Foto
Inhoud blog
  • Einde....
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Gaining experience in Beauty Care on Cyprus
    Een Leonardo da Vinci-project !
    08-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 4, 5 en 6: stage
    Vanf dinsdag lopen onze leerlingen stage op hun respectievelijke stageplaatsen. Alles verloopt zeer goed: er wordt zeer veel bijgeleerd, de leerlingen worden veel ingeschakeld en het contact met de andere esthéticiennes verloopt ook heel vlot.
    De stagegevers en de klanten die al verzorgd geweest zijn door onze 7de-jaars zijn heel tevreden over hun werk. (Enkele goede fooien zijn hier het bewijs van!!)
    Ondertussen zijn alle kleine probleempjes van in het begin van de baan!!
    Er zijn hier ook heel wat Nederlandse studenten en ook met deze verloopt het contact vlotjes.
    De stagebegeleiders zijn ondertussen alweer op zoek geweest naar nieuwe stageplaatsen in de buurt van het Amathus hotel en verkennen ook het eiland in functie van de uitstap die gepland is voor zondag.
    Het weer is schitterend...... zoals beloofd brengen we dit mee naar België ..... no reason to be jaleous!!

    08-05-2009 om 18:54 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    06-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 3: Bezoek aan Intercollege in Nicosia
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Met ons "busje", ... aan de linkerkant van de straat, naar Nicosia gereden om de school van Maria te bezoeken. (Oeps ... ik moet "VAN" zeggen ipv busje!!! ... streng hoor) 
    We kregen eerst een rondleiding in dit ZEER modern schoolcomplex en nadien volgden we een les grime bij Maria zelf. Na de lunch, die we aangeboden kregen van de school, volgden we nog een les Zweedse massage en zochten naar verschillen en gelijkenissen.
    We bezochten daarna het centrum van Nicosia en staken zelfs even de grens over, na een grondige controle van onze identiteiskaarten, naar bezet Cyprus: het Turks-Cypriotische gedeelte.
    Rond 21u.00 naar huis gereden met onze ..... "VAN" en een flinke stormbui getrotseerd. Om 22u.30 weer thuis ... lange dagen!!

    06-05-2009 om 15:46 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (10 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2: bezoek aan de stageplaatsen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Elke, Shari, Stefanie en Karen bezoeken hun stageplaats samen met de stagebegeleiders in Amathus Beach hotel. We maken kennis met de Spa-manager Rachel en bezoeken de verschillende cabines.
    Alle nodige documenten worden in orde gebracht;



    06-05-2009 om 15:30 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 2: bezoek aan de stageplaatsen
    Elien en Katrien bezoeken samen met de stagebegeleiders hun stageplaats in Aphrodite hills: The Retreat.





    06-05-2009 om 15:29 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    06-05-2009 om 14:52 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag 1: het vertrek
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Zondagmiddag 15u.45 afspraak aan het grote standbeeld in de luchthaven Zaventem. Enige tijd later en na heel wat discussie over het gewicht van onze bagage (en Thomas Cook gaf niet toe DUS: nooit meer Thomas Cook: we moeten streng zijn!!)  vertrokken we richting Cyprus.

    In Cyprus zelf stond de personeelsmanager ons op te wachten en bracht hij de leerlingen naar hun appartement. ...... Dit was niet echt wat we verwacht hadden! Het appartement was niet écht netjes en had wat aanpassingen nodig om het wat gezellig te maken. We deden ons uiterste best om dit in orde te laten maken!! Ondertussen was de sfeer wel even ver te zoeken!

    06-05-2009 om 14:34 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    01-05-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De voorbereidingen
    De deelnemers worden zeer degelijk voorbereid op hun 3-weekse stage in Cyprus. Zo was er onder andere een teambuiding in de Ardennen, samen met Dhr Maebe en kregen we bezoek van mw Maria Michael uit Cyprus.







    01-05-2009 om 22:01 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De deelnemers
    Klik op de afbeelding om de link te volgen De deelnemers aan het Leonardo da Vinci-project van 7 Esthetische Lichaamsverzorging: Shari - Karen - Elke - Katrien - Stefanie en Elien

    01-05-2009 om 21:44 geschreven door 7ESCyprus  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (22 Stemmen)


    Foto

    Archief per week
  • 09/05-15/05 2011
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 22/06-28/06 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009

    forum 7ES Cyprus

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum


    Gastenboek 7 ES Cyprus
  • Terug thuis!
  • 't Zit erop voor jullie!
  • Hallo halve cyprioten
  • Hey Yasmine
  • Hallo

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs