Beste portas-vrienden,
Eerst wil ik in naam van mijn gezin en mijn broer allen bedanken voor jullie medeleven betoond bij het overlijden van mijn beide ouders.Die steun maakt het ons mogelijk de draad des levens weer op te nemen en met volle moed er weer tegenaan te gaan.BEDANKT!!
Nu het verslag van de wedstrijd!
De Portas-boys en de Vandenhouckes moeten bijzonder gemotiveerd geweest zijn naar aanleiding van dit treffen! Het startsein van deze 'derby' werd al gegeven om 17u03! Wegens budgetaire redenen had Joris,Wim en co zwarte 'Marcellekes' aangetrokken maar dat kon onze ploeg weinig imponeren! Meteen trokken Dany:?: en co in de aanval en kreeg hun keeper Jochim Liveyns het zwaar te verduren! (waar was eerste keeper Daniel)?Dat deed hij aanvankelijk met bravure mede door onze missers.Toen Dany de show wou stelen kwamen ze gevleid 1-0 voor en bij een tegenaanval waarempel 2-0! Dat was tevens hun verdienste van het voortdurend storen en hun jeugdig enthousiasme(of van de coaching van Joris langs de lijn)? Nu,dit kon niet blijven duren,dachten Jan en Dirk die er prompt op slag van rust 2-2 van maakten.
De eerste minuten van de tweede helft zijn altijd cruciaal voor...Portas,dat weten de gebroers Vandenhoucke ook maar al te goed.Ondergetekende probeerde dat ook duidelijk te maken tijdens de rust en zie,mijn gebeden werden verhoord! Na mooi combinatiespel luktten ook Eric(uit een scherpe hoek) en Yves hun goaltje. 4-2.Was ook nodig want de Vandenhouckes lukten de aansluitingsgoal door het tweede doelpunt van enen Eewoud(is dat ook al een Vandenhoucke)?Ondertussen redde Dany al een paar keer onze meubels en Jean-Marc solliciteerde voor het natste truitje(concurrentie voor Jan?).Niet getreurd,ons jong talent Melvin(goede wedstrijd) nette onze vijfde.Toen vonden Joris en Wim het welletjes en schreeuwden de jeugd naar voren.Dany was onder de indruk en de 'Marcellekes' scoorden tegen:5-4.Met nog 5 minuten te gaan bleef het spannend.Tot Jan(of was het Dirk) zijn duivels ontbond en 6-4 scoorde.Wedstrijd gespeeld,dacht ondergetekende.Niets van,in de voorlaatste minuut scoorden de Vandenhouckes nog tegen en het angstzweet brak ons uit niet het minst Jan die al 30 seconden van op de bank riep dat het tijd was! Klokslag 18u werd er door Yves afgefloten op zijn eigenste gekende manier.OEFfffff!!!! Eindstand 6-5! voor Portas die tot het uiterste moesten gaan.Dikke proficiat aan de Vandenhouckes die zeker een waardige tegenstander waren!( ook aan de onzen natuurlijk)!
Groeten en tot vrijdag bij de TCHI'S!
Stefan:wink:
|