In deze les zijn we begonnen met het maken van het lampje.
Eerst kregen we het hout. (zie de eerste afbeelding)
Daarna een plaatje van aluminium.
We moesten het hout schuren. (zie de tweede afbeelding)
Daarna moesten we in het plaatje 5 gaatjes boren (4 kleine : 1 in elke hoek) en 1 grote in het midden ongeveer.
Daarna kregen we het lampje (met 2 draden aan).
Dan kregen we de schakelaar. (zie de derde afbeelding)
We kregen ook nog de batterij.
Toen we klaar waren met het schuren en boren mochten we beginnen met solderen. (zie de vierde afbeelding)
De 2 draden van het lampje moesten namelijk gesoldeerd worden aan de 2 draden van de batterij (die we erop hadden 'gezet')
Nadat we klaar waren met solderen moesten alle draden samen met de batterij en de schakelaar in een klein rechthoekig 'putje' dat in het houd zit.
Daarna moest de plaat van aluminium er op , door het gaatje dat we hadden geboord in het midden kon de schakelaar er uit komen zodat we het licht aan en uit konden doen.
Het plaatje van aluminium moest daarna vastgemaakt worden. Dit deden we door het vast te schroeven aan het hout. (Daarvoor dienden de kleine gaatjes in elke hoek). (zie de vijfde afbeelding , sorry voor de slechte kwaliteit)
In het volgende bericht zie je hoe ons lampje er uit zag.