Ik heb vandaag twee uurtjes vroeger gedaan, dus ik dacht: 'Laat ik nog maar eens een berichtje zetten op bloggen.be'. Wat had ik toch weer een leuke dag op school
Eerst Frans (pronoms personnels, nog maar eens een herhaling van wat we nu al vijf jaar weten...) Dan twee uur studie (leerkracht Latijn afwezig) Een uur Nederlands waarin we voortdurend discussiƫren over... de dood en bijna-dood-ervaringen.
Middagspeeltijd, mijn favoriete vak
Een uurtje Duits en vervolgens nog een uurtje wiskunde. Normaal volgt dan nog twee uurtjes L.O., maar aangezien de leerkracht afwezig is...
Ach, misschien interesseert jullie dit niet, maar ja, ik gebruik deze blog dan ook als een soort "online dagboek". Typen is minder vermoeiend dan schrijven.
Inderdaad, vandaag zijn we woensdag. De 17e van oktober om precies te zijn.
Als ik aan woensdag denk, denk ik aan een halve dag school (want ik zit nog steeds op school, ik ben "nog maar" 16 jaartjes oud...).
Woensdag doet me ook denken aan tennis (want ik speel tennis op woensdag).
Woensdag doet me denken aan pizza (want op woensdag eet ik altijd pizza)
Op woensdag mag ik langer uitslapen (want ik moet dan maar om 09.20u op school zijn)
Woensdag doet me ook wel aan verjaardagsfeestjes denken. Je weet wel, als je een jaar of tien was, werd je uitgenodigd om naar de kinderboerderij of naar de bowling te gaan, en dat op een woensdagnamiddag. Nu is dat al een beetje over natuurlijk (tenslotte kan je als zestienjarige niet komen aanzetten bij een kinderboerderij...), en dus houden we maar shop-namiddagen.
Ik ga maar eens nadenken wat ik over donderdag ga schrijven...
Misschien even vertellen wat ik van plan ben te doen op deze blog. Ik schrijf gedichten en verhalen, dus geregeld zal je hier waarschijnlijk wel een gedichtje of zo zien staan. Ik zal ook wat "vreemde" gedachten van mij neertypen (meer om mezelf te helpen dan om jullie leuk leesvoer te geven, vrees ik... )
Ik ga het niet te lang maken, ik moet tenslotte in andere berichten ook nog nieuwigheden te vertellen hebben