De avonturen van onze kleine rakkers! Kom regelmatig een bezoekje brengen aan onze blog. Na een uitstapje of een thema komen er foto's op de blog. Veel kijkplezier!!! De juffen
14-01-2016
3-koningen
De kleuters van de 2de en 3de kleuterklas gingen 3-koningen zingen in de straat.
De foto's zijn niet van de beste kwaliteit maar hopelijk genieten jullie nog eens van het kerstverhaal gespeeld door onze fantastische kleine acteurs Er zijn ook nog wat foto's van een hapje en een drankje achteraf, jullie aangeboden door het oudercomité. Wie nog foto's heeft, mag ons die altijd bezorgen en we zetten ze erbij!!!
Als uw kleuter het plots had over Stekelbees en u totaal niet weet over wie of wat hij/zij het heeft, dan kijkt u nu goed naar de foto's . U zal het niet meer vergeten !!! Tot volgend jaar, mevrouw Trees Stekelbees!!!!
De juffen, ofwel de oudere K3 , vonden het leuk om aanwezig te zijn bij de auditie. We hadden de indruk dat we niet alleen waren . Nog eens een dikke merci aan alle aanwezigen en iedereen die meegezongen heeft! Het was dikke fun!!!!! Tot volgend jaar!!!!!!!!!!!!!!!!
We zijn volop bezig met al de foto's bij elkaar te zoeken om dan op de blog te zetten. Op de site van de Sint-Martinusschool (en dan de link naar het Oudercomite) kan je al veel foto's en filmpjes zien. Vraag het maar als ze niet te vinden zijn 😃. Groetjes
Alle klassen hebben gewerkt rond het thema 'het is herfst' en dat begon met een herfstwandeling in het bos. Iedereen had een zakje vol met herfstschatten!! Nadien werd er in de klassen verder gewerkt rond dit thema. In de eerste kleuterklas waren er plots allemaal kabouters en in de derde kleuterklas maakten ze lekkere pompoensoep!!!