Zoals iedereen weet is de zinsbouw van google translateur maar op kleuterniveau. Dit zal gaan veranderen. Google translateur krijgt een slimheidsboost. Dit komt door het neurale netwerk dat al werdt toegepast in het MAndarijns Chinees en Engels. Het zorgt ervoor dat translateur nu zinnen inblaast van woorden analyseert en ze in een context probeert te plaatsen en zo een vertaalde normale zin kan geven.
Proximus gaat als eerst 5G uittesten in België. 5G laat in een testomgeving snelheden van 70 gigabit per seconde wat 100 maal sneller is dan het huidige 4G netwerk. Eerst is de beurt aan 4,5G die volgend jaar in sommige steden word geïntroduceerd door Proximus. Volgens Proximus is dit nodig om te compenseren met de forse toeneming van mobiele data gebruikers in België. 5G zorgt ook voor een vlottere communicatie over het internet. Dit 5G-project zou klaar moeten klaar zij in 2020.
Apple wil in de nieuwste versie van de Macbook een touchbar toevoegen met de zelfde bedoelingen als de touch knop bij de iphone. je kan deze gebruiken bij -functietoetsen -systeemregelaars -foto's -final cut pro -safari -facetime -kleurpalet -emoji's Zoals altijd zal volgens apple dit weer revolutionair zijn. Maar zal dan wel 1999 EUR gaan kosten. Op vlak van prestatie krijg je een grote voorsprong tegenover de vorige macbooks.