We zijn terug op de kamer. Wandeling van zeker 12 km, dus zoals een gewone zondag, de volledige Champs Elysees en de boorden vd Seine. Veel volk al was het weer niet bijster goed. We amuseren ons zeer goed en morgen hebben we nog een drukke agenda! 2 musea en nog een wandeling. En dan om 4 uur de trein op naar Rijsel. Ons hotel is vlakbij de metro van Jaures op 50 m en heet Libertel Canal Saint Martin: een aanrader. Chris
We zijn aangekomen in Parijs en zijn nu nog od kamer voor de apero. Dan gaan we Centre Pompidou et le grand palais. Vanavond naar de Paradis Latin show + diner. Tot later.
Blog was een paar dagen off line. Niks ergs aan de hand. Een verkeerde instelling en lap het kan gebeuren. Nog een sfeerbeeld vanuit Cappadocië. Te kleine foto's? Klik er op dan "groeien" ze!
Thuis geraakt! Uiteindelijk op zondag in de namiddag. Met dank aan Colin voor het "snelle" transport. Twee maal zo vroeg op kruipt wel degelijk in de kleren. 't Is goed geweest! Nu na drie weken thuis.