15 november is het Belgiëdag! En dat vieren wij in het tweede leerjaar!!! We leren over België met de tien provincies (als puzzel), bekende plaatsen in België, bekende Belgen, ons koningshuis en de lekkere Belgische producten!!! We zongen ook verschillende malen de Brabaçonne, ons Belgisch volkslied!!! We proefden spruitjes, witloof, chocolade (witte/bruine/pure), Luikse wafels, bier (enkel voor de meester ;)) en in de namiddag maakten we zelf lekkere frietjes in een door ons gecreëerde frietzak!!! Kijk maar mee!
Tijdens het eerste hoekenwerk hebben we een leesvis en een leeskabouter gemaakt! Met onze leesvis kunnen we zinnen, maar ook woord voor woord lezen8 Onze leeskabouter kunnen we gebruiken als bladwijzer! Leuk!!!
Vorige week vierden we de verjaardag van Delia! Voor haar kroon koos ze de kleuren blauw en rood en ziehier het resultaat!!! Ook smulden we lekker van de cupcakes! Hmmmmmmmm!!! ;)