Verdienstelijk Wanhoop uit de beker tegen eersteprovincialer Lennik
De eerste ronde van de beker kondigde zich met de komst van Lennik zwaar aan. De derde in eerste provinciale leek te hoog gegrepen, en Wanhoop trad aan zonder reserves. Toch startte de thuisploeg het best aan de wedstrijd, en Gunne en Dirk misten goede kansen op de openingstreffer.
Maar Lennik herpakte zich en schakelde een versnelling hoger. Na tien minuten scoorden ze 3 keer in evenveel minuten en de wedstrijd leek gespeeld. Na nog twee tegendoelpunten voor de pauze leek het zelfs een afstraffing te gaan worden voor de thuisploeg.
Maar Wanhoop vocht terug en Yee zorgde met 2 doelpunten voor nieuw leven in de wedstrijd. Lennik kon slechts 1 keer tegenscoren, zodat een "normale" 2-6 de eindstand was.
Wanhoop speelde met: Tom, Dirk, Rik, Gunne en Yee (2)
Voor het eerst sinds jaren kon Wanhoop zijn openingswedstrijd nog eens winnen. In een spannende match werd Rillpus Etterbeek verslagen met 4-3.
Stef brak het allemaal open met een doorbraak op rechts en een goede voorzet, die Stoof maar binnen te leggen had. Wanhoop verdedigde scherp, maar kon toch niet verhinderen dat Etterbeek tegenscoorde: een schot verdween door een aantal benen via de paal binnen. Ruststand 1-1.
Meteen na rust kreeg Wanhoop een vrije trap, die door Stef snoeihard voorbij de bezoekende doelman werd getrapt. Een kopie van het eerste doelpunt volgde echter, zodat de bordjes weer in evenwicht hingen. Peter kon de bal echter veroveren op het middenveld, de uitgekomen doelman omspelen en ons weer op voorsprong brengen, maar een dom balverlies leidde de 3-3 in.
Matchwinnaar Peter draaide even later mooi weg van zijn bewaker en tipte de bal in doel. Een voorsprong die Wanhoop niet meer inleverde, meteen goed voor de eerste punten van het nieuwe seizoen.
FCW speelde met: Tom, Yee, Jennes, Stef (1), Stoof (1), Peter (2)
Steven Terlaeken (voorzitter) Geert Destoop (penningmeester) Tom Dekock (secretaris) Peter Vanderkelen (erevoorzitter) Sven Vercarre (afgevaardigde Sportraad)