Hopelijk kan u genieten van onze creaties. We proberen een beetje van alles te brengen, onze hobbys, gedichten, de maatschappij, enz...Giliok en Mireille.
09-01-2007
De Bommels
De Bommels, (carnaval) en we waren weer in vorm zoals je kan zien!!
06-01-2007
Gedicht:
De Tijd.
Zelfs het allergrootste verdriet
Wordt
Mettertijd
Een soort van levensverhaal, een stukje verleden tijd.
De tijd, dag na dag, de ene regen de andere zonneschijn, leert berusting in een lot dat alleen kan genezen door de tijd.
Giliok
04-01-2007
Het verhaal van de
Het verhaal dat we hier kort vertellen, hebben we uit tweede hand. Het is het verhaal van een oude eik. De man (uit Amerika) die een lied schreef over een oude eik met gele linten, zat in een bus. In diezelfde bus zat vooraan een man die na een tijdje begon te praten met de bestuurder. De man vertelde dat hij net was vrijgelaten. Hij had drie jaar in de gevangenis gezeten. Toen hij opgesloten werd, had hij aan zijn vrouw gezegd dat ze hem best mocht vergeten. Zijn vrouw liet gedurende die drie jaar ook niets van haar horen. Maar enkele dagen voordat hij vrij zou komen uit de gevangenis, had hij zijn vrouw geschreven. "ik kom vrij, indien ik nog welkom ben bij jou, hang dan een geel lint aan de dikke eik op het dorpsplein. Ik zal er met de bus voorbijrijden. Wanneer het lint er hangt, zal ik uitstappen." Veel mensen in de bus hadden het verhaal gehoord, het was zelfs heel stil geworden in de bus. En je kon een muis horen lopen in de bus toen ze het bewuste dorp naderden. De man zelf durfde niet kijken en vroeg aan de bestuurder of hij hem wilde verwittigen als hij het teken zag in de eik. Plots toen de bus het dorpsplein binnenreed, hoorde hij een gejuich en een applaus in de bus. Er hingen wel honderden linten in de boom. De man stormde wenend naar buiten en vond onder de eik zijn vrouw met een geel lint in haar haar.
Licht gerookte foie gras met een crème van schorseneren en kastanjes
CHÂTEAU GAUDRELLE 2003, VOUVRAY
*
Spiesje van langoustines met bloemkoolpuree en truffeldressing
CHABLIS 2003, CUVÉE LA CHABLISIENNE
*
Gebakken zeebaars met krokant witloof en kappertjes, sausje met dragon
CHABLIS 2003, CUVÉE LA CHABLISIENNE
*
Sorbet
*
Kalfsmedaillon met graantjesmosterd en een taartje van boschampignons
CHÂTEAU FRANC-PIPEAUX 2002, ST-EMILION, GRAND CRU
*
Dessert van St-Sylvester
*
Champagne Billecart-Salmon op het nieuwe jaar
*
Mokka
TD>
30-12-2006
ebryo 8 weken
Zo moet het er nu ongeveer in Mireille haar buik uitzien (2cm groot)
29-12-2006
Aika is reeds zes maanden!!
Aika van familie Flodder!!
26-12-2006
Puzzelplezier!!
De Kerstvakantie, Glenn heeft tijd om te puzzelen!!
25-12-2006
onze nieuwe huisgenoot
Tweetie, onze nieuwe huisgenoot!!
Kerstavond 2006
Enkele sfeerbeelden
24-12-2006
De kerstvrouw......
bracht voor ons kleine ukkie, dit mooie fluwelen winnie the pooh pakje, dankzij MJ zal het volgende winter geen kou hebben. Dank je wel voor het eerste kerstpakje dat we onder de boom mochten vinden!
23-12-2006
een mooi kerststukje
Dankzij Marieke, een goede vriendin, kregen we ook dit jaar een leuk kerststukje.... mooi hé!!!!
21-12-2006
De eerste Echo!!
Zo klein ...... maar je ziet het toch al!!! Tijdens de echografie kon je zelfs al het hartje zien kloppen!
Jingelbell
Zoals ieder jaar hebben we ook dit jaar gezorgd voor een beetje sfeer....
Mireille is zwanger!!!!
Joepie!!!! Mijn vrouwtje is zwanger en dus schreeuw ik het over de daken. Het zal wel nog een tijdje duren alvorens ze een buikje heeft zoals op de foto. De kleine "sprot" is voorzien voor half augustus 2007!! Eerst volop genieten van de zwangerschapsperiode!!
20-12-2006
Vrijzinnige plechtigheden: Overlijden
.
19-12-2006
Vrijzinnige plechtigheden: Buitengewone viering
.
18-12-2006
Vijzinnige plechtigheden: Huwelijksplechtigheid
.
17-12-2006
Vijzinnige plechtigheden: Feest vrijzinnige jeugd
.
15-12-2006
Vrijzinnige plechtigheden: Lentefeest
.
13-12-2006
Vrijzinnige plechtigheden: De Geboorte
Een kind in je leven is als de zon in je leven. Een plechtigheid kan dit gebeuren een extra dimensie geven. Welke plechtigheid? Eentje waarin alles al voorgekauwd is? Of een plechtigheid waaraan je zelf zin geeft, los van elke betutteling? In een vrijzinnig-humanistische plechtigheid staan immers de ideeën van de ouders centraal. Welke zijn de waarden die je je kind wil meegeven? In welke wereld wil je je kind zien opgroeien? Samen met een moreel consulent kan je deze plechtigheid voorbereiden en zorgen voor een stralende dag.
Meer informatie: federaal secretariaat - cmd.federaal@uvv.be -- www.uvv.be Volgende dagen nog meer info over lentefeest, feest vrijzinnige jeugd, huwelijksplechtigheid, relatieplechtigheid, buitengwone viering, overlijden.