The non official site: Info van en voor de piloten Direct contact via antwerpBMX@live.be of klik op het envelopje.
26-01-2012
Buitenlandse wedstrijden INFO
Er is me gevraagd om jullie er nog eens aan te herinneren dat je de buitenlandse wedstrijden waaraan je deelneemt MOET invullen in het wielerboekje. Er zal controle op worden gedaan op de 1ste wedstrijd waar het wielerboekje ingevuld wordt door een dienstdoende commisaris namelijk op 25 maart in Ravels.
Momenteel is dat de SX in Manchester en het EK in Kortrijk. Zowel de SX als de EK tellen telkens voor 1 dag. Ook degene die gaan rijden in Caen, moeten deze invullen in het wielerboekje.
De andere jaren was het Provinciaals kampioenschap een PROMO. Dat is nu NIET meer zo. Het PK is verplicht en dus geen PROMO, deze komt dus ook in het wielerboekje.
Op 25 en 26 februari 2012 vindt de « BMX Indoor de Caen 2012 » plaats. Meer informatie en het inschrijvingsformulier vindt u terug op www.belgiancycling.be onder de rubriek « Disciplines, BMX, Indoor Caen ».
De deadline voor inschrijving is zondag 12 februari!
In de bijlage vind je alle info betreffende onze MTB organisatie van 2012,
Wie wil deelnemen aan de mountainbike kids challange wedstrijd op 4 maart in Dessel moet hiervoor op voorhand online inschrijven via de site van de kids challange
Zoals jullie allemaal weten organiseert Dennenteam Keerbergen op 29/04/2012 het BK BMX. Bij dit evenement bieden wij ook een VIP arrangement aan. Misschien dat er hiervoor ook interesse vanuit de clubs bestaat.
meer informatie kan je bekomen bij Glenn (speaker) mvg, Dennenteam Keerbergen
14 januari 2012 (zaterdag) 10h00 tot 12h00 14h00 tot 16h00 Sporttraining in zaal Neerlandhof (Edenplein Wilrijk) De zaal is door ons afgehuurd. Enkel voor licentiehouders. 12 februari 2012 (zondag) 10h00u tot 12h00.
Wielercentrum (Wilrijk) Technische en theoretische opleiding. Enkel voor licentiehouders.
Misschien hebben jullie al een mail ontvangen van Catena Cycling. (Via de wielerbond) Hierop kun je een profiel aanmaken en eigen trainingsgegevens ingeven. Ook clubs kunnen zich hier bekend maken. Men kan evenementen publiceren zoals wedstrijden en toertochten. (Het is eigenlijk een rechtstreekse concurrent van http://www.wielertoerist.be)
http://www.ibike.be/ Voor al U NIET BMX materiaal MÉÉR dan één adres. Deze nieuwe naam in de streek overkoepeld 4 fietsspeciaal zaken. Stadsfietsen, kinderfietsen, mountainbikes, racefietsen, elektrische fietsen... Het loont de moeite om eens een kijkje te nemen.
http://www.bmxshop.be/ Voor al U BMX materiaal slechts één adres. Nu op een nieuwe locatie in een echte shop waar men rustig kan kiezen. Als het moeilijk is om echt race BMX materiaal te vinden... Maar ook freestyle, dirt,...
http://www.goudengids.be/mertens-boom-2850/ Wie onze taart op het clubfeest lekker vond... Maar ook brood, koffiekoeken en allerhande lekkernijen. Van bij een echte warme bakker.
Dear All, The Information about the UEC BMX EC Rounds 7 & 8 in Kortrijk (Belgium) from 20 tot 22 January 2012 @ Kortrijk Xpo (Indoor) is online: VELOFOLLIES+ Practische info in bijlagen
CU there / Best Regards, / Velofolllies BMX Geachte, Op 21 en 22 januari 2012 organiseert Kortrijk de 7de en 8ste ronde van het EK BMX 2012. Meer informatie en het inschrijvingsformulier vindt u terug op www.belgiancycling.be onder de rubriek « Disciplines, BMX, Europese Kampioenschappen ». De deadline voor inschrijving is woensdag 4 januari!
Door een dubbele boeking en dus een fout bij de administratie van de zaal "Fitopia" zal de winteractiviteit/opleiding op donderdag 17 november niet plaats vinden. De activiteit wordt verplaatst naar maandag 21 november van 19u tot 20u.
Fitopia is een indoor skate hal. Ze is deze avond door ons afgehuurd zodat we onbelemmerd kunnen oefenen.
Enkele praktische zaken:
Vergeet je BMX niet mee te nemen. Als je een freestyle-bmx hebt, laat je natuurlijk je race-bmx thuis.
Laat je skateplank ook thuis want een rondvliegende plank onder je wielen is gevaarlijk.
Inline skates mag je naast je bmx wel meenemen. Vergeet in dit geval je polsbescherming niet.
Demonteer je klikpedalen en monteer gewone pedalen, dit is nodig voor de veiligheid.
Een helm is verplicht, een pothelm mag eventueel.
Handschoenen zijn verplicht en elleboogbeschermers getuigen van wijsheid.
Een drankje meenemen mag ook.
Voor de licentiehouders die een opleiding moeten volgen:
De trainingen van oktober telden mee voor de opleidingen van de licentie houders.
Zorg ervoor dat je in totaal minstens 12 keer deel neemt.
Resterende data opleidingen:
a) Opleidingen voor en door Antwerp BMX:
- Indoortraining te Fitopia (Mechelsesteenweg 154 Edegem). De zaal is door ons afgehuurd. Maandag 21 november 2011 van 19u tot 20u. Voor alle leden.
- Mountainbiketocht te Zandhoven (Veldstraat) : zondag 27 november 2011 van 9.00u tot +/- 12.00u, alle leden en ouders hartelijk welkom.
- Indoortraining te Fitopia (Mechelsesteenweg 154 Edegem) : De zaal is door ons afgehuurd. Maandag 12 december 2011 van 19u tot 21u. Voor alle leden.
- Sporttraining in zaal Neerlandhof (Edenplein Wilrijk) : De zaal is door ons afgehuurd. Zaterdag 14 januari 2012 van 10.00u tot 12.00u. Enkel voor licentiehouders.
- Technische en theoretische opleiding in het Wielercentrum : zondag 12 februari 2012 van 10.00u tot 12.00u. Enkel voor licentiehouders.
b) Extra veldtoertochten ingelegd door Eddy Vingerhoed. Gelieve u hiervoor bij hem aan te melden. (Zie c.c.)
Graag aanmelden aan de inschrijving van de veldtoertochten.
Kom dan even tot Eddy om uw naam op de lijst aan te kruisen. Neem op de tochten zijn gsm nummer mee zodat hij kan depaneren als dat nodig is. 0470 757 482
13 11 2011
09.00 11.00
Ambachtslaan Brecht
20 11 2011
09.00 11.00
Schoolstraat Wijnegem
27 11 2011
09.00 11.00
Veldstraat Zandhoven
04 12 2011
09.00 11.00
Heiken 66 Brecht
11 12 2011
09.00 11.00
Kapelstraat 7 Essen
17 12 2011
19.00 21.00
Dorpstraat 32 Stabroek
26 12 2011
09.00 11.00
Schotensteenweg 64 St Job
Heb je nog vragen? Neem dan gerust contact met ons op.