Hallo klagenoten ik ben de blogmaster voor deze les techniek. In deze les techniek gaf meneer Grandjean elke groep een opdracht voor de volgende les techniek. Sommige groepen moesten over gebarentaal,Hiƫrogliefen en spijkerschrift vertellen. Meneer Grandjean heeft ook vertelt hoe lang de opdracht moet duren.Het moet 5 minuten duren, daarvan moet er minstens 4 minuten gesproken worden over het onderwerp van de groep. De groepen mogen ook een filmpje van 1 minuut laten zien aan de klasgnoten. Er mag ook een speciale opdracht gemaakt worden uit carton.
In de les van dinsdag 18 oktober 2011, het 6e en 7e lesuur hebben we onze presentatie mogen maken. De presentatie moest minstens 5 minuten duren en het onderwerp mocht je zelf kiezen. Gedurende deze les heb ik ook foto's genomen , maar deze krijg ik spijtig genoeg niet op de computer gezet.
Ons eerste blog bericht !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hallo iedereen
Dit is ons eerste blog bericht !!. We zullen jullie dit jaar alles vertellen wat we in de lessen leren en doen. Deze les vond ik direct een leuke. We hebben allemaal in groepjes met de laptop mogen werken.
We moeten tegen de volgende les techniek( dat is dinsdag) elk met ons groepje een powerpoint voorstellen aan de rest van onze klas. We moesten elk in ons eigen groepje het onderwerp kiezen waarover we moesten praten: de geschiedenis van het communiceren met beeld of met klank. Ik doe met mijn groepje de geschiedenis van het beeld.
We mochten 2 lesuren aan de powerpoint werken. Wij deden het fifty/fifty: twee aan de computer en twee die info zochten in het werkboekje.
Bij het volgende bericht zullen er zeker wat foto's staan van onze presentaties, en we zullen het zeker goed doen!!!!!!