Ook de tweede wedstrijd van het nieuwe jaar werd door Wanhoop gewonnen. Cazze Herent, in de heenronde nog te sterk, werd met 5-2 huiswaarts gestuurd. Goals van Gunne, Michel, Stoof en Yee (2). Verslag volgt.
In het kleine zaaltje van Oudergem is de kans groot dat het een nerveuze wedstrijd wordt, en dat was vanavond niet anders. Wanhoop kon toch met 5-7 het laken naar zich toetrekken en eindigt de heenronde op een mooie vierde plaats.
De wedstrijd begon nochtans slecht: binnen de eerste minuut schoot Mambo de eerste goal al tegen de netten. Wanhoop reageerde met een paar schoten op de paal, maar de thuisploeg nam het commando over en verdubbelde de score. Even leken ze de wedstrijd af te kunnen maken, maar Tom stond goed te keepen en Yee kon een counter binnenprikken. Even later konden Michel en Stef de bordjes zelfs in ons voordeel schieten, maar Oudergem maakte nog voor de pauze gelijk.
In de tweede helft kwam de thuisploeg weer op voorsprong, maar Yee scoorde 2 mooie doelpunten en bracht ons weer op voorsprong. In minder dan een minuut tijd kwam Oudergem gelijk en bracht Stef ons onmiddellijk opnieuw aan de winnende hand. Oudergem zette alles op alles, maar Tom gooide zich succesvol voor de pogingen. Yee maakte het af met zijn vierde: 5-7!
FCW speelde met: Tom, Rik, Michel (1), Gunne, Dirk, Stef (2), Yee (4)
Volgende wedstrijd: vrijdag 15/1, uit tegen Filosofia Overijse
Steven Terlaeken (voorzitter) Geert Destoop (penningmeester) Tom Dekock (secretaris) Peter Vanderkelen (erevoorzitter) Sven Vercarre (afgevaardigde Sportraad)