Het was weer een leuke, en laatste les to. Vandaag hebben we ons treintje verder afgemaakt. Daarna moesten we het treintje laten rijden op de treinsporen. We moesten de lichten laten branden als de trein in het donker reed. We moesten draadjes verbinden met de EN-poort, de LDR en de schakelaar. We moesten ook ons huiswerk laten nakijken. En in ons boekje van 'de logische trein' moesten we vanalles invullen. Dit is het laatste bericht van ons meidengroepje van dit schooljaar.
Vrijdag was het onze laatste T.O. les. . We hebben in ons boekje een tekening moeten maken hoe we een trein moeten laten rijden. We moesten 3 verschillende tekeningen maken. Die van ons groepje waren goed gelukt. Als de trein in het donker reed moest het licht aan gaan. En toen moesten we opruimen en ging de bel.
Het was weer een fantastische les T.O. We hebben zelf een treintje moeten maken de ofwel snel / traag rijden en het licht van de trein moest aan gaan in het donker en uit gaan in het licht daar na moesten we er een tekening rond maken van al die draatjes en nog een paar vraegjes er rond op lossen !!