Hopelijk kan u genieten van onze creaties. We proberen een beetje van alles te brengen, onze hobbys, gedichten, de maatschappij, enz...Giliok en Mireille.
19-06-2006
Giliok zijn kopje!!
Zo ziet Giliok zijn kopje eruit via een CT-scan!! Zoals je kan zien is het goed gevuld met hersenen, althans dat denk ik toch. Sommigen zien dan ook weer veel lege ruimten! Tja, wie er gelijk heeft zal wel nooit gekend zijn!
13-06-2006
Uitnodiging
Onze uitnodigingen voor de trouw zijn de deur uit!
Natuurlijk zijn deze zelf gemaakt door Mireille!
08-06-2006
C'est mon bateau
C'est mon bateau - Jo Lemaire
C'est mon bateau, mon voyage en solitaire Rien n'est plus beau, que le silence et la mer Avec lui j'irai, jusqu'au bout du monde. Mon compagnon, mon complice de toujours A l'horizon, à l'aube d'un nouveau jour. Nous disparaîtrons tous deux ensemble.
Ils disent qu'ailleurs ce n'est pas mieux qu'ici Et que d'ailleurs il n'y a plus de paradis. Que ça ne veut pas la peine, de quitter ce qu'on aime.
Ils disent qu'ailleurs il n'y a plus rien à voir Et qu'il vaut mieux abandonner tout espoir. Et s'avouer perdu quand l'océan se déchaîne. Prenons le large, et le vent dans la voile Sur mon visage, restera sans égale. Rien ni personne ne peut me retenir. Nous irons loin, au gré du temps De port en port, et d'escale en escale. Nous vivrons d'aventures impossibles à décrire.
Ils disent qu'ailleurs ce n'est pas mieux qu'ici Et que d'ailleurs il n'y a plus de paradis. Que ça ne veut pas la peine, de quitter ce qu'on aime.
Dit is mijn bootje, mijn eenzame reis. Niets is mooier dan de stilte en de zee. Met hem ga ik naar 't einde van de wereld. Mijn reisgezel, mijn maatje voor altijd. Aan de horizon zullen we samen verdwijnen bij het gloren van een nieuwe dag.
Ze zeggen dat het elders niet beter is dan hier. en dat bovendien geen paradijs meer bestaat. Dat het de moeite niet loont om wat je lief is achter te laten.
Ze zeggen dat er elders niets meer te zien valt, en dat het beter is alle hoop te laten varen. En zich gewonnen te geven als de oceaan eenmaal ontketent. Maar laat ons het sop kiezen. De wind in het zeil, op mijn gelaat. Met niets te vergelijken. Niets of niemand kan mij tegenhouden. We zullen ver weg gaan. Laar de tijd de tijd. Van haven naar haven, van aanlegplaats naar aanlegplaats. We zullen avonturen beleven die met geen woorden te beschrijven zijn. Ze zeggen dat het elders niet beter is dan hier en dat er bovendien geen paradijs meer bestaat. Dat het de moeite niet loont om wat je lief is achter te laten.
Ze zeggen dat er elders niks meer te zien valt, en dat het beter is alle hoop te laten varen. En zich gewonnen te geven als de oceaan eenmaal ontketent. Dit is mijn bootje, mijn eenzame reis. Niets is mooier dan de stilte en de zee. Met hem ga ik naar 't einde van de wereld. Met hem ga ik naar 't einde van de wereld.
Met dank aan Utta
06-06-2006
Uitslag wedstrijd mei
leeftijd
juiste antw.
vader Geert
°18/10/'43
dus nu
62j
Yvette
149
13
vader Mireille
°27/06/'48
dus nu
57j
Frankie
123
4
samen
119j
Els
110
25
louisa
168
bomi
131
178
danny
130
36
utta
140,6
Marieke
119
2
johan
132
42
Jean-Paul
141
309
ann
131
18
patrick
80
23
Proficiat aan de winnares kaartje komt naar je toe!
01-06-2006
Geld, macht, onze maatschappij... deel VI
Ik had vandaag eens de tijd om de krant rustig door te nemen! Eigenlijk zou ik dit beter niet doen, want de onrechtvaardigheid en het geldgewin druipt letterlijk uit de krant. In Zimbabwe beslist de regering van hele dorpen met de grond gelijk te maken, met tienduizenden arme daklozen als gevolg. Waar moeten die mensen nu naartoe? Hoe kunnen ze nu hun groenten telen en hun vee laten grazen? Die mensen zijn gedoemd om ergens anders hun leven op te bouwen! Nu ja, als het maar goed is voor de regering, of laten we zeggen als het goed is voor de geldbeugel! De Amerikanen of moet ik zeggen "hypocrieten" doen het dan zogezegd op een democratische manier al kan je dat moeilijk uitleggen aan de nabestaanden van de duizenden slachtoffers in Irak. Ach ja, ze betalen zwijggeld en hopen zo alles in de doofpot te steken. Wanneer is Hitler eigenlijk gestorven? Zou er dan toch reïncarnatie bestaan? Of is de geschiedenis zich aan het herhalen? Geld en macht zullen hier ook wel de drijfsveer zijn! En wij maar klagen dat de post niet lang genoeg openblijft of niet snel genoeg werkt! We klagen omdat we een uurtje in de rij moeten staan of omdat een ongezellige heer onze parkeerplaats heeft ingenomen! In de westerse wereld klaagt men van luxe en men wilt steeds meer! Wij moeten geen kilometers lopen voor een emmertje water en we moeten geen zes maanden wachten op een dokter! Dus, denk er eens over na als je weer die agressie voelt voor onbenulligheden en denk aan al die anderen die het zovéél slechter hebben dan wij!
Giliok
Een vriendschapskaartje
Een vriend is iemand die het lied van je hart kent en het opnieuw kan zingen als jij het vergeten bent!
huwelijkskaarten
deze kaart wordt dichtgevouwen zoals een enveloppe!
30-05-2006
Nog enkele springkaarten
Deze kaarten kun je ook terugvinden in de bloemenmap.
26-05-2006
Verjaardag toekomstige schoonzuster
Johanna - schoonzusje in spé
Joepie, laten we drinken en zingen tot morgenvroeg! Allemaal beestjes!!!
Bernd - onze kleinen (mijn broer dus)
Pfff.... Zie ze hier allemaal drinken en wie zal er morgen mogen kuisen??? Ikke niet!!!
Polle - Beste vriend
We zouden hier beter een beetje dansen! De Marie-Louise of de Lambada. Kijk..... zo moet je dat doen.
Giliok & MIreille
Als er te feesten valt zijn we er graag bij.
Tot volgende week voor de verjaardag van onzen Bernd (met 6 maanden uitstel!)
Springkaarten
De uitvindingen op gebied van kaartenmaken zijn onuitputtelijk. Deze 2 mallen heb je nodig om de nieuwe springkaarten te maken, zoals de naam zegt springen ze letterlijk uit de enveloppe. Heel mooi resultaat en erg leuk om te maken. Deze nieuwe kaarten komen in de map bloemen te staan.
25-05-2006
Gedicht:
De balpen!
Ik heb niets te zeggen, wel te schrijven.
Mijn lippen zijn verzegeld, mijn balpen spuwt woorden.
Spreken is zilver, zwijgen is goud, schrijven is echter diamant.
Papieren woorden betekenen zoveel meer.
Spreken is tijdelijk, waarden gaan verloren.
Zeker na de dood!
Inkt is voor eeuwig, de toekomst.
Zeg het met tekst, luister naar de woorden van je hart.
Schrijf ze neer en bewijs de mensheid dat we maar beter kunnen zwijgen.
Giliok
24-05-2006
Druk aan het werk
Met het toevoegen van buttons, hoop ons blogje zo wat overzichtelijker te maken.
Veel kijkplezier Mireille
21-05-2006
Het was een leuke zaterdag!
Na een drukke week en ook nog gewerkt te hebben in de voormiddag begon de zaterdagnamiddag veel belovend. Mijn vrouwtje (nu ja, liefje eigenlijk want we trouwen op 11/08) had een mylène-namiddag georganiseerd. Amai de vrouwen kwamen uit alle windrichtingen aangevlogen en ik begreep dat mijn vader en ik ons maar beter uit de voeten konden maken want anders zouden ze ons misschien nog als model willen gebruiken. Juist zei vader, laat die vrouwen maar koffieklets houden en elkaar besmeren met zalfjes en kleurtjes. Haha,... van kleur gesproken, na ongeveer 15 jaar zijn we (vader en ik) nog eens gaan snookeren. De jeugd heeft gewonnen en met de jeugd bedoel ik duidelijk mezelf voor alle duidelijkheid. Hopelijk wachten we nu geen vijftien jaar voor de volgende match! 'S avonds waren we te gast op een verjaardagsfeestje en eigenlijk waren we niet van plan lang te blijven, maar toch was het 4uur in de morgen toen we in ons bedje kropen. Een leuk feestje dus en misschien wel een beetje hoofdpijn deze morgen, maar ja, alles heeft nu éénmaal een keerzijde!
Karikatuur van Giliok !!
.
18-05-2006
Nieuw speelgoed
Dit is mijn nieuwe mal
En dit zijn al enkele werkjes ermee
17-05-2006
Geld, macht, onze maatschappij... deel V
Onze maatschappij, bestaat die eigenlijk wel? Waarop is deze gebaseerd? Alle macht, ook al ontkent men dit, is in handen van de katholieke kerk. Ook andere kerken proberen steeds meer macht te krijgen op onze samenleving! Alles is verzuild en telkens weer is de macht het belangrijkste uitgangspunt. Kijk maar naar de vakbonden, de sociale sector, .... kortom ons dagelijks leven, alles wordt geregeerd en gederigeerd door de macht van de godsdiensten. De strijd is bikkelhard en het geldgewin groot, want alle oorlogen hebben grotendeels een godsdienstige inslag. Men laat blijken dat mensen met verschillende religieuze opvattingen het met elkaar niet kunnen vinden, niets is minder waar. De kopstukken van al deze kerken spelen een zwaar en grof spel, enkel en allen voor geld en macht! De grootste kerkgemeenschap krijgt immers de meeste subsidies en kan aldus de druk opvoeren binnen de maatschappij, binnen de politieke en sociale sector en kunnen dankzij quasi de alleenheerschappij de touwtjes sterk aantrekken om de winstmarge en hun vermogen alsmaar verder uit te bouwen. Ik heb trouwens nooit begrijpen waarom onze staat geld geeft aan de geloofgemeenschap! Kunnen ze daar dan niet zelf voor zorgen? Nu ja, prediken over naastenliefde dat kunnen ze wel.... ik moet daar om lachen omdat het niet uit het hart komt, maar wel met het oog om de geldbeugel te spijzen. Binnen enkele jaren zal waarschijnlijk een nieuwe godsdienst regeren over ons landje, en of het dan beter zal zijn, daar heb ik sterk mijn twijfels over.
16-05-2006
Gezocht
Wie heeft er leuke tips en links voor thuiswerk, geen 0900 nummers!!
Alvast bedankt Mireille
09-05-2006
Wedstrijd mei
Deze maand vergeten we de papa's niet, deze mooie kaart is er te winnen voor vaderdag.
Wil je deze kaart winnen?
Doe een gokje en vertel ons hoe oud onze beide vaders samen zullen zijn op vaderdag.
Schrijf er ook nog bij hoeveel juiste antwoorden we zullen krijgen.
Wedstrijd loopt t.e.m 5 juni
Veel succes!
< FONT>
08-05-2006
Zes stappen naar de ware liefde!
Mannen en vrouwen die wanhopig op zoek zijn naar de ware liefde moeten volgens enkele Amerikaanse wetenschappers slechts zes eenvoudige stappen volgen om dat doel te bereiken, zo schrijft The Guardian. De weg naar de liefde staat beschreven in het populair wetenschappelijke magazine New Scientist.
Zes stappen De onderzoekers zochten naar manieren waarop mensen zichzelf aantrekkelijker kunnen doen lijken in de ogen van een eventuele partner. Ze kwamen uit bij zes verschillende stappen: samen angstaanjagende dingen beleven, grapjes maken, oogcontact maken, de juiste muziek spelen, de juiste lichaamstaal hanteren en natuurlijk ook de juiste chemische reacties opwekken.
Ga dus samen naar een pretpark: proefpersonen die ondervraagd werden na een ritje in de achtbaan, vonden andere proefpersonen plots aantrekkelijker.
Zorg er zeker ook voor dat je de lichaamstaal van de ander overneemt. Mensen baseren hun eerste indruk van anderen voor meer dan de helft op hun uiterlijk en hun lichaamstaal.
Rock De psychologen van de North Adams State College in Massachusetts ontdekten tijdens hun onderzoek voorts dat vrouwen mannen aantrekkelijker gaan vinden wanneer er op de achtergrond zachte rockmuziek speelt.
Het kan ook helpen om diep in de ogen van een ander te kijken. Dat verhoogt immers de gevoelens van verbondenheid en aantrekking.
Een andere bekende sleutel tot het hart is chocola: het bruine goud bevat immers de chemische stof phenylethylamine, die je een euforisch gevoel geeft.
En als al het bovenstaande niet helpt, gooi het dan eens over een grappige boeg. Lachen maakt endorfine vrij in het lichaam en dat geeft ons een goed gevoel.
Leve de lente!
Plotse lente is ellende voor hooikoortspatiënten.
Huisartsen worden de jongste dagen geconfronteerd met meer hooikoortsgevallen dan normaal. Dat blijkt uit een rondvraag bij enkele artsen. Volgens allergiespecialisten is er dezer dagen zelfs twee keer zoveel stuifmeel in de lucht dan vorig jaar. Reden voor het grote aantal hooikoortsgevallen is de plotse opstoot van de lente, waardoor op heel korte tijd heel veel pollen in de lucht terechtkomen.
Het is echt een ellende, ik voel het ook. Hoofdpijn en niezen! Gras afrijden zorgt voor problemen, maar toch genieten we van de lente en het zonnetje. Er zijn goede homeopatische pilletjes naar het schijnt, ik zal me eens moeten informeren!
Kinderen die in het weekeinde meer dan twee uur per dag voor de tv hangen, lopen een groter risico later zwaarlijvig te worden. Elk uur tv kijken verhoogt de kans later veel te zwaar te worden met zeven procent.
Dat is gebaseerd op een grootschalig onderzoek van de Universiteit van Londen, waarin vanaf 1975 het kijkgedrag van 3.500 kinderen werd gemeten. De studie concentreerde zich op het weekeinde omdat er dan minder controle op de kinderen zou zijn dan door de week.