Veel beterschap: Laura, Hannelore, Gregory, Keveny, Charlene en Larissa
Heel wat zieken te bespeuren de laatste dagen in het vijfde leerjaar... Gisteren gingen we van start met 2 zieken: Laura en Keveny... Maar al vlug volgen er nog... Allereerst ging Larissa naar huis... vervolgens ook nog Jean-Louis en Joeri (die vandaag gelukkig alweer terug zijn)... Gregory kon niet n aar huis maar ging in het ziekenbedje bij Regine liggen... Tja en vandaag volgden dan nog Charlene (die gisteren eigenlijk ook al ziek was...) en om twee uur vertrok dan ook Hannelore...
Ik wens jullie allemaal enorm veel beterschap en hopelijk zien we jullie deze week nog terug...
Aan de rest... Verzorg jullie goed, zodat we het record van vorig schooljaar (toen jullie nog met 15 waren) niet moeten verbreken...
dag klasgenoten, hier een berichtje van Laura. Ik ben een beetje ziekjes Hoe gaat het met jullie? Lang geleden ( tja twas ook vakantie) normaal kom ik donderdag terug (je ziet het wel)
Riete: hopelijk heb je mijn rekenboek en map niet vergeten. nog veel plezier en misschien tot donderdag. groetjes Laura.
de vakantie wij zijn gaan skien met de mutualiteit in Oostenrijk skigebied Werfenweng. we zijn daar met de bus naartoe geweest. we hebben daar veel vrienden gemaakt : Emile, Dean, Jentel, Filip (Niveamen) ,Falke, Margot, Alice, Sarah, monitor :Michiel (Migo), Yves,Leen(Lena),Els(Elza). Het was heel leuk,wij raden jullie aan om er ook naartoe te gaan
Telefoon bij de politie: "Er tikt een bom in mijn slaapkamer,agent! Wat moet ik doen?" "We komen er aan meneer! Zolang hij tikt, hoeft u nergens bang voor te zijn!
Een bank wordt al voor de vijfde keer door een bankrover overvallen. De onderzoeksrechter vraagt:" Is u iets aan de overvaller opgevallen?" "Jawel", antwoordt de bankdirecteur, " Hij ging steeds netter gekleed!"
Een klas schoolkinderen bezoekt de dierentuin. Vraagt de leerkracht:"Daar, allemaal zwanen! Zouden jullie ook zo'n lange hals willen hebben?" Zegt Lode:"Bij het wassen niet meester, maar wel als ik moet spieken!"
"Heb je het nieuwste schilderij van mijn broer gezien?" Het lijkt zo echt dat je er de tranen van in je ogen krijgt." "Wat stelt het dan voor?" "Een doorgesneden ui"!
Een buschauffeur is onderweg met 50 oudere dames. Na een kwartier wordt er op zijn schouder geklopt en een van de dames biedt hem een handje vol pindanootjes aan. Na een bedankje peuzelt hij die op (de nootjes) Na weer een kwartier staat er een andere dame bij hem met een handje pinda's. Dit gaat een paar keer door tot de chauffeur reageert:" Waarom eten jullie die pinda's niet zelf op?" "Wij vinden de chocolade eromheen toch zo lekker!"
"Johan, kijk eens door het raam. Welk weer is het nu?" "Ik kan het niet zien meester, het is veel te mistig!"
Franske en Monske staan op het dak van een enorme wolkenkrabber. Franske verliest pardoes zijn evenwicht en stort de diepte in!! "Leef je nog?" roept Monske hem toe. "Ja!" "En heb je iets gebroken?" "Neen!" " Hoe is dat mogelijk?" "Ik ben nog niet beneden!"
Twee baby's kwebbelen tegen elkaar:" Hoe laat ben jij geboren?" "Om twaalf uur 's nachts." "Amai, mocht jij dan zo laat opblijven?"
Politieagent: " Ik moet je een bekeuring geven meneer. Hoe is je naam?" "Jarinowkan Santtibutokranspiaskini." "Hoe schrijft u dat? "D-A-T"
"U bent dus de enige die de schipbreuk heeft overleefd?" "Hoe hebt u dat klaargespeeld meneer?" "Ik heb de boot gemist!"
Op donderdag 15 februari steunde de basisschool W'ijzer uit Diksmuide Het Begijnhof met een ludieke actie. Ze werkten deze week rond het thema "pesten op school". Als apotheose vertrokken alle leerlingen gisterennamiddag in stoet naar Het Begijnhof. Want ook mensen die anders zijn (de bewoners van Het Begijnhof zijn mensen met een verstandelijke handicap), worden vaak gepest.
Op het binnenplein van Het Begijnhof dansten de leerlingen een vredesdans en zongen een vriendschapslied. Om Het Begijnhof te steunen lieten ze daarna een ballon met een vredeswens de lucht in.
Ik heb gehoord van m'n papa dat we allemaal in de krant staan met onze ballonnen! Dit in De Krant Van West- Vlaanderen van 23 februari. Allemaal naar de krantenwinkel toe !
we gingen naar het begijnhof achter de middag speeltijd. we gingen naar daar omdat er daar gehandicapten zaten en die werden ook gepest. we gingen daar een lied gaan zingen met de hele school en dan lieten we een ballon vliegen we gingen daar dan terug weg en we kregen een foto voor in de krant
eerste match bij de mineimen op 10/02/'07 op vrij.09/02/'07 werd ik opgebeld om zaterdag mee te spelen bij d miniemen in Eernegem. om dat er te veel zieken waren. we speelden 0-4 tegen Eernegem met keiem . ik stond rechts en links midden op het grote veld. we hebben verzameld aan de kroeg en dan vertrokken we naar Eernegem als we daar aankwamen dan verkleede we ons en dan warmde we ons op met loopoefenigen en op het doel trappen en dan wonnen we natuurlijk! ik had er geen gescoord maar mijn vrieden we . Thomas:2 Niels1 Bert:1
Deze week wordt er vooral gewerkt aan verdraagzaamheid. Hier op school wordt er wel eens gepest. En dat willen we kwijt.
We hebben ook een pestlied, en een dansje. Maandag hebben we ons dansje geoefend op de speelplaats. We hebben dinsdag "smaylie's" gemaakt.
Donderdag doen we een grote optocht naar begijnhof in Diksmuide en zingen we ons pestlied+ dans. Het begint om 13:30.
We laten er allemaal een ballon los met onze wens.
We hebben ook nog een gedichtje:
Ik ben een held! Er was eens een jongetje die zat te steppen. Maar toen kwamen er grote jongens die begonnen hem opeens te meppen. Ik zag het met eigen ogen gebeuren. En toen begonnen ze hem ook mee te sleuren. Toen dacht ik: DIT IS GENOEG. Ik haalde mensen die hem konden helpen. En ja hoor de jongens waren gelijk weg. Maar die grote jongens hadden dus vette pech. Ja want bij ons stond een agent. Die was snel achter de grote jongens aangerent. Maar de jongen had veel pijn, maar het kon nog erger zijn. Hij moest naar de dokter en had zijn arm gebroken. Ook veel blauwe plekken en schrammen. De jongen was ons heel dankbaar. En niemand had daar tegen bezwaar. Maar door mij was hij gered, want als ik er niet was geweest. Kon hij de week later niet feesten als een beest.
mijn papa wil mijn mama kussen . maar ik dring er lekker tussen Dries Stroobant ik hou niet van dat gevrij want ze kijken niet naar mij ik kan van de stoel afspringen mooie liedjes voor ze zingen let toch op nee nou niet zoenen kijk eens naar mijn nieuwe schoenen stoppen of ik kom er bij hoeveel zoenen heef je mij
maandag 12 feb. zijn we naar een prachtig toneelstuk geweest samen met de 6de klas. het ging over een gezin met twee kinderen:
op een dag zei de juf tegen de 2 kinderen dat ze onmiddelijk naar huis moesten gaan zonder enig gemaar. de jongen ging naar zijn schijlplaats en het meisje naar huis. hun ouders waren zeer ongerust waar hun zoon was. toen kwam hij thuis en zij dat hij op zijn schuilplaats was. hun vader moest weten waar de schuilplaats was toen ze er gingen wonen ging hun vader iedere dag om de voetsel pakketen. toen hij weg moest stierf hun vader. ze kwamen met 3aan in belgië heel hun leven was verandert.
Volgende week werken we in school een hele week rond pesten.... In alle klassen van onze school zal daarom de hele week speciale aandacht besteed worden aan het bespreekbaar maken van het "pest"probleem...
Als apotheose zullen we met de hele school donderdagnamiddag 15 februari in stoet vertrekken naar het begijnhof. We vertrekken op school om 13u30 en wandelen dan samen naar het Begijnhof. Daar zullen we onze vredesdans dansen en ons vriendschapslied (tekst kan je in bericht hieronder vinden) zingen. Daarna zullen alle leerlingen een ballon met daarop hun vredeswens in de lucht laten vliegen.
Hieronder kan je de tekst vinden van ons antipestlied, het nummer kan je ook beluisteren als je naar de website : http://www.kieskleurtegenpesten.be/ surft en dan doorklikt naar downloads en daarna klikt op mp3.
Veel zingplezier...
Ze zeggen dat ik dom ben en ik weet niet waarom Ik leerde zo hard, ik deed al wat ik kon Ze zeggen dat ik lelijk ben, onnozel en ambetant Wie van ons allemaal vindt zoiets plezant? Wie van ons allemaal vindt zoiets plezant? Hey!
Stop met pei, stop met pei, stop met pesten, pesten, pesten Trek je stou, trek je stou, trek je stoute woorden in Blaas op die ballon, zo groot als de zon Dan stap je rond de wereld hand in hand! Dan stap je rond de wereld hand in hand!
Ze zeggen dat ik anders ben en ik weet niet waarom Ik doe zoals de anderen en doe zelfs niet zo stom Ik spreek een andere taal, ik kom van een ver land Wie van ons allemaal vindt zoiets plezant? Wie van ons allemaal vindt zoiets plezant?
Ze zeggen dat ik gek ben, onnozel en ook stom Ik blaas net als hen, gewoon op een ballon Als ze prikken met hun naalden, dan ploft hij als een bom Wie van ons allemaal vindt zoiets plezant? Wie van ons allemaal vindt zoiets plezant?
Vergeet ook tegen na de vakantie jullie info-opzoekhoek nummer 3 niet te maken en ook jullie spreekbeurt over een Europese hoofdstad !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jullie vinden het precies leuk om mij elke avond nog wat extra werk te geven met al de beterschapsberichtjes... Vandaag waren er opnieuw heel wat van onze zieken terug op post (behalve Geoffry die nog steeds ziek is)... Maar er zijn opnieuw twee nieuwe zieken bij... Deze keer zijn Jean-Louis en Larissa samen ziek gevallen... Hopelijk zijn ook zij vlug terug de oude en kunnen we ze morgen of maandag opnieuw verwelkomen in onze klas...
Veel bacterievrije kussen van jullie gezonde juf Charlot...
juf,ik ben mijn boek van taal vergeten wat moet ik nu doen?
groetjes hannelore
wil je het op de site zetten ??? ik ben nog wat over opa bedankt voor de steun
Antwoord van de juf:
Hannelore ,
zoals ik eerder deze week al gezegd heb , moet jij deze week geen toetsen en huiswerk maken... is een moeilijke periode voor jou en je punten zouden toch niet overeenkomen met je kunnen... Maar vanaf volgende week moet je wel proberen opnieuw mee te werken met alles... en na de vakantie ga je dan zeker je boeken niet meer mogen vergeten... want dan ga je er opnieuw moeten proberen in te vliegen... maar met de steun van je familie en vrienden en je bezorgde juf zal dit zeker en vast lukken
onze oprechte deelneming aan Hannelore en haar familie
Gisteren is Hannelore haar opa overleden. Langs deze weg zouden we toch Hannelore en haar familie een hart onder de riem willen steken.
Samen met de hele klas gaan we proberen om het Hannelore in de volgende weken zo aangenaam mogelijk te maken, door haar te steunen en toch te laten lachen, want opa had het zeker niet anders willen hebben.