Onderzoek naar en van de verschillende legale mogelijkheden.
07-09-2013
Dag 18
De opstart van het nieuwe schooljaar brengt het nodige werk met zich mee (ik ben sportleraar). Donderdagavond had ik bovendien een informatief oudercontact op de school waar mijn dochter zit en vrijdagavond had ik hetzelfde voor op mijn eigen school. Ik heb de voorbije dagen geen tijd aan thuiswerk kunnen besteden.
Ben ook tot de conclusie gekomen dat dagelijks mijn ervaringen op dit blog zetten niet haalbaar is tijdens het schooljaar. Ik ga wel proberen om vanaf volgende week de draad terug op te pakken wat thuiswerk betreft, maar het blog zal niet meer dagelijks worden aangevuld. Om de paar dagen, 2 of 3 keer per week, volgt er dan een verslag van de voorbije dagen. Het overzicht op zondag blijft natuurlijk behouden.
Vandaag 1 enquête ingevuld en voor het overige aan de site gewerkt. Heb er na wat zoeken een banner van 'Google Adsense' en een 'zoekbalkje van Google' opgekregen. Ben nog niet echt tevreden over de lay-out maar zal deze later nog wel aanpassen.
Van 'Betaalde Mails' ondertussen toch al het één en het ander binnengekregen. Van 'Crazy Mails' daarentegen niets. Dus heb ik de link weggehaald en ga ik zelf ook de site niet meer bezoeken.
Morgen ga ik wat van mijn eerder verzamelde spullen op '2dehands.be' zetten.
Vandaag was een magere dag wat thuiswerk betreft. Zal de komende dagen een beetje moeten inhalen. Heb enkel 1 enquête ingevuld, wat mails aangeklikt en aan mijn blog gewerkt. Moest voor 2 dagen schrijven want had gisteren niet gepost vanwege het werk aan de website.
Een website gemaakt en online gezet! Was even zoeken, maar al bij al is alles zeer vlot verlopen.
Had eerst twee 'gratis' websites geprobeerd, maar dat was in beide gevallen een tegenvaller. 'TurtleHost Sitebuilder' en '123 Web-site' waren zonde van de tijd. Het bleek in beide gevallen niet om een gratis website te gaan, maar om een proefabonnement voor slechts 1 maand! Kom je wel telkens pas te weten wanneer je je site hebt aangemaakt! Wil je na die maand je website houden dan betaal je daar relatief veel voor.
Heb uiteindelijk gekozen voor 'One.com' Daar ben ik dan weer zeer tevreden over. In totaal kostte me dit 42,35. In dit bedrag zit een éénmalige opstartkost van 12, een webruimte van 5GB voor 12 maanden van 15 en 8 voor een jaarlijks domeintarief. Doe daar dan nog BTW bij en je betaalt 42,35 voor het eerste jaar. De volgende jaren moet je de opstartkost dan niet meer betalen. Eens je de aanmelding hebt doorlopen kan je onmiddellijk starten met het maken van je web-site met de zeer gebruiksvriendelijke 'Web-editor'.
Moest je interesse hebben om ook een website aan te maken met 'One.com', doe het dan via de link in de linker kolom. Zowel jij als ik krijgen dan 3GB extra opslagruimte! Je blijft die extra opslagruimte behouden voor de rest van je leven!
Voor de geïnteresseerden die mijn web-site eens willen bekijken: www.beste-thuiswerk.be Hij is natuurlijk nog wel in volle opbouw. Ga er nog wel wat werk aan hebben voor ik er zelf helemaal tevreden over zal zijn.
Vandaag is het zondag (bericht is een dag te laat gepost), dus weer tijd voor een overzicht.
Verschillende activiteiten
Deze week gepresteerd
Weekinkomsten
Totaal gepresteerde uren
Totale inkomsten
Online handelen
0
0,000
2 u
0,000
Spaarprogramma's
1 u
3,225
2 u
12,425
Enquêtes invullen
2 u
2,830
5 u
9,780
Artikelen schrijven
5 u
1,290
6 u
1,290
Ander adm. thuiswerk
0 u
0,000
0 u
0,000
Website en blog
6 u
2,000
7 u
2,000
Totaal
14 u
9,345
22 u
25,495
Twee opmerkingen bij dit overzicht.
Ten eerste heb ik veel tijd gespendeerd aan het schrijven en publiceren van mijn eerste twee artikelen (op twee verschillende sites). Ik heb daarvoor een aantal handleidingen moeten doornemen wat tijd kostte. De opbrengsten van artikelen moeten ook op lange termijn bekeken worden. Je ontvangt er niets voor op het ogenblik van publicatie, maar het genereert inkomsten na verloop van tijd. Het blijft ook inkomsten genereren lang nadat je het geschreven hebt.
Eveneens dient vermeld te worden dat wanneer ik inkomsten verdien via dit blog, ik deze voor de helft inboek bij 'mijn blog' en voor de andere helft bij de 'activiteit' waardoor ik ze uitbetaald krijg.
Ook is de kost van de website nog niet ingeboekt. Ik zal deze binnen 2 maanden inboeken. Werkt iets motiverender!