Welkom op de blog van het vijfde leerjaar van BS W'ijzer te Diksmuide
Inhoud blog
  • www.bloggen.be/schummie
  • dgc
  • veel succes met de toetsen allemaal
  • Proficiat met jullie opvoering
  • Fancy Fair, zaterdag 5 mei
    Archief per week
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 26/09-02/10 2005
    Gastenboek
  • herfstwandeling
  • mooi zo
  • mooie website
  • fantastisch
  • ongelofelijk

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Mijn favorieten
  • website school
  • website 6de leerjaar
  • Louise haar site
  • Onze blog voor ons project rond de wereld
  • Onze klas
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    sfeerbeelden
    wereldproject
    3de graad
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    American Games
     25-01-07
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Toost op
    Guillaume
    Foto
    Foto
    Sneeuwpret op school
    Foto
    Foto
    Foto

    zwemles

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Project 3egraad
    Verkiezingen 06
    Foto
    Voorbereidingen
     Kerstmis

    Foto
    Foto
    Foto
    Kerstparty
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    computerles

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    sfeerbeelden
    antipestweek
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto

    Fancy Fair

    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    5de klas
    BS W'ijzer
    07-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gedicht van Amber

           s'Morgens in de stal

              Hoe laat zou 't zijn
              vroeg het zwijn .

              't Is haast tijd ,
              sprak de geit .

              Al zo laat
              kwam het paard .

              't Zal wel gaan ,
              riep de haan .

              Mens -an -toe
              deed de koe .

              't Is pas vier
              zei de stier .

                                     EINDE
                                                              AMBER BOUDEN

    07-02-2007 om 14:39 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ook beterschap aan Sofie en Geoffry
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Vandaag zijn er nog twee leerlingen ziek gevallen...
    Deze morgen stelden we vast dat Geoffry ook niet
    op school aanwezig was en na de speeltijd sneuvelde
    onze Sofie ook met hevige buikpijn...
    De afvalrace is blijkbaar begonnen...
    We wensen jullie allemaal veel beterschap en hopen
    dat jullie vlug terug de oude zijn en ons komen vervoegen
    in de klas...

    Voor wie nog niet ziek is... verzorg jullie goed allemaal...
    Nog een weekje en het is vakantie...

    Groetjes juf Charlot

    06-02-2007 om 23:15 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zwemmen vlaamse jeugd kampioenschappen
    zwemmen

     3 en 4 februari 2007


    Dit weekend hebben wij (Amber en Hannelore, twee kinderen van de 5de klas ) deelgenomen aan de vlaamse jeugd kampioenschappen zwemmen in Antwerpen.
    Het was moeilijk om een medaille te behalen!
    Maar we hebben toch ons best gedaan.
    Amder heeft 100 meter vrijeslag moeten zwemmen in de aflossingsgroep haar tijd is 01:34:00
    Hannelore heeft 100 meter schoolslag haar tijd is 01:45:00,100 vrijeslag  haar tijd is 01:19:00,
    100 rugslag haar tijd is 01:32:00 en 100 meter vrijeslag in de aflossingsgroep haar tijd is 01:24:00.
    Iedereen is blij met onze tijden(wij ook)



    groetjes Hannelore en Amber

    06-02-2007 om 23:14 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zelfgemaakt gedicht van Larissa

     In de kou.
          
        
            In de kou zat er een man,
            hij zat in een gang,
            het was heel nauw.
            De man had veel verdriet,
            iedereen die hem in de steek liet.
            Hij had geen cent meer, 
            en had veel zeer.
            De man kroop in een hol,
            zoals een mol.
            Twee weken later stierf de man van de kou.
            één mevrouw kwam bij hem en zij,
            ik hou van jou!
            
    .       Groetjes Larissa

    06-02-2007 om 23:03 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.artikel Weekbode: directeur op pensioen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Roger Verhaeghe verlaat basisschool W'IJzer

    Directeur uitgewuifd

    jaar 05
    Redacteur: DV1_742

    Op 31 januari werd directeur Roger Verhaeghe van de basisschool W'IJzer van het Gemeenschapsonderwijs in de Grauwe Broedersstraat uitgewuifd. Hij gaat immers op 1 februari met pensioen, en dit na een carrière van bijna 44 jaar als onderwijzer en directeur. Deze laatste functie bekleedde hij gedurende 26 schooljaren.

    Ik behaalde mijn diploma van onderwijzer op 30 juni 1963 aan de Rijksnormaalschool in Blankenberge", zegt de afscheid nemend schooldirecteur, die geboren werd in 1943 en in Lichtervelde woont. Op 1 september 1963 startte mijn loopbaan als onderwijzer aan de Rijksbasisschool van Lichtervelde, waar ik vrijwel alle leerjaren doorliep en er ruime onderwijservaring kon opdoen. Ik werd er na verloop van tijd ook directeur. Later vervolgde ik mijn loopbaan als directeur aan de Europaschool in Bredene en aan de Rijksschool in Wijtschate. Ondertussen behaalde ik ook het diploma Hoger Opvoedkundige Studiën en het diploma Hogere Secundaire Studiën Sierkunst."

    "Vanaf 1988 volgde ik het academisch programma 'Schoolbeheer Management' aan de Vrije Universiteit van Brussel, waar ik in 1991 promoveerde met een eindwerk over het gemeenschapsonderwijs in Diksmuide. Op 1 juli 1988 werd ik aangesteld als schooldirecteur in Diksmuide. Mijn stokpaardje was de onderwijskwaliteit, die ik samen met het schoolteam uitbouwde. Toen al werd in de school aan zorgverbreding gedaan en werd ieder kind begeleid volgens eigen mogelijkheden en eigen ontwikkeling. Ik stond aan het roer van vernieuwing, liedde de school met vaste hand, maar toch met voldoende inspraak. Ik had het geluk dat ik de vaardigheden bezat om een team te kunnen leiden en te begeleiden in een veranderingsproces. Mijn autoriteit werd aanvaard, ook al omdat ik steeds handelde vanuit een voorbeeldfunctie."

    Laatste rit

    "Samen met andere participanten en medewerkers hebben we een eigen schoolcultuur uitgebouwd, waarbij het kind centraal stond. Mijn overtuiging was dat kinderen gelukkig moesten zijn op school. Ook de ouders waren hier steeds welkom. Ik kwam, waar nodig, ook steeds op voor het personeel en heb het steeds als een prioritaire taak gezien om het schoolteam te begeleiden en initiatieven te coördineren die aansluiten bij de huidige onderwijsevolutie, darbij strevend naar een werkbaar evenwicht tussen mijn pedagogische, organisatorische en administratieve opdracht. Ik stond ook altijd open voor suggesties en stimuleerde leerkrachten die een vernieuwende onderwijsaanpak nastreven. Via werkgroepen en het aanstellen van een kernteam werden de verantwoordelijkheden verdeeld en werd gezorgd voor een democratische aanpak van de schoolorganisatie."

    Harde realiteit van het leven

    "Ik ben de oudste van heel het korps van de hele Scholengroep Westhoek. De kalender serveert nu de harde realiteit van het leven : ik ga met pensioen, de laatste rit zeg maar. Aan bezighoudingen en hobby's heb ik voorlopig geen gebrek. Ik ben gids in het kasteel van Wijnendale, ik doe graag huishoudelijk werk en werk graag in de tuin, er is de zorg voor de twee kleinkinderen, en ik fiets ook heel graag. Vorig jaar was ik zelfs interclub kampioen. Ik correspondeer ook al lang met mensen over de hele wereld, in het Engels. Enkelen onder hen kreeg ik al eens op bezoek, misschien volgt er straks een tegenbezoek, want ook mijn echtgenote, die kleuterleidster in Lichtervelde was, is sinds begin dit jaar op pensioen. Ik word hier nu in de basisschool W'IJzer tijdelijk opgevolgd door Véronique De Merlier, leerkracht van de school. Ik hoop dat mijn opvolger in dezelfde lijn verder werkt, met aandacht voor de kinderen, en deze school een warm hart toedraagt, in goede samenwerking met alle betrokkenen, en dit voor de verdere bloei van de school en het Gemeenschapsonderwijs", besluit Roger Verhaeghe.

    (DVD)

    8600

    Roger Verhaeghe drukt de hand van Véronique De Merlier, die hem tijdelijk opvolgt (links), in het bijzijn van de leerlingen van basisschool W'IJzer. (Foto DD

    06-02-2007 om 00:00 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-02-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veel beterschap Riete en Nick
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Langs deze weg zou ik onze twee zieken (NIck en Riete) 
    van  vandaag veel beterschap willen wensen...
    Laat jullie maar extra in de watten leggen thuis en
    probeer zo nu en dan ook eens te denken aan
    jullie klasgenoten die hard zitten te zwoegen in de klas...
    We houden jullie notities zoveel mogelijk bij
    zodat jullie niet te veel inhaalwerk hebben als
    jullie terug komen uit ziekteverlof...

    Veel beterschap en tot gauw...
    Jullie allerliefste klasgenoten en al even lieve juf

    05-02-2007 om 22:27 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.sorry
    Ik wil namelijk op deze manier zeggen dat het me spijt dat ik ziek ben en niet kon zijn op de dagen dat we project hadden (en de andere lessen)
    Wereldkeuken, hou het daar rustig en niet te veel ruzie maken hé!
    Ik denk dat het daar een puinhoop is zonder mij
    Grapje!
    Benjamin is vast blij dat hij van mij af is en de bank voor zich heeft.
    Maar hij heeft zijn koekje nog niet!
    Allez, veel succes met het project terwijl ik weg ben en tot ...dag!
    De groetjes
                                           Riete     
                                                                                         

    05-02-2007 om 22:22 geschreven door 5deklas

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Stadsklasweek
    moord in de poel
    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs