Inhoud blog
  • Kmis je
  • De nieuwe start
  • Omdat het zo hoort
  • Haar stem
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Het doen en laten van Mr.Pineapple
    Dagboek van Mr.Pineapple
    08-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De nieuwe start

    Elke keer ik diep in haar ogen kijk krijg ik de lieve glimlach van haar . een glimlach die alle pijn uit de wereld kan wegnemen . eentje waar ik helemaal warm van van wordt . ik voel me zo gelukkig bij haar .
    Sinds vandaag besef ik dat ik de dingen over een nieuwe boeg moet werpen . morgen beginnen we met de nieuwe job . eentje dat ik ga behouden deze keer . met goed overleg met Passievrucht heb ik besloten de nieuwe job aan te nemen we passen onze mentaliteit aan en niet alleen op jobgebied . ik besef dat dit niet alleen voor mij is ... maar voor ons . een goed onderhouden appartement , een propere auto . en veel liefde voor mijn passievrucht . het gemis is bijna ondraaglijk . wat ik nu overheb voor 1 kus en één knuffel . dit is ook absoluut geen moeite maar gewoon ... vanzelfsprekend  ! ik zou echt naar het einde van de wereld rijden voor een kus van haar . ze betekent alles voor me ! ik dacht haar vandaag niet te kunnen zien . maar het is ons gelukt ! weeral een fantastische en supergeslaagde avond achter de rug. elke dag besef ik meer en meer ... Mr Pineapple en passievrucht .... dit is echt ment to be . perfect op elkaar afgestemt en ze is toch ook zo verschrikkelijk mooi ! ongelooflijk ! de lieve glimlach , de mooie ogen , de warme zachte en sexy stem , de lekkere poep ( hihi ) het supermooie lichaam .

    ik aanbid haar ...want zij is mijn alles , mijne wereld , en mijne hemel

    Passievruchtje ik hou van je . en nog geen klein beetje !

    slaapzacht

    tot blogs MrPineapple

    XXX

    08-01-2012 om 00:17 geschreven door Mr.Pineapple  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Omdat het zo hoort
    Eindelijk het uur was aangebroken ik kon mijn geliefde ophalen . Ik was blij haar te zien , weeral voelde ik de leegte opvullen met liefde voor haar . die trouwens altijd aanwezig is . Alleen als men passievruchtje er niet is voel ik een grote leegte . ik was een kwartier te laat ... weeraleens te laat ... hoe zeer ik ook mijn best doe voor op tijd te komen bij haar  , slaag ik hier blijkbaar niet in . ( het spijt me dat ik te laat was ) ze passeerde men auto langs voor een stapte in . haar zachte stem fluisterde een lieve " piepeloe " een mooie en hemelse glimlach verscheen op haar gezicht . samen vertrokken we naar mijn ouders . ik ben kortaf geweest onderweg naar men ouders . ik stopte de auto de vier pinkers op en knuffelde haar innig . ik had haar gemist en het deed me deugd om ze nog steeds te mogen knuffelen . wat ik een hele eer vind , passievruchtje in Mr Pineapple's armen .... na een fijne avond bij men ouders trokken we naar mijn thuis . ik maakte mijn zakken leeg legde alles netjes op tafel . ik deed het eerste wat in men hoofd opkwam , ik pakte haar op zonder woorden en nam haar mee naar de slaapkamer waar mijn rommelige bed zich bevond , ik legde haar in bed , deed haar schoenen uit en ging naast haar liggen . wat voelt ze fijn aan . zo zacht en warm het is heerlijk om naast haar te liggen . na wat lieve kussen in haar nek en op haar bovenlichaam , voelde ik mijzelf enorm opwarmen ik gloeide . twas net  of elke aanraking van mijn passievruchtje een soort chemische reactie teweegbracht in mijn lichaam , dat er voor zorgde dat mijn lichaams temperatuur naar boven dreef ! haar woorden zorgde ervoor dat ze rap en zeer snel naakt in mijn bed lag . langzaam streelde ik haar naakte lichaam , en raakte zelf steeds meer opgewonden dan dat  ik al was ik kuste haar over heel haar lichaam . haar handen bevolen mijn tong te dansen over haar lichaam . vol liefde en passie bedreven we de liefde ... ik fluisterde in haar oren dat ik haar graag zie . haar zachte stem vertelde me wat ik wou horen " ik hou ook van jou " ik glimlachte . samen naast elkaar nog een lange tijd gepraat over wat geweest is en komen zal . meer en meer begin ik te beseffen : " Dit kan mijn jaar nog wel eens worden ....  " De wekker radio bracht slecht nieuws : tijd om haar terug thuis aftezetten . we reden samen naar haar thuis . eens de straat ingereden deed ik men lichten uit . we praatten nog wat na over de avond en zochten een verklaring voor dit alles we hebben ze gevonden , ze is echter heel simpel :

    Omdat het zo hoort

    Slaapzacht liever passievruchtje

    Tot blogs Mr. Pineapple

    03-01-2012 om 02:17 geschreven door Mr.Pineapple  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs