Hallo iedereen, het was heel erg tof hoor op rivierklassen'!' Eigenlijk wil ik het nog eens meemaken. Nu leren we over Wereldoorlog II. Jolien heeft de "verjaardagsT-shirt" al mogen aaandoen. Mathias mag hem vandaag meenemen. Onlangs was er ook MOSSELSOUPER'!'
Iedereen was waarschijnlijk nieuwsgierig wat we allemaal gingen doen op rivierklas. Ik ook. Ik vond het een leuke ervaring dat ik alleen op stap ging zonder mijn ouders. Ik leerde voor mezelf zorgen. Maar de dagen gingen snel voorbij. En voor dat je het wist zat je in de bus om terug naar huis te gaan.
Hallo iedereen, De voorbije weken waren heel tof! In de lessen spelen we veel spelletjes. Maar nu zijn er veel proevetjes. Dat is natuurlijk niet tof! Daag! Margot
We hebben veel gedaan op rivierklas. We hebben vooral gestapt op rivierklas. Het leukste was het zwemmen en de beektocht. Ik vond het bouwen van vlotten en het varen met de boot door de sluizen ook leuk. Het eten was lekker. Maar ik had liever 6 fishsticks gehad in plaats van 4. Het is lekker maar er zit weinig in. Dit was het over de rivierklas. Erg leuk hoor!!!
dag beste bloggers, Het is in de klas nog altijd even tof en leuk! We hebben 22 september een keitoffe sportdag gehad! We hebben gewerkt met het kompas, we deden ooknetbal,voetbal,skeeleren, badminton enz..... We kijken al uit naar de week van de rivierklassen. Nu moet ik weer gaan werken.Tot de volgende keer.
We zijn met klasridders gestart en nu zijn we bloggers. Wat is klasridder precies, wat is de taak voor hen? De klasridder moet zorgen voor het bord, voor het uitdelen, vegen,... De klasridder moet zorgen dat de klas proper blijft. De bloggers moeten iedere week een tekstje op de computer typen. Het mag een lang tekstje of een kort tekstje zijn. Tot nu toe gaat alles goed in de klas. We hebben nog geen ruzie gemaakt. De juf doet haar best om ons terug in ritme te brengen voor school. Ze wil ons tegen januari allemaal klaar maken voor het middelbaar. Ze is lief, streng en leert ons veel bij. En dat allemaal tegelijkertijd. Ze is een goeie juf !!!
Op 21 september zijn we met de zesde klas naar Wijtschate gegaan. We hebben er veel leuks gedaan. Bijvoorbeeld: netbal, kogelstoten en badminton. We zijn ook nog naar het bos geweest om met het kompas te werken. Het was niet zo moeilijk. Maar wel tof om te doen. Maar toen het einde was aangebroken waren sommige gezichten niet meer zo blij. Maar ja. We hebben tenminste een leuke dag gehad.
We hebben al veel toffe dingen gedaan! zoals:een gezicht tekenen met gevoelens,super gaaf!!! Het verpotten van de plantjes/viooltjes. foto's getrokken super"tof"-) en nog veel meer!!! nu moet ik gaan doei
Deze week hebben we van alles gedaan, we hebben zelfs viooltjes verpot. Je zou zeggen dat is niet om over naar huis te schrijven, ik vind van wel. Het is heel leerrijk en ik vond het plezant met Frans als helper. We hebben er veel verpot , met de hele klas. We hebben ook foto's gemaakt. Zoals je kan zien, zagen we er allemaal héél tevreden uit. Zo was het ook omdat we wisten dat we elk twee viooltjes gingen meekrijgen om thuis verder te verzorgen. We hebben de mensen van de gemeente erg goed geholpen. We konden er meer verpot hebben maar we hadden geen doosjes meer en onze tijd was over. Dit was het voor deze week van blogger.
Mijn juf valt best mee , ze is streng als het op afspraken aankomt . Voor uitleg staat ze altijd klaar. en ze stelt me ook gerust. Want binnenkort zijn het voor ons rivierklassen, een ganse week. Ik ben niet zo een stoere op dat vlak. Mijn juf en mijn vrienden van de klas zullen me wel bijstaan en helpen.
Al drie weken ver in het nieuwe schooljaar. Het gaat veel te rap. Maar het is nog altijd plezierig. Afgelopen dinsdag hebben we viooltjes verpot. We hebben er een tweetal meegekregen.We hebben al veel geleerd. De juf is heel vriendelijk. Het is heel leuk. Volgende week-maandag is het sportdag. En dan is het uitkijken naar de rivierklas. Wat er nog allemaal gebeurt vertelt iemand anders jullie. Maar ooit zie ik jullie terug. Daag!
Dag blog, Vandaag 9.09.08 is het de verjaardag van Joren onze beste vriend ter wereld Ik vind het jammer dat Joren het niet kan meemaken. Joren zal ik nooit vergeten daar mag je zeker van zijn. Op school had ik niet zo'n hechte band. Maar ieder jaar op sinterklaas gingen sommige kinderen naar de steenbakkerij te Ploegsteert en daar waren Joren en ik altijd bezig met elkaar ongeduldig te w8en achter ons cadeau. Daardoor schrijf ik dit, het is een soort ''geheimpje'' maar niet zo echt geheim voor jullie. Jullie zijn tenminste wel mijn klasgenootjes. DAAAG Joyce
NA EEN LANGE WEEK SCHOOL IS HET WEER WEEKEND. DE JUF VALT BEST WEL MEE. DE EERSTE WEEK KREEG JE GEEN STRAF. ACH JA IK MAAK ME GEEN ZORGEN. SORRY IK MOET ERVAN DOOR
De klas is fijn en tof. De juf is leuk maar niet streng!!!
We hebben geen nieuwe kinderen bij.
we zijn ook maar met 13 in de klas! We zitten voor de zekerheid toch per nummer. Misschien mogen we eens kiezen dit jaar! De eerste week krijgen we geen straf. Want we moeten nog op ritme komen
Hallo, ik ben Lynn en zit in het zesde leerjaar. Ik denk...nee, ik ben er zeker van dat ik een toffe juf heb. Ze heet juf An maar dat is niet alles. Ik heb ook een supertoffe klas! Het is tof om zo een nieuw schooljaar in september te beginnen met een juf en een heleboel vriendjes en vriendinnetjes.
Zo, de vakantie is achter de rug, wel nog mooie herinneringen maar we zijn klaar voor een nieuwe start. De eerste week is al bijna weer voorbij . Het gaat rap omdat het leuk is. We hebben een fijne klas. En uiteraard is de juf heel tof. Hopelijk wordt dit een heel leuk jaar.