Onze boekenhoek staat vol met nieuwe vertelboeken (onze meester straalt terug! ;)) en de leesladder staat klaar voor gebruik!
Hoe werkt deze? Iedere leerling heeft een klein boekje 'mijn boekenwurm'. Per gelezen boek vullen ze hun boekenwurm in en mogen een ladder hoger kruipen op de leesladder! Komen ze op ladder vijf, dan verdienen ze een snoepje. Komen ze op ladder tien, dan mogen ze over hun boekje vertellen! Dit allesom de leesmotivatie te verhogen!!!
Vanaf volgende week gaan we eveneens tot eind december starten met het tandemlezen met het vijfde leerjaar (leerling vijfde leerjaar leest met leerling tweede leerjaar) !
Vanaf februari/maart start het estafettelezen (in kleine groepjes)!!!
Vrijdag voor de vakantie was het een echte griezeldag! Onze meesters en juf van het tweede leerjaar waren verkleed als tovenaars en heks! En vertelden een heel spannend verhaal! Nadien gingen we naar onze eigen klas en knutselden een echt griezelmonster en konden we kijken naar Monster Inc. In de namiddag knutselden we bij meester Wouter een geraamte en bij juf Lynn een heksenhoed en werden we zelfs geshminkt! Het was een keigriezellige en leuke dag!!! Kijk maar mee!