Vorige week trokken we naar het verkeerspark. Het werd niet voor iedereen een even groot succes, maar we blijven oefenen om ons veilig door het verkeer te verplaatsen.
Zoals we op voorhand wel hadden kunnen voorspellen zijn wij een 5-sterrenklas. Ook de andere klassen van het vijfde leerjaar, slaagden erin om vijf sterren te bemachtigen. Knap gedaan en heel erg verdiend!! Proficiat!!!!
Met godsdienst maakten we kennis met het verhaal van het trouwfeest, waarbij Jezus water in wijn veranderde. Daarna speelden we het verhaal na in een klein toneel.
Met de hele klas hebben we samen een grote kaart gemaakt om je veel beterschap te wensen. Samir zal ze aan jou bezorgen. Hopelijk kom je snel terug naar de klas, want iedereen in de klas mist je moppen al. Rust maar goed uit en dan zien we je snel terug!!
Niet vergeten dat jullie morgen NIET naar school hoeven te komen. Geniet maar van jullie vrije dag. De meesters en juffen zullen morgen wel hard werken!
Jullie zijn allemaal zeker zo benieuwd wat de nieuwe namen van de vissen zijn hé Ik zal het jullie wel vertellen : De naam van de zwarte vis is : Black Beaty De gevlekte vis : Tijgertje De zilvere vis : Silver En nu stopt jullie zenuwen !!! Nassera