blauwe kleur van Claire's voor gebruikt en een heldere rode kleur van 2B :
De blauwe kleur heb ik beetje bij beetje bij het rood gegooid (ik had er twee potjes van)
De uiterst linkse kleur is de frankenpolish en twee nagels verder was de oorspronkelijke 2B kleur.
Ik ben er heel tevreden over, het is een mooi diep donkerrood en heb het met trots gedragen omdat het mijn eigen creatie was :)