Zondagmiddag 15u.45 afspraak aan het grote standbeeld in de luchthaven Zaventem. Enige tijd later en na heel wat discussie over het gewicht van onze bagage (en Thomas Cook gaf niet toe DUS: nooit meer Thomas Cook: we moeten streng zijn!!) vertrokken we richting Cyprus.
In Cyprus zelf stond de personeelsmanager ons op te wachten en bracht hij de leerlingen naar hun appartement. ...... Dit was niet echt wat we verwacht hadden! Het appartement was niet écht netjes en had wat aanpassingen nodig om het wat gezellig te maken. We deden ons uiterste best om dit in orde te laten maken!! Ondertussen was de sfeer wel even ver te zoeken!
De deelnemers worden zeer degelijk voorbereid op hun 3-weekse stage in Cyprus. Zo was er onder andere een teambuiding in de Ardennen, samen met Dhr Maebe en kregen we bezoek van mw Maria Michael uit Cyprus.