NIEUW UIT AARSCHOT VANDAAG AFGELAST Door de aanhoudende regen hebben we beslist de vrije training van vandaag af te lassen om het parcours te sparen voor de wedstrijd van morgen.
de camping voor zowel de rijders als de medewerkers / commissarissen is volledig VOLZET. het heeft dan ook geen nut om komend weekend met de caravan of mobilhome nog te proberen een plaats te bemachtigen op de camping.
Ik wil iedereen er toch eens graag op wijzen dat het etiket dat je krijgt bij de inschrijving van een BMX wedstrijd heel belangrijk is. Dat etiket is je bewijs dat de licentie is ingescand en dat de rijder dus is ingeschreven. ZONDER ETIKET GEEN INSCHRIJVING.
Er zijn mensen die bij wijze van de halve club komen inschrijven. Okee, das prima. Maar als je bijvoorbeeld 10 rijders komt inschrijven zorg dan ook dat je 10 etiketten hebt waarop naam, categorie en startnummer van de rijder staat. Dit is jullie verantwoordelijkheid om dit na te kijken. De personen aan de inschrijftafel kunnen niet verantwoordelijk worden gesteld voor het geval een rijder niet is ingeschreven. Bewaar het etiket totdat de startlijsten uithangen en alles oke is. Zo niet kom je MET het etiket naar het juryhok en wordt de rijder toegevoegd. Zonder etiket wordt de rijder niet toegevoegd.
CONTROLEER OF JE EEN ETIKET HEBT GEKREGEN EN CONTROLEER DE GEGEVENS OP HET ETIKET.
Er is me gevraagd om mee te delen dat de eerste 8 Antwerpse rijders van
elke categorie ( indien er 8 zijn, anders het aantal dat er is ) op het podium
verwacht worden. Zij krijgen allemaal een mooi aandenken.
Dit kan dus zijn dat er ook jongens en meisjes die er bijvoorbeeld in een
halve finale ed uitgaan, toch nog bij de eerste 8 van de provincie zijn. Dus
niet te vlug vertrekken en zeker zijn dat je niet op het podium moet.
Als bijlage vindt u meer informatie over de Wereldbeker BMX Supercross in Papendal, die zal plaatsvinden van 10 tot 11 mei 2014. Renners kunnen zich bij mij inschrijven tot woensdag 30 april 2014 ten laatste.
Zoal jullie merken, heb ik een kolom toegevoegd in de inschrijvingslijst met desgevallend de vergunningsbijdrage die door de vergunninghouder dient te worden betaald. Op die manier is snel te controleren wie bijdrage moet betalen (= + 15 jaar in 2014).
In de bevestigingsmail is deze vergunningsbijdrage eveneens opgenomen. Voorbeeld van bevestigingsmail.
Prijs deelname Europese Challenge BMX: 27 EUR Totaalprijs: 141 EUR
Gelieve voor 28 april het bedrag van 141 EUR over te schrijven op rekeningnummer BE77 3930 0404 0242 van Wielerbond Vlaanderen met vermelding 'EL BMX'. OPGELET: De inschrijving is pas definitief wanneer de betaling tijdig is gebeurd.
* VERGUNNINGSBIJDRAGE DEELNAME BUITENLANDSE WEDSTRIJD: Voor deelname aan deze EK-wedstrijd, is geen schriftelijke toelating nodig van de voorzitter van de provinciale BMX-commissie. Wel dient er een vergunningsbijdrage van 3 EUR per dag betaald te worden door rijders die 15 jaar zijn of ouder.
Vergunningsbijdrage: 6 EUR
Gelieve voor 28 april het bedrag van 6 EUR over te schrijven op rekeningnummer BE77 3930 0404 0242 van Wielerbond Vlaanderen met vermelding 'EL BMX Vergunningsbijdrage'. OPGELET: De inschrijving is pas definitief wanneer de betaling tijdig is gebeurd.
Gezondheidssessies junioren 2014 DINSDAG 15 APRIL Zaal Nilania Nijlen Net als vorig jaar willen Wielerbond Vlaanderen en KBWB de junioren informeren over het antidopingbeleid. In april krijgen zij de nodige inlichtingen. Alle renners geboren in 1996 en 1997 (junioren) worden uitgenodigd deel te nemen aan een van de gezondheidssessies die gehouden worden in het kader van de antidopingreglementering en die beschreven zijn in artikel 201.18 van het sportreglement van Wielerbond Vlaanderen, zoals hieronder weergegeven. De eerstejaarsjunioren en de tweedejaarsjunioren die vorig jaar aan deze infosessie niet hebben deelgenomen, zijn VERPLICHT op een van de 5 sessies aanwezig te zijn! 201.18 Antidopingmaatregel Juniores 201.18.1. Elke renner in de leeftijdscategorie juniores (17-18 jaar) dient verplicht een informatiesessie te volgen i.v.m. het Antidopingbeleid, in de sporttakdisciplines weg, piste, veld, BMX, mountainbike, Trial en indoorwielrennen. 201.18.2 Bij niet deelname aan de informatiesessie Antidopingbeleid kan een renner NIET deelnemen aan Provinciale Kampioenschappen, Kampioenschappen van Vlaanderen en Belgische Kampioenschappen. PLAATSEN EN DATA GEZONDHEIDSSESSIES 2014: - Maandag 14 april: De Schalm, Landwaartslaan 99, 3600 Genk - Dinsdag 15 april: Feestzaal Nilania, Kesselsesteenweg 52, 2560 Nijlen - Vrijdag 18 april: OC De Stekke, Sint Maartensplein 12, 8560 Moorsele (naast Kerk) - Dinsdag 22 april: Feestzaal Parking, Lambroekstraat, 9230 Massemen-Wetteren - Woensdag 23 april: AP 107-16 -Auditoria J.Monnet-M.Weber- Parkstraat 51, 3000 Leuven Lokaal 01.30 - AUD. JEAN MONNET Aanvang : 19.30hr, inschrijven vanaf 18.30hr. Duur : max. 2 uur. De aanwezigheid van de renners wordt ter plaatse dmv het inscannen van de vergunning gecontroleerd. Programma : 1) Inleiding : antidopingpolitiek KBWB 2) Presentatie door een lid van de Medische Commissie van de KBWB 3) Simulatie antidopingcontrole door Ph. Mariën samen met een controle-arts van NADO-Vlaanderen 4) Kort gesprek met een prof-ren(st)ner uit de regio 5) Slot Contactpersoon: Philippe Mariën - Dienstdoend coördinator antidopingcommissie KBWB Tel: +32 2 349.19.01 - GSM: +32-475-59.80.84 - Email: philippe.marien@belgiancycling.be
Wij hebben van veel mensen de laatste tijd de opmerking gekregen dat het
bijna niet meer te doen is langs de omheining van onze TC wedstrijden door de
grote drukte aan rijders.
de ganse dag staan er reeds van heel vroeg allerhande stoelen tegen de
omheining rondom onze parcoursen wat het voor de neutrale toeschouwer en diegene
die geen stoelen bij hebben bijna onmogelijk maakt om iets van de wedstrijd te
zien, laat staan te supporteren voor zoon/dochter of idool.
In Nederland is hiervoor de volgende oplossing in leven geroepen enkele
jaren terug,
Er mogen pas stoelen etc. staan op minimaal 3 meter vanaf de omheining
zodat iedereen die dit wenst even tegen de omheining kan gaan supporteren, daar
werkt dit systeem zeer goed en ook iedereen houd zich hieraan zonder
problemen.
Nu willen wij dit tijdens de TC in Dessel op 4 mei ook gaan uitproberen op
één bepaald stuk van het parcour, namelijk over de ganse lengte van de
start.
Hier komt dus een zone waar het verboden is om stoelen etc. neer te zetten,
wel mogen alle stoelen etc. op het volledige grasveld staan, alsook op de eerste
bocht en langs het tweede stuk.
Easy up tenten mogen ook niet binnen de omheining van het circuit geplaatst
worden, hier is plaats voorzien bij de team tenten.
Hopelijk kan iedereen zich hierin vinden en wordt BMX kijken zo voor
iedereen veel toffer.