Inhoud blog
  • roken!!!!
  • PMD!!!!!!!
  • appelsap!!!
  • steriliseren
  • lader van lansink
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    leon@techniek

    02-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.zeep
    Hallo iedereen ik zal het vandaag hebben over zeep!!!!

    douchegel:Douchegel is een stroperige vloeistof die gebruikt kan worden voor het wassen van huid en haar.Het grote voordeel is dat men bij het douchen voldoende heeft aan douchegel, als vervanger voor shampoo, zeep en een washandje.
    Douchegel is verkrijgbaar in verschillende kleuren en geuren en met verschillende reinigende en verzorgende eigenschappen. Douchegel is normaal.

    Een voordeel van douchegel ten opzichte van een stuk zeep is dat gel gemakkelijker kan worden opgebracht. Bovendien kan zeep zacht en daardoor onbruikbaar worden. Douchegel is oplosbaar in water en kan verdund worden maar wordt op een gegeven moment waterdun waardoor hij niet meer goed is op te brengen. Verder droogt de douchegel minder uit dan zeep zelfs als hij geen vochtinbrengers bevat. Ook is douchegel in tegenstelling tot zeep niet gevoelig voor kalk in het water.

    Een nadeel van douchegel is dat men gemakkelijk te veel gebruikt. Daardoor droogt de huid uit en wordt het lastiger de gel van de huid te spoelen.

    Op reis is het nadeel van douchegel dat de verpakking kan gaan lekken. Het voordeel ten opzichte van zeep is dat het niet eerst gedroogd of waterdicht verpakt hoeft te worden.




    Geef hier uw reactie door
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)
    Reacties op bericht (0)



    Archief per week
  • 18/04-24/04 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 02/11-08/11 2015
  • 05/10-11/10 2015

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs