Het zit er weer op onze ZOLDERSCHATTENVERKOOP en het was wederom een succes , we hadden minder standhouders als vorig jaar nu hadden we maar een 150 standhouders. Jammer genoeg waren er weer een aantal mensen die zich hadden aangemeld en zonder opgave van reden niet zijn komen opdagen. Maar de mensen die wel zijn gekomen hebben zich goed vermaakt (zie foto's) want ook deze dag was het weer op een kleine bui na prima. Via deze weg wil ik ook de helpers bedanken die er voor hebben gezord dat deze dag een succes is geworden. Peter Lambrix , Peter Lombarts , Mark , Michel , Pierrot en Els bedankt.
Zondag 5 Augustus 2012 is er wederom een grote Zolderschattenverkoop. Vorig jaar hebben we bijna 250 standhouders gehad en was het een heel geslaagde rommelmarkt. Het is ook dit keer in de wijk "Kleinveld" te Vreren-Tongeren. Het begint om 09:00 uur en duurt tot 17:00 uur. Er is voldoende eet en drink gelegenheid aanwezig evenals voor de kinderen een springkasteel en kinder-grimage.(zie foto´s vorig jaar) Voor mensen die nog spullen willen verkopen kunnen zij een plaats reserveren , deze plaatsen kosten 3,50 euro en dat is dan een plaats van 5 meter lang en ongeveer 3 meter diep(de auto en aanhanger kunnen bij de stand staan) Voor verdere informatie of boekingen: Twan Lombarts Houbbenstraat 40 3700 Vreren-Tongeren Tel : 012-392962 of GSM 0496049287 of mail twanlombarts@hotmail.com U kunt ook via dit blog boeken of info vragen.
Op zondag 7 Augustus tijdens de zolderschattenverkoop in Wijk Kleinveld te Vreren-Tongeren hebben wij al meer dan tweehonderd inschrijvingen. Verder wat betreft de Animatie , is er een springkasteel en iemand die doet grimeren voor de kinderen. Voor de volwassenen zijn er verschillende muziekoptredens van een Belgisch duo "de mussen" zij brengen eigen muziek in dialect , dit bij de feestwagen. Er zijn die dag twee Hamburgerkramen , een IJscocar en een feestwagen met drank.
Op zondag 7 Augustus 2011 wordt er in wijk Kleinveld te Vreren - Tongeren wederom een Zolderschattenverkoop gehouden. De straten zijn Kleinveldstraat , Houbbenstraat en Pruimelarenstraat.
Aanvang 09:00 uur tot 17:00 uur .
Het standgeld bedraagd 3,00 euro per 5 meter en het is mogelijk om de auto en remorque bij de stand te laten staan.
Voor info/boekingen kunt U via deze blog of via Telefoon : 012-392962 of GSM 0496049287.