4de leerjaar Broederschool Genk-Centrum - "Op avontuur in de natuur"
Van harte welkom op de 'blog' van het 4de leerjaar! Uiteraard blijft de website van onze school het belangrijkste communicatiemiddel van onze school! Deze blog is enkel een 'tooltje' om jullie het klasgebeuren van jullie hartedieven een beetje te laten meevolgen. Veel plezier!
Inhoud blog
  • Soep maken in het Heempark (deel 2 - foto's)
  • Soep maken van eetbare planten in het Heempark
  • De Uitdaging II
  • Op bezoek in het Natuurhulpcentrum
  • De Uitdaging
    Van 11 tot 13 mei gaan we op bosklassen naar Spa !!!
    Zoeken in blog

    09-10-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SAVED BY THE BELL

    Leerlingen en leerkrachten zijn wel eens opgelucht als ze ’s avonds de schoolbel horen. Maar miljoenen kinderen en jongeren op aarde horen dit zelden of nooit. Daarom werden alle scholen opgeroepen om aan de vooravond van de Internationale dag van de Leerkracht, op vrijdag 3 oktober, de schoolbel extra te laten luiden.

    Zo willen we de wereld laten horen dat er dringend iets moet veranderen!Evil or Very Mad


    Juf Els maakte met de leerlingen van 4A krijttekeningen op de speelplaats.





















    Bijlagen:
    http://savedbythebell.be/   


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (6 Stemmen)
    09-10-2014, 00:00 geschreven door WillyB  
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Herfstwandeling 3 oktober
    Op vrijdag 3 oktober trokken we met de twee derde en twee vierde leerjaren met de bus naar Kiewit. Het werd alvast een heel jolige rit want met het prachtige herfstzonnetje had iedereen er heel veel zin in. Razz

    We wandelden van de kinderboerderij naar het domein Bokrijk. Een hele tocht voor onze jonge beentjes!
    In Bokrijk maakten we natuurlijk even tijd om te gaan spelen op de speeltuin. Daar waren we bijna helemaal alleen... Cool! Cool

    Na een stevige maaltijd wandelden we terug naar Kiewit. Dat ging deze keer al heel wat minder vlot....Embarassed
    In Kiewit namen we dan ook uitgebreid tijd om even uit te blazen.

    De moedigsten onder ons (iedereen dus...) gingen dan nog even ravotten in het speeltuintje van de kinderboerderij.

    Om 14.30 uur waren de bussen al daar om ons op te halen, want op school moesten we ons nog even klaarmaken voor het dansje "Saved by the bell".




















    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (17 Stemmen)
    09-10-2014, 00:00 geschreven door WillyB  
    Archief per week
  • 16/03-22/03 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 30/12-05/01 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs