Inhoud blog
  • Aardbevingen
  • Electrocutie
  • fotovoltaïsche cel
  • Alessandro Volta
  • Energie Zonnepanelen.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Victoria's techniek blogje

    23-03-2017
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Electrocutie
    Afbeeldingsresultaat voor elektrocutieElectrocutie is een schadelijke elektrische doorstroming door het menselijke- en dierlijke lichaam met de dood als gevolg. Een elektrische stroomdoorgang zonder de dood als gevolg heet elektrisering. Het woord electrocutie is een samenstelling van de woorden electro en executie. De eerste electrocutie vond plaats in een stoel in de Verenigde staten van Amerika in 1890. Tegenwoordig word het woord electrocutie zowel gebruikt voor opzettelijke dood door elektrische stroom (doodstraf, zelfmoord) als voor dood door het per ongeluk aanraken van spanningsvoerende delen.
    • Doodstraf Verenigde Staten•
    In de VS wordt met de elektrsiche stoel op deze wijze soms de doodstraf ten uitvoer gebruikt. Hierbij wordt beoogd de hersenen te vernietigen door verhitting, niet het primait zetten van het hart. Hoewel het voor de omstanders naar is om te zien (spiertrekkingen, koken van lichaamsvloeistoffen) , treedt hierbij voor het slachtoffer onmiddelijke bewusteloosheid in zodra er stroom door de hersenen vloeit. Het is echter meer dan eens voorgekomen dat de veroordeelde noch wel degelijk bewust was tijdens de terchtstelling en in een aantal gevallen zelf in brand vloog. Het brein wordt verhit tot ongeveer 60 graden Celsius. De doodstraf wordt in de VS nog toegepast maar dan door het geven van een dodelijke injectie. 
    Waar de doodstraf door eletrocutie werd gebruikt in de VS van 1977 tot 2008.
    In 1903 werd de olifant Topsy via elektrocutie omgebracht, nadat ze 3 mensen om het leven heeft gebracht waaronder een trainer die haar een brandende sigaret probeerde te voeren.
    Dat was het.
     Victoria ♥


    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 20/03-26/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 17/10-23/10 2016
  • 03/10-09/10 2016

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs