Foto
W E L K O M
Inhoud blog
  • Jarig vandaag ! ! !
  • Geboren op 20 oktober 1906
  • Jarig vandaag ! ! !
  • Geboren op 19 oktober 1918
  • Geboren op 18 oktober 1882
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    IK  BEN  SUPPORTER
    VAN  
    WIM  DE VOCHT
    Foto
    Foto
    Foto
    PAOLO  BETTINI
    Foto
    TOM  BOONEN
    Welkom op mijn blog!
    Foto
    MICHAEL  BOOGERD
    Foto
    TOM  STEELS
    Foto
    ROMAIN  MAES
    Foto

    POESKE  SCHERENS

    Foto
    COSTANTE  GIRARDENGO
    Foto
    ALFREDO  BINDA
    Foto
    FREDDY  MAERTENS
    Foto
    KAREL  KAERS
    Foto
    FRANS  BONDUEL
    Foto
    JACQUES  ANQUETIL
    Foto
    IVAN  BASSO
    Foto

    ROBBIE  McEWEN

    Foto
    JAN  ULLRICH
    Foto
    AXEL  MERCKX
    Foto
    PETER  VAN  PETEGEM
    Foto
    BERT  ROESEMS
    Foto

    DAVIDE  REBELLIN

    Foto
    DE  TOUR  IN  1928
    Foto
    DANIEL  WILLEMS
    Foto
    ROGER  DE VLAEMINCK
    Foto
    WARDJE  JANSSENS
    Foto
    PATRICK  SERCU
    Foto
    MARTIN VAN DEN BOSSCHE
    Foto
    LUDO  DIERICKXSENS
    Foto
    EDWIG  VAN HOOYDONCK
    Foto
    FABIAN  CANCELLARA
    Foto
    BARTJE  DOCKX
    Foto
    NICO  MATTAN
    Foto
    PREBEN  VANHECKE
    Foto
    MIGUEL  INDURAIN
    Foto
    SERGE  BAGUET
    Foto
    JULIEN  STEVENS
    Foto
    BERNARD  HINAULT
    Foto
    FEDERICO  BAHAMONTES
    Foto
    CHARLY  GAUL
    Foto
    SVEN  NYS
    Foto
    GREG  LEMOND
    Foto
    EDDY  PAUWELS
    Foto
    GERRIT  SCHULTE
    Foto
    HERMAN  VAN  SPRINGEL
    Foto
    RAYMOND  IMPANIS
    Foto
    HUGO  KOBLET
    Foto
    NEST  STERCKX
    Foto
    BJÖRN  LEUKEMANS
    Foto
    BRIEK  SCHOTTE
    Foto
    J-P  MONSERE
    Foto
    PHILIPPE  GILBERT
    Foto
    PHILIPPE  THYS
    Foto
    ACHIEL  BUYSSE
    Foto
    TOM  SIMPSON
    Foto
    SEAN  KELLY
    Foto
    CYRILLE  VAN  HAUWAERT
    Foto
    ARIE  VAN  VLIET
    Foto

    RAYMOND  POULIDOR

    Foto
    RICHARD  VIRENQUE
    Foto
    JAN  JANSSEN
    Foto
    ANDRE  DIERICKX
    Foto
    EMILE  DAEMS
    Foto
    EDGARD  DE  CALUWE
    Foto
    FRANS  MELKENBEECK
    Foto
    ROGER  SWERTS
    Foto
    EDGARD  SORGELOOS
    Foto
    LUCIEN  BUYSSE
    Foto

    FIORENZO  MAGNI

    Foto

    MAURICE  DE  WAELE

    Foto
    ROLF  WOLFHOHL
    Foto
    ERIC  DE  VLAEMINCK
    Foto
    EUGENE  CHRISTOPHE
    Foto
    ABRAHAM  OLANO
    Foto
    GILBERT  DESMET 1
    Foto
    MICHELE  BARTOLI
    Foto
    LOUIS  MOTTIAT
    Foto
    EDDY  MERCKX
    MEXICO  CITY  1972
    Foto
    RAMON  ALBERT
    Foto

    IK SUPPORTER VOOR
    DAVE  MERTENS - MALDEREN

    Foto
    DAVE  MERTENS
    ANNOO  2006
    Foto
    HERMAN  FRISON
    Foto
    SVEN  NYS
    Foto
    JOZEF  PLANCKAERT
    Foto
    IGOR  ASTARLOA
    Foto
    STIJN  DEVOLDER
    Foto
    ALBERTO  CONTADOR
    Foto
    FRANS  VERHAEGEN
    Foto
    NIELS  VANDYCK
    MALDEREN
    Foto
    NICK  DE  BLOCK
    WOLVERTEM
    Foto
    ROGER  BAENS
    Foto
    CARLOS  SASTRE
    Foto
    GREG  VAN  AVERMAET
    Foto
    DAMIANO  CUNEGO
    Foto
    HEINZ  MULLER
    Foto
    LARS  BOOM
    Foto
    ALEJANDRO  VALVERDE
    Foto
    MARK  CANVENDISH
    WIELRENNEN

    RENNERS VAN TOEN EN NU.



    23-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In Wetteren werd ETIENNE DE WILDE geboren op 23 maart 1958. De Blonde pijl was prof van 1980 tot 2001. Al van in de jeugdrangen was Etienne erg succesrijk en zijn profcarrière heeft hij omzeggens in twee delen opgedeeld. Een eerste deel gewijd aan de weg, en een tweede deel in combinatie met de baan. Zijn mooiste zeges : Hij was Kampioen van België op de weg in 1988. Hij won de Omloop Het Volk in 1989, net als de Ster van Besseges. Eerder in 1980 al won hij te Isbergues. De Fleche Picarde won hij in 1982 en 1983. In Schoten won hij de Scheldeprijs in 1987. De GP Wielerrevue schreef hij in 1988 en 1991 op zijn naam. Het Kampioenschap van Vlaanderen te Koolskamp won hij in 1989. In totaal won Etienne 76 wedstrijden op de weg en hij reed zijn laatste officiele wegwedstrijd op 16-10-2001 te Putte-Kapellen. Op de baan dan werd hij in 1993 Wereldkampioen Puntenkoers en in 1998 werd hij samen met Gilmore Wereldkampioen ploegkoers. In 1989 was hij Europees Kampioen Omnium. Hij reed 197 zesdaagse en won er maar liefst 38 ! Hij werd 28 maal tweede en 24 maal derde ! Op 23 februari 2002 zette hij in het Gents Kuipke een punt achter zijn zeer mooie wielerloopbaan, hij was toen net aan zijn 23ste seizoen begonnen ! Etienne blaast vandaag 51 kaarsjes uit.

    23-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Hij was prof van 1966 tot 1980 en hij werd te Eeklo geboren op 23 maart 1945 ! Dan bedoel ik natuurlijk ERIC DE VLAEMINCK Ik geef u eerst zijn mooiste successen op de weg. In 1968 won hij de GP Union te Dortmund. In 1969 schreef hij zijn naam op de erelijst van de Ronde van België. In 1970 won hij Parijs - Luxemburg. Het jaar voordien, in 1969 won hij nog de Omloop van de Vlaamse Ardennen te Ichtegem, en het Kampioenschap van Vlaanderen te Koolskamp. In 1970 won hij de GP Aargau Gippingen en in 1971 tenslotte zegevierde hij in de GP Flandria - Trofee J.P. Monsere. Was hij een degelijk wegrenner dan maakte hij toch veel meer furore in het Veldrijden. Eric was de eerste Belgische Wereldkampioen Veldrijden, hij werd dat te Beasain in 1966 ! In 1968 - 1969 - 1970 - 1971 - 1972 en 1973 was hij andermaal Wereldkampioen Cyclocross, wie zal er ooit nog beter doen? In 1967 - 1969 - 1971 en 1972 was hij Kampioen van België in dezelfde discipline. Eric is er vandaag al 64 ! Hij was een zeer grote meneer in 't veld !!!

    23-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En ook nog jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    ERWIN VERVECKEN zag het levenslicht in Herentals op 23 maart 1972. In 1995 begon hij aan zijn wielercarrière als prof nadat hij eerder al Kampioen van België werd in alle categorieën van het Veldrijden. Hij werd Kampioen van België cyclocross bij de nieuwelingen in 1989 te Wetteren, in 1991 werd hij dat bij de juniores te Mol, en in 1994 en 1995 werd hij dat bij de amateurs respectievelijk te Soumagne en te Heist o/d Berg. Bij de profs dan werd hij Kampioen van België in 1996 te Overijse. Zijn mooiste zeges zijn uiteraard zijn drie wereldtitels in het veldrijden. Hij werd dat een eerste keer in 2001 in Tabor, vervolgens in 2006 in het Nederlandse Zeddam, en in 2007 in Hooglede-Gits veroverde hij al zijn derde regenboogtrui bij de profs. Erwin is nog altijd een topfiguur in het Veldrijden en hij blaast vandaag 37 kaarsjes uit waarvoor mijn proficiat !

    23-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 23 maart 1893
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wijlen RENE VERMANDEL werd te Zelzate geboren op 23 maart 1893. "De Belgische Lapize" zoals hij wel eens genoemd werd was prof van 1920 tot 1931. Rene werd op vrij late leeftijd prof, hij was er al 27 toen hij die stap gezet heeft. Bij de onafhankelijke werd hij Kampioen van België in 1919. In deze categorie won hij nog in 1919 Brussel - Luik en de GP van Brussel die hij ook in 1914 al won. Bij de profs werd hij Kampioen van België op de weg in 1922 en 1924. In 1923 en 1924 schreef hij zijn naam op de erelijst van Luik - Bastenaken - Luik. De Ronde van Belgë won hij in 1921 en 1922. In 1922 en 1925 zegevierde hij in het Criterium du Midi. In 1923 won hij het Circuit de Champagne. In Schoten won hij de Scheldeprijs in 1921 en 1924. Te Antwerpen won hij de Driezustersteden in 1921, en in 1926 won hij de GP van Duitsland. Samen met P. Rielens won hij in 1927 de zesdaagse van Brussel. En in 1921 was hij Kampioen van België Veldrijden. Rene was erg talentrijk en vooral veelzijdig. Hij was ook een begaafde baanrenner en later zelfs een vermaarde gangmaker die erg geliefd was door Michaux en Raymond Impanis. Na zijn wielercarrière was hij lange tijd de bewindsman van Kureghem-Sportief waar hij talrijke jonge renners met raad en daad bij stond. Rene overleed te Anderlecht op 20 april 1958.

    23-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 23 maart 1926
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het LuxemburgseEsch-sur-Alzette werd wijlen MARCEL ERNZER geboren op 23 maart 1926. Hij was prof van 1949 tot 1962 en een zeer toegewijd helper van Charly Gaul. - Zijn mooiste zeges : Hij was Kampioen van Luxemburg op de weg in 1953 - 1954 en 1955(tijdrit). In 1954 won hij Luik - Bastenaken - Luik en het Ardens weekend. In 1951 en in 1960 won hij de Ronde van Luxemburg. In 1949 schreef hij zijn naam op de erelijst van het Circuit de la Côte d' Or. In 1951 zegevierde hij in het Circuit des six-Provences, en in 1955 tenslotte won hij de Ronde van Zwitserland. Marcel overleed op 1 april 2003

    23-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    22-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cholet Pays de Loire - Uitslag

    32ste CHOLET PAYS DE LOIRE - 1.1 WEDSTRIJD

    UITSLAG - 205 KM

    1. Juan José Haedo (Arg) - 4u 47' 31" - 42,78 K/u

    2. Jimmy Casper (F)

    3. Alexandre Pichot (F)

    4. Kevin Ista (B)

    5. Matteo Carrara (F)

    17. Jan Bakelants (B)

    23. Preben Van Hecke (B)

    24. Johan Coenen (B)

    32. Bert De Waele (B)

    34. Gil Suray (B)

    37. Sébastien Delfosse

    40. Ben Hermans (B)

    46. Geert Verheyen (B)

    60. Tom Criel (B)

    66. Kevin Neirynckx

    72. Björn Leukemans (B)

    73. Frederik Veuchelen (B)

    75. Joeri Adams (B)

    70. Pieter Ghyllebert (B)

    Allen in dezelfde tijd als de winnaar

    94 Renners in de uitslag

    22-03-2009 om 21:05 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wielertrofee Vlaanderen - De Pinte - Vrouwen Elite - Uitslag

    WIELERTROFEE VLAANDEREN - DE PINTE

    ELITE VROUWEN - 101 Km

    UITSLAG

    1. Alexandra Greenfield - 2u 44' 33"

    2. Bertine Spijkerman op 0' 48"

    3. Sofie De Vuyst

    4. Natalie Van Gogh

    5. Anne Arnouts

    6. Lucy Martin

    7. Lensy Debboudt

    8. Karen Verbeek

    9. Suzanne SN Kuiper

    10. Latoya Brulee

    11. Ilse Geldhof

    12. Elien Vercamer

    97 Deelneemsters - 68 Dames in de uitslag

    22-03-2009 om 18:55 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Campina Ronde v/h Groene Hart - Uitslag

    CAMPINA RONDE VAN HET GROENE HART - 1.1 WEDSTR.

    UITSLAG - 203,4 KM

    1. Geert Omloop (B) - 4u 30' 43" - 45,08 K/u

    2. Gaeme Brown (Austr) z.t.

    3. Aart Vierhouten (N) z.t.

    4. Robert Forster (D) z.t.

    5. Bobbie Traksel (N) op 0' 03"

    6. Lieuwe Westra (N) op 0' 05"

    7. Martin Muller (N) op 0' 07"

    8. Jens Mouris (N) op 1' 32"

    9. Wim Stroetinga (N) op 1' 36"

    10. Wouter Mol (N) z.t.

    17. Michiel Elijzen (N) op 7' 49"

    18. Andy Capelle (B) z.t.

    19. Gorik Gardeyn (B) z.t.

    20. Kenny De Haes (B) op 10' 29"

    22. Kenny Lisabeth (B) z.t.

    25. Romain Zingle (B) z.t.

    26. Maxilme Vantomme (B) z.t.

    28. Klaas Lodewyck (B) z.t.

    29. Nikolas Maes (B) z.t.

    30. James Vanlandschoot (B) z.t.

    31. Sjef De Wilde (B) z.t.

    37. Pieter Vanspeybrouck (B) z.t.

    42. Olivier Kaisen (B) z.t.

    44. Niko Eeckhout (B) z.t.

    45. filip Meirhaeghe (B) z.t.

    48. Geert Steurs (B) z.t.

    51. Bart Dockx (B) op 10' 36"

    54. Maarten Neyens (B) z.t.

    55. Timothy Vangheel (B) z.t.

    56. Jurgen Francois (B) z.t.

    58. Kristof Vandewalle (B) z.t.

    59. Bert Roesems (B) op 10' 39"

    67. Benjamin Gourgue (B) op 10' 45"

    74. Koen Barbe (B) op 10' 48"

    75. Tom Stubbe (B) z.t.

    77. Roy Sentjens (B) op 10' 53"

    Opgave van :

    Gert Steegmans (B) - Staf Scheirlinckx (B)

    Stijn Joseph (B) - Stijn Neirynck (B)

    Jonathan Bertrand (B) - Kevin Peeters (B)

    Justin Van Hoecke (B) - Mathieu Criquielion (B)

    Jonas Vangenechten (B) - Björn Coomans (B)

    Stijn Hoornaert (B) - Tom Vanbecelaere (B)

    Frank Vandenbroucke (B) - Peter Ronsse (B)

    135 Vertrekkers - 80 Renners in de uitslag

    22-03-2009 om 17:59 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Italiaanse Lucca werd MARIO CIPOLLINI geboren op 22 maart 1967. Een van de snelste spurters uitdeze periode! Hij begon in 1974 met wielrennen en hij werd in 1989 prof. "Cipo" - "Mooie Mario" of "Super Mario" welke bijnamen had hij niet, reed maar liefst 189 zeges bij elkaar ! Ik beperk mij tot zijn mooiste overwinningen : In 2002 werd hij op het biljartvlakke parcour van Zolder Wereldkampioen. In 1996 was hij Kampioen van Italië op de weg. In 1992 - 1993 en 2002 won hij Gent - Wevelgem. In 2002 schreef hij zijn naam op de erelijst van Milaan - Sanremo. Eerder, in 1990 won hij Milano - Vignola. In 1991 en 1992 won hij de Scheldeprijs Vlaanderen. In 1991 won hij de Giro del Etna. In 1993 kwam hij bij ons de E3-Prijs winnen in Harelbeke, terwijl hij dat jaar in Aartselaar de GP Rik Van Steenbergen ook op zijn naam schreef. De Trofeo Luis Puig won hij in 1995 en 1999. Super Mario won maar liefst 42 ritten in de Ronde van Italië en pakte daarmee het oude record van Alfredo Binda af ! In de Tour won hij 12 ritten, en droeg hij de gele trui in 1993 en 1997. In de Ronde van Spanje won hij 3 ritten. In de Ronde van zijn land won hij maar liefst 3 maal het Pungtenklassement. Op 26 april 2005 nam hij plots afscheid van het wielrennen, en even later ook van zijn 12 jarig huwelijk en vrouw Sabrina Landucci ! Hoe hij op zijn 41ste aan 2008 begonnen, ligt bij u allen nog wel fris genoeg in het geheugen denk ik !

    22-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Nederlandse Vlaardingen zag TEUN VAN VLIET het levenslicht op 22 maart 1962. Teun was slechts 7 jaar prof van 1984 tot 1990. Zijn grote zeges zijn op een hand te tellen : In 1987 won hij de Omloop Het Volk, Gent - Wevelgem en de Ronde van Nederland. Daarmee hebt u zijn mooiste zeges gehad. In 1986 won hij de Liederkerkse Pijl en in 1985 werd hij 2de in Milaan - Sanremo. Hij was een snel en veelzijdig renner en misschien is zijn korte carrière als prof er wel de oorzaak van dat zijn palmares niet groter is ?

    22-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog een derde jarige vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Zwitserse Geneve werd de Deen JAKOB FUGLSANG geboren op 22 maart 1985 In 2008 tekende bij het team CSC – Saxo Bank een overeenkomst voor 2 jaar ! Mogelijk de start van een mooie profloopbaan ? Op zijn palmares prijken al 5 titels : Hij was Kampioen van Denemarken mountainbike bij de Juniores in 2002 en 2003. – Hij was Kampioen van Denemarken mountainbike bij de Elite in 2006. – Hij werd in 2007 Wereldkampioen mountainbike bij de -23 jarige. Hij werd in Silkeborg Kampioen van Denemarken mountainbike Marathon bij de Elite in 2007. In 2008 kwam hij langs de grote poort binnen op de weg en won hij niet minder dan de Ronde van Denemarken.

    22-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 22 maart 1918
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wijlen EDWARD VAN DIJCK werd te Herent geboren op 22 maart 1918. Hij was prof van 1941 tot 1950. In 1947 won Ward de Ronde van Spanje waar hij ook nog 2 ritten wist te winnen. In 1942 won hij Antwerpen - Gent - Antwerpen. In 1943 zegevierde hij in de GP van Wallonië. In 1945 won hij Vilvoorde - Hasselt - Vilvoorde. In 1946 schreef hij zijn naam op de erelijst van de Ronde van Limburg en Brussel - Ingooigem. Een zware val in 1950 brak zijn profloopbaan af. Ward was een behoorlijk klimmer maar verloor steeds zijn voorsprong die hij bergop veroverd had in de afdaling. Merkwaardig waren zijn 134 zeges bij de juniores van 1935 tot 1938. Hij overleed te Leuven op 22 april 1977

    22-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    21-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.100ste Milaan - Sanremo - Uitslag

    100ste MILAAN-SANREMO - 298 KM

    UITSLAG

    1. Mark Cavendish (GB) - 6u 42' 31" - 44,421 K/u

    2. Heinrich Haussler (D) z.t.

    3. Thor Hushovd (Noor) op 0' 02"

    4. Allan Davis (Austr) z.t.

    5. Alessandro Petacchi (It) z.t.

    6. Daniele Bennati (It) z.t.

    7. Aitor Galdos Alonso (Sp) z.t.

    8. Enrico Rossi (It) z.t.

    9. Luca Paolini (It) z.t.

    10. Peter Velits (Svk) z.t.

    11. Lloyd Mondory (F) z.t.

    12. Martin Elmiger (Zwit) z.t.

    13. Greg Van Avermaet (B) z.t.

    14. Karsten Kroon (N) z.t.

    15. Tom Boonen (B) z.t.

    16. Assan Bazayev (Kaz) z.t.

    17. Francesco Gavazzi (It) z.t.

    18. Christian Knees (D) z.t.

    19. Julien Dean (N-Zeel) z.t.

    20. Manuele Mori (It) z.t.

    21. Sebastian Langeveld (N) z.t.

    22. Filippo Pozzato (It) z.t.

    23. Philippe Gilbert (B) z.t.

    24. Dabian Wegmann (D) z.t.

    25. Egoi Martinez de Estaban (Sp) z.t.

    32. Nick Nuyens (B) z.t.

    61. Johan Vansummeren (B) op 3' 53"

    90. Jurgen Roelandts (B) op 8' 19"

    111. Maxime Monfort (B) z.t.

    151. Wilfried Cretskens (B) op 12' 29"

    Opgave : Maarten Wynants (B)

    67. Robbie McEwens (Austr) op 8' 19"

    125. Lance Armstrong (USA) z.t.

    196 Vertrekkers - 162 Renners in de uitslag

    21-03-2009 om 18:10 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uitslagen van vandaag zaterdag bij ons

    UITSLAGEN VAN VANDAAG ZATERDAG BIJ ONS

    BELOFTEN

    Bissegem (W-Vl) - 112,2 Km - 179 Vertrekkers

    1. Timothy Dupont (Bredene) - 2u 29' = 3de zege

    2. Jeremy Honorez op 0' 04"

    3. Benjamin Verraes

    4. Stephen Orbie

    5. Kevin Lava

    JUNIORES

    Outrijve (W-Vl) - 71 Km - 94 Vertrekkers

    1. Jeroen Giesberts (Turnhout) - 1u 41' = 2de zege

    2. Jichen Deweer

    3. Steven Giesberts

    4. Alexander De Roose

    5. Steven Haerinck

    Thumaide (Heng) - 83,6 Km

    Geen uitslag van binnen

    NIEUWELINGEN

    Ichtegem (W-Vl) - 49,2 Km - 70 Vertrekkers

    1. Gregory Vandaele - 1u 16' 35"

    2. Niels Vanderaerden op 0' 10"

    3. Billy Van Landuyt

    4. George Van Koeveringe

    5. Tiesj Benoot

    Pommeroeul(Heng) - 58,8 Km

    1. Fausto Hofland (Nederland)  =  2de zege
    2.  François Navez
    3.  Dillen Verzeele
    4.  Jasper De Buyst
    5.  Jelle Donders

    21-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Waar wordt er morgen zondag gereden ?

    WAAR WORDT ER MORGEN ZONDAG GEREDEN

    ELITE Z/C en BELOFTEN

    Mol-Sluis(Antw) - Zuidkempense Pijl - GP Wilfried Peeters

    149,6 Km - Start om 13u30

    Boutersem (Brab) - 112 Km - 15u15

    Ichtegem (W-Vl) - 115 Km of 16 ronden x 7,2 Km - 15 uur

    Stekene (O-Vl) - 118 Km - 15 uur

    Trognee Hannut (Luik) - 150,4 Km - 13u30

    JUNIORES

    Damme (Moerkerke) (W-Vl) - Guido Reybrouck Classic

    109 Km of 72 Km in lijn plus 5 ronden x 7,8 Km - 14u30

    Budingen-Zoutleeuw (Brab) - 78 Km - 15 uur

    Kachtem - Izegem (W-Vl) - 78 Km of 15 x 5,2 Km - 14u30

    Wetteren (O-Vl) - 84 Km - 15 uur

    Trognee Hannut (Luik) - 80 Km - 14u15

    NIEUWELINGEN

    Boutersem (Brab) - 43 Km - 13u30

    Knesselare (O-Vl) - 54 Km - 15 uur

    Moerkerke (W-Vl) - 50 Km of 15 ronden x 3,3 km - 14u35

    Nederzwalm (O-Vl) - 57 Km 15 uur

    Rotem (Dilsen-Stokkem) (Limb) 50,4 Km - 15 uur

    St. Lodewijk - Deerlijk (W-Vl) - 50 Km of 10 x 5 km - 15u30

    Trognee Hannut (Luik) - 50 Km of 11 x 4,7 km - 12u30

    DAMES ELITE

    De Pinte (O-Vl) - 101 Km - 14 uur

    DAMES JEUGD

    Heule (W-Vl) - 60 Km of 15 ronden x 4 km - 15u30

    BUITENLAND

    Campina Ronde van het Groene Hart (N) - 203,4 Km

    Cholet-Pays de Loire (F) - 205 Km

    Beide zijn 1.1 Wedstrijden

    La Roue Tourangelle Region Centre (F)

    Gran premio San Giuseppe (It)

    Deze twee laatste zijn 1.2 wedstrijden

    21-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Jarig vandaag ! ! !
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    NINO DEFILIPPIS werd in Turijn geboren op 21 maart 1932. Hij was prof van 1952 tot 1964, een samenvatting van zijn mooiste successen. In 1953 won hij Tre Valli Varesine. De Giro del Piemonte schreef hij in 1954 en 1958 op zijn naam. In 1954 en 1955 plaatste hij zijn naam op de erelijst van de Giro dell' Emilia. In 1958 won hij de Ronde van Lombardije nadat Rik Van Looy en Fred De Bruyne elkaar in de vernieling hadden gereden. Nog in 1958 won hij Nice - Genova en de GP Antibes. De Giro del Lazio won hij in 1958 en 1962. Hij was Kampioen van Italië op de weg in 1960 en 1962. In 1960 won hij de Giro di Toscana. In 1961 zegevierde hij in de GP van Cannes. In 1962 won hij München - Zürich. Zijn eerste groot succes was zijn zege in de Trofeo A. Baracchi in 1952 samen met G. Astrua. In 1961 werd hij 2de op het Wereldkampioenschap op de weg te Bern na een memorabele spurt met Rik Van Looy ! Hij won 9 ritten in de Ronde van Italië, 7 ritten in de Tour en 2 ritten in de Ronde van Spanje. Hij kreeg de bijnaam van El Cid nadat hij in 1952 als jongste renner ooit, een rit won in de Ronde van Italië, hij was toen 20 jaar, 2 maanden en 15 dagen.

    21-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook nog jarig vandaag
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In het Deense Silkeborg werd JESPER SKIBBY geboren op 21 maart 1964. Jesper was een veelzijdig renner die er niet in luktevan een groot palmares samen te fietsen, maar die in mijn galerij der jarige toch een plaats verdiende dacht ik. Hij was 15 jaar lang te zien in het profpeloton, van 1986 tot 2000. In 1986 won hij te Mechelen. In 1994 won hij de Ronde van Nederland. In 1998 won hij te Ichtegem de Omloop van de Vlaamse Ardennen, en in 1999 tenslotte zegevierde hij in het Circuito de Getxo. Vertel ik er nog bij dat hij 1 Rit won in de Ronde van Italië, en 3 ritten in de Ronde van Spanje.

    21-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Geboren op 21 maart 1925
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Wijlen HUGO KOBLET werd in Zürich geboren op 21 maart 1925. Hij was prof van 1946 tot 1958. "Le pedaleur de charme" zoals men de mooie Hugo noemde, was de eerste niet Italiaan die de Ronde van Italië won, dat gebeurde in 1950. In die ronde won hij 2 ritten en pakte hij ook de bergprijs nog mee naar Zwitserland. Hij was Kampioen van Zwitserland op de weg in 1955. In 1951 won hij de Ronde van Frankrijk, waar hijook nog5 ritten en de Bergprijs won! De Ronde van Romandie won hij in 1953. De Ronde van Zwitserland prijkt driemaal op zijn rijk palmares, 1950 - 1953 en 1955. In 1952 en 1954 schreef hij zijn naam op de erelijst van het Kampioenschap van Zürich. In 1954 won hij Sassari - Cagliari. In 1955 won hij de Giro del Ticino. Verder won hij in 1951 de Landenprijs, in 1950 - 1951 en 1954 de GP van Zwitserland. In 1956 won hij te Geneve de GP Martini, en in 1956 won hij te Ravenna de GP Europa. In 1951 zegevierde hij in het Azencriterium en in 1950 won hij samen met Ferdi Kubler de Trophée Edmond Gentil. Hij was Kampioen van Zwitserland achtervolging van 1947 tot 1954, en hij won 9 zesdaagse ! Van een mooi palmares gesproken. Hugo overleed op 6 november 1964 aan de gevolgen van een auto-ongeval te Egg bij Esslingen.

    21-03-2009 om 00:00 geschreven door François


    20-03-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Classic Loire - Atlantique - Uitslag

    CLASSIC LOIRE - ATLANTIQUE - 1.2 WEDSTRIJD

    UITSLAG - 184,8 KM

    1. Cyril Bessy (F) - 4u 39' 47" - 39,631 Km/u

    2. Michael Reihs (Den) op 0' 05"

    3. David Lelay (F) op 0' 08"

    4. Pierre Cazaux (F) op 0' 40"

    5. Miyataka Shimizu (Japan) op 0' 59"

    18. Steven Van Vooren (B) op 6' 11"

    31. Joeri Adams (B) op 10' 14"

    35. Jean-Paul Simon (B) z.t.

    168 Vertrekkers - 58 Renners in de uitslag

    20-03-2009 om 18:03 geschreven door François


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Morgen wordt de 100ste Milaan - Sanremo gereden

    MORGEN WORDT DE 100ste MILAAN-SANREMO GEREDEN

    AFSTAND - 298 Km

    EERSTE WINNAAR :

    14 april 1907 - Lucien Petit-Breton (F)

    Hij legde toen de 281 Km af tegen een uurgemiddelde

    van 26,606 Km/u

    EERSTE BELGISCHE WINNAAR :

    1908 : Cyrille Van Hauwaert

    MEESTE OVERWINNINGEN :

    Eddy Merckx : 1966 - 1967 - 1969 - 1971 - 1972 - 1975 - 1976

    Costante Girardengo : 1918- 1921- 1923- 1925 - 1926 - 1928

    Girardengo werd in 1915 wel gedeklasseerd omdat hij

    het opgelegde parcour niet zou gevolgd hebben

    WONNEN ELK 4 MAAL

    Gino Bartali (It) - 1939 - 1940 - 1947 en 1950

    Erik Zabel (D) - 1997 - 1998 - 2000 en 2001

    WONNEN ELK 3 MAAL

    Fausto Coppi (It) - 1946 - 1948 en 1949

    Roger De Vlaeminck - 1973 - 1978 en 1979

    LAATSTE BELGISCHE ZEGE :

    1999 : Andrei Tchmil en die is daarmee de oudste

    na-oorlogse winnaar tot vandaag (36 jaar)

    1981 : Alfons De Wolf

    LAATSTE WINNAAR :

    2008 : Fabian Cancellara (Zwit)

    SNELSTE MILAAN -SANREMO

    1990 - Gianni Bugno won met een uurgemiddelde van

    45,806 Km/u

    PRIMAVERA = Vroeg bloeiende sleutelbloemen

    LAATSTE HELLINGEN IN HET PARCOUR

    Capo Mele na 245,6 Km

    Capo Cervo na 251,9 Km

    Capo Berta na 258,4 Km

    Cipressa na 275,9 Km - Gemid. Stijging 4,1% - Max 9%

    Poggio di Sanremo na 291,8 Km - 3,7 km lang

    Gemid. Stijging 3,7% - Max. stijging 8 %

    Aankomst omstreeks 17 uur

    20-03-2009 om 00:00 geschreven door François




    Archief per week
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 03/04-09/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 23/01-29/01 2006
  • 16/01-22/01 2006
  • 09/01-15/01 2006
  • 02/01-08/01 2006
  • 25/12-31/12 2006
  • 19/12-25/12 2005
  • 12/12-18/12 2005
  • 05/12-11/12 2005
  • 28/11-04/12 2005
  • 21/11-27/11 2005
  • 14/11-20/11 2005
  • 07/11-13/11 2005
  • 31/10-06/11 2005
  • 24/10-30/10 2005
  • 17/10-23/10 2005
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Neem ook een
    kijkje op mijn
    blog weerspreuken
    druk op swatje.





    Gastenboek
  • generic cialis made india
  • Wigs, Lace Front Wigs, Wigs For Women, Wigs For Cancer Patients
  • Barbour Ariel Quilted Jacket Biking Red
  • Apsley Waxed Jacket Barbour Navy
  • Barbour Nortilus Jacket Grey Marl

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Foto

    Foto

    RIK  VAN  LOOY
    Foto

    Foto

    ALESSANDRO  PETACCHI
    Welkom op mijn blog!
    Foto

    ERIK  DEKKER
    Foto

    JOHAN  MUSSEUW
    Foto

    SYLVERE  MAES


    Foto

    FAUSTO  COPPI
    Foto

    MARIO  CIPOLLINI
    Foto

    LAURENT  JALABERT
    Foto

    GEORGES  RONSSE
    Foto

    MAURICE  GARIN
    Foto

    LANCE  ARMSTRONG
    Foto

    PEDRO  DELGADO
    Foto

    JEAN  ROBIC
    Foto

    TOM  BOONEN
    Foto

    JOHAN  VANSUMMEREN
    Foto

    WIM  VANHUFFEL
    Foto

    FERDI  KUBLER 1950
    Foto

    FONS  DE  WOLF
    Foto

    LUCIEN  VAN  IMPE
    Foto

    WALTER  PLANCKAERT
    Foto

    EDDY  PLANCKAERT
    Foto

    FRANS  VERBEECK
    Foto

    RUDY  DHAENENS
    Foto

    CLAUDE  CRIQUIELION
    Foto

    NICOLAS  FRANTZ
    Foto

    RIK  VAN  LINDEN
    Foto

    CHRISTOPHE  BRANDT
    Foto

    BOBBY  JULICH
    Foto

    BJARNE  RIIS
    Foto

    HERMAN  VRIJDERS
    Foto

    MARIO  AERTS
    Foto

    LOUISON  BOBET
    Foto

    STAN  OCKERS
    Foto

    ACHIEL  BRUNEEL


    Foto

    ERIC  VANDERAERDEN
    Foto

    BART  WELLENS
    Foto

    JOS  DE  SCHOENMAECKER
    Foto

    JAN  ADRIAENSENS


    Foto

    WIM  VAN  EST
    Foto

    PETER  POST
    Foto

    MARC  SERGEANT
    Foto

    MARCEL  KINT
    Foto

    GERRIE  KNETEMANN
    Foto

    ERIC  LEMAN
    Foto

    DIETRICH  THURAU
    Foto

    STEPHEN  ROCHE
    Foto

    WILLY  PLANCKAERT
    Foto

    MARCO  PANTANI
    Foto

    WALTER  GODEFROOT
    Foto

    RUDI  ALTIG
    Foto

    RAMON  ALBERT
    Foto

    JAN  RAAS


    Foto

    THEO  MIDDELKAMP
    Foto

    JOZEF  SCHILS
    Foto

    ELOI  MEULENBERG
    Foto

    VIC  VAN  SCHIL
    Foto

    FRANCOIS  FABER
    Foto

    FRANCESCO  MOSER


    Foto

    LEARCO  GUERRA
    Foto

    U   DIENAAR  SWATJE
    Foto

    ROLAND  LIBOTON
    Foto

    ANTONIO  MASPES
    Foto

    ODILE  DEFRAYE
    Foto

    SCIEUR  LEON
    Foto

    JEAN  AERTS
    Foto

    GERMAIN  DERYCKE
    Foto

    MARC  WAUTERS
    Foto

    IK  SUPPORTER VOOR
    TIM  MERTENS
    MALDEREN


    Foto

    LEARCO  GUERRA
    Foto

    MARINO  BASSO
    Foto

    OSCAR  CAMENZIND
    Foto

    HILAIRE  COUVREUR

    Foto

    JURGEN  ROELANDTS


    Foto

    ALESSANDRO  BALLAN
    Foto

    NIELS  ALBERT
    Foto

    KEVIN  SEELDRAEYERS

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs