A.J.D. staat voor AVOS JEUGD DUIKSCHOOL en via AVOS ( Antwerpse verstandhouding voor onderwateronderzoek en sport ) behoren wij bij NELOS ( Nederlandstalige liga voor onderwateronderzoek en sport) die erkend is door BLOSO.
Wij geven dus de jeugd graag mogelijkheid om te leren duiken onder een koepel van opgeleide instructeurs en begeleider .
Onze trainingen gaan door in het zwembad van Edegem ( Frans Jespers instructiebad) elke donderdag van 19:00 tot 20:00
en van 20:00 tot 21:21:00. uitgezonderd de schoolvakantie .
Natuurlijk duiken wij ook in openwateren zoals : domein Muisbroek ,Oosterschelde , Grevelingenmeer enz.......
Ben je tussen de 8 jaar en 16 jaar en je wil leren duiken neem dan snel contact met ons op.
02-08-2008
de Australische Snubfin dolfijn
Wetenschappers in Australië hebben voor het eerst bewegende beelden gemaakt van een nieuwe dolfijnsoort: de Australische Snubfin dolfijn. De dieren werden in 2005 al ontdekt maar het lukte de wetenschappers maar niet om ze op camera vast te leggen.