Foto
Foto
Beoordeel dit blog
  Zeer goed
  Goed
  Voldoende
  Nog wat bijwerken
  Nog veel werk aan
 
Zoeken in blog

Inhoud blog
  • Laatste foto's Oekandana.
  • Wonen in Oeganda.
  • Op hun hoofd .
  • Gevangenen in Oeganda.
  • Vogelpracht.
    Zomer 2008 Oekandana
    Zes op reis in Oeganda.
    07-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groetjes uit Kabale.

    Hallo,

    We zijn nu , na een zoveelste stevig ritje ( je wordt hier letterlijk stevig in vervoering gebracht ( nadruk op vervoer )) in Kabale , 2000 meter hoog , wat kouder , dicht bij Ruanda . Van hier uit kunnen we naar Lake Bunyonyi ( morgen ) en we genieten hier van de zogezegde rustdagen . Enig fotowerk wil U dat bewijzen . Tijd voor een pintje , de dobbelstenen , een haarkleuring ( Agnes , he , de rest niet hoor ) , de koopjes ......

    Ps . Ben en Veronique . Werner twijfelt aan een nieuw hoedje , is dat op mijn hoofd geschikt of moet hij eender zo een  kleurig hemd of hadden jullie nog een andere tip .

     













    07-08-2008 om 15:58 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Keuze 2 fotoreportages : olifanten .
    U vroeg olifanten , hier zijn ze dan . Om eerlijk te zijn , de eerste dag van onze safari reden we drie uur door olifantengebied ( kan je herkennen aan de omgetrokken bomen ) en we zagen er 7 weg lopen ( zelfs heel snel voor zo`n beesten ) en een uur later zagen we 1 klein olifantje , alleen in het bos ( het beest keek zelfs droevig ). De tweede dag , na onze speurtocht naar de chimpanseetjes , reden we gewoon terug naar onze kampplaats en plots stonden we stil midden in een kudde . Zelfs onzen driver zag nog nooit zoveel olifanten in 1 kudde . Staan was het juiste woord , want dan verder rijden zou erg gevaarlijk zijn , er waren namelijk veel kleintjes bij . Aangenaam wachten tot de kudde voorbij was , en dan stevig gas geven , en wegwezen , al hadden we er nog 1 gemist die nog voor de auto moest . Hier zijn ze dan .

    Ps. voor Werner was dit het meest indrukwekkende tot nu toe .


















    07-08-2008 om 15:40 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    05-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uw keuze 1 : de paringsdans van de waterbok .
    Uw eerste fotoreportagekeuze op onze poll was : de paringsdans van de waterbok . We hadden het kunnen weten , we hadden het zelfs verwacht .
    Vooruit dan maar . Toch nog eerst even een lesje : u ziet eerst een waterbok , dan het mannetje , dan het wijfje en later een vriendin ( denk ik ) en dan : vooruit met de gei ..... sorry , vooruit met den bok .














    05-08-2008 om 16:16 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Mbarara.
    Hallo,

    We zijn nu in Mbarara ( lees als Tarara maar met Mb ) . We komen nog even terug op onze safaritocht . Wat kan er allemaal naast mijn tentje rondsluipen , toch maar eens even loeren !












    05-08-2008 om 16:07 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    04-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Klein dorpje.
    Hallo,

    Nog voor onze safaritocht bezochten we een heel klein afgelegen dorpje , vervoer er naar toe was al moeilijk ( met zeven in 1 kleine wagen ) , terugkomen nog moeilijker . Tijdens het wachten werden er dan ook prachtige kiekjes gemaakt. Meester ballon sloeg weer toe , en voor Lessius Hogeschool balpennen komen ze zelfs in hun blootje uit de beek om maar hetzelfde te krijgen als hun vriendjes. Let ook op het leuke fietske. En de jongens eten suikerriet , de meisjes dansten .

















    04-08-2008 om 17:54 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Handig een tentje zetten op safari.
    Hallo,

    Op safari , met prachtig uitzicht op een natuurlijk kanaal tussen  twee meren , zetten enkele ` handige reizigers ` hun tentje . Kijk maar .















    04-08-2008 om 17:40 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Terug van Safari
    Hallo,

    We zijn terug van onze safaritocht , en net zoals de vorige keer was het weer BINGO : iedereen zeer tevreden , knappe dingen gezien , heel wat mee gemaakt . Van alles wat ze ons beloofd hadden , bleken enkel de chimpanseetjes op gastronomisch weekend in Congo , maar de andere dieren waren present en hoe. Een luipaard  op stap , een kudde olifanten om U tegen te zeggen , impala`s en topi`s , nog meer nieuwe vogelsoorten , buffels , hippo`s ( ze lachen hier met onze benaming paard van de Nijl ) , en weer wat aapwerk .En dan vergeten we toch niet de in de boom klimmende leeuw, zeker . We sliepen in drie tentjes met rondom ons wrattenzwijnen, hertachtigen en bavianen ( geen eten in de tent of ze komen zelfs binnen ) . Via een poll kan U uw voorkeur van een fotoreportage laten weten , we plaatsen in elk internetcafe een nieuwe reportage , als het lukt , want ... hier niet ).

    Groetjes ,

    Dirk en de bende .

    04-08-2008 om 16:39 geschreven door Dirk Delanghe  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Terug , gezond en wel in Belgenland.
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Het weerbericht in Oeganda.
  • Oeganda in een notendop.
  • Lonely planet van Oeganda.
  • Fotoreportages over Oeganda.
  • Beste hotel en lodge in Oeganda , Lake Bunyonyi , Kalebas
  • Onze trip naar de Murchison Falls.
  • Oekandana De Strangers
  • De beste ploeg van 't land !
  • Google

    Foto

    Laatste commentaren
  • cijfers (Georges)
        op Op hun hoofd .
  • foto's (diane)
        op Rust en nieuwe safari.
  • Dodentocht (Wim)
        op Groetjes uit Kabale.
  • zomaar (anita)
        op Groetjes uit Kabale.
  • foto's (lieve busschots)
        op Klein dorpje.
  • Gastenboek
  • mortsel
  • oekandana
  • geen
  • geen
  • Dankoewel

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/09-02/10 2005

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Blog als favoriet !

    Over mijzelf
    Ik ben Dirk Delanghe
    Ik ben een man en woon in (Vlaanderen ) en mijn beroep is onderwijzer.
    Ik ben geboren op 17/03/1959 en ben nu dus 66 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: reizen , voetbal , film , badminton, stadje doen .....



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs