De Sint is bij ons in het school geweest! Hij kwamen aan in Appels aan 't veer, per boot! Maar de Sint wou niet meekomen omdat hij altijd komt en altijd alles hetzelfde is: het zelfde liedje, feest, ... Hij wou dus eens iets nieuws hebben . Heel de school heeft meegewerkt en we maakten een receptie voor de goede man. Het ging over Spanje want hij mist Spanje! Het mooie weer , de Spaanse dansen , de instrumenten hebben we allemaal nagedaan!
De kinderen kregen natuurlijk lekkere chocolade en speculoos. Alle klassen kregen natuurlijk ook een cadeautje :) Wij hebben ook een spelletje gekregen, echt SUPERtof!!
groetjes Jolien :)
Dinsdag, 10 november is sint-Maarten bij ons op school geweest, al ging dat niet zo vlekkeloos! We gingen de Sint afhalen aan het veer. Toen de boot eindelijk aankwam, bleek dat de Sint niet op de boot zat, de pieten waren alleen vertrokken! Daarna gingen we terug naar school ook al waren de kleine kindjes daar niet zo tevreden mee. Op school deden we alles om de Sint toch naar de school te krijgen, we maakten liedjes in het spaans , drankjes en snoepsatés en toen kwam de Sint toch naar onze school en we zongen liedjes en dansten Van de Sint kregen we chocolade en voor de klas het grote nieuwe basisschoolspel. Glenn
In onze klas zitten er ook enkele grapjassen! Hieronder vindt u enkele mopjes van Robbe:
* De meester vraagt in de klas een goede zin met het woord 'ventilator' erin. Wim zegt: "Als het warm is, zet de meester de ventilator op ." "Goed ,"zei de meester tegen Wim. "Is er nog iemand?" Jantje steekt zijn vinger op en zegt: Als je vroeg bent in de bioscoop, krijg je een betere plaats dan die vent die later komt.
*Wat is het verschil tussen de meester en een tandarts? [De tandarts zegt mondje open en de meester zegt mondje toe]
12-11-2010
Scholenveldloop.
Heel wat leerlingen van onze school nemen elk jaar deel aan de scholenveldloop! Elk jaar zitten er ook een mooi aantal podia in voor onze school maar natuurlijk geldt de olympische gedachte: "Deelnemen is belangrijker dan winnen!" De leerlingen uit het zesde leerjaar die deelnamen vindt u hieronder.
Vanaf nu kan je op deze blog bekijken waar de leerlingen van het zesde leerjaar uit 'De Oogappel' in Appels mee bezig zijn. Het is de bedoeling dat de leerlingen zelf met deze blog aan de slag gaan en zelf verslagjes maken onder het wakende oog van meester Stefan.