Per twee speelden we in het Frans een situatie in een supermarkt. We leerden vragen wat we willen, hoeveel iets kost, ... Wie zei daar dat leerlingen uit L6 te oud zijn om winkeltje te spelen???
Deze week zijn we gestart met ons project over de continenten. Vandaag zijn we begonnen met het maken van onze powerpointpresentaties. Nadat we deze eerst in het klad hadden gemaakt (én nadat de juf het had goedgekeurd ) gingen we aan de slag op de computers.
"Juuuuuuuuuuuuuuuuuuuf! Er zit een langpootmug in de klas! Help!!", ... klonk het deze week plots tijdens de wiskundeles. Gelukkig was onze stoere Nascha in de buurt die het beestje vakkundig uit het raam zette!
Over een paar daagjes is het zover! Dan start het nieuwe schooljaar! Hier kunnen jullie regelmatig verslagjes lezen en foto's bewonderen van onze activiteiten of uitstappen. Groetjes en tot 1 september!