3 februari kwamen twee meisjes die voor vroedvrouw studeren ons uitleggen hoe ons lichaam verandert. Via een powerpoint hebben ze ons alles geleerd. De 6de klassers vonden het heel interessant om naar te luisteren. En we hebben veel bijgeleerd!!!!!
Wij hebben Gilles en Hanne uit 5B geïnterviewd. Zelf vonden ze de foto's maken heel leuk om te doen. De juf zag het in de krant staan en de kinderen waren er direct mee akkoord. De foto ging over een trouw. Als ze de foto hadden genomen,heeft de nonkel van Bram hem bijgewerkt. Ze kunnen er een uitstap naar Technopolis mee winnen,maar daarvoor hebben ze misschien nog niet genoeg stemmen. Nu hebben ze er 473 dus: Stem op hen !!!
Wij hebben 5a geïnterviewd omdat ze meededen aan een wedstrijd om een hele dag naar Technopolis te gaan. Ze hebben deze wedstrijd in een krant gevonden. Ze moesten een foto van hun klas maken, maar natuurlijk geen gewone foto! De foto hebben ze bewerkt met fotoshop. Ze zouden graag winnen. En hebben nog maar 54 stemmen dus:
08/02/2012 De zesde klas van SVD maakt een blog. Hier kan je allerlei dingen lezen die in onze school gebeuren. Tot 17 februari kan je elke dag nieuwtjes lezen over de school ! Na de krokusvakantie proberen we jullie regelmatig op de hoogte te houden van wat er hier allemaal gaande is !