Alleen tegen de wereld
Mariemme
11-11-2008
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een nieuw begin...
Ik sla nu een hoofdstukje of twee over van mijn leven, en ga jullie vertellen over het moment dat ik zwanger werd. Ik was zo gelukkig, Pierre ook!
Mijn houding en kledingstijl veranderde op dat moment mee met mijn leven. Ik werd losser en zelfzeker en ik begon plannen te hebben voor de toenmalige 'later'.
Het enige dat ik jullie nu nog zal meegeven vandaag, is dat Pierre en ik na mijn bevalling besloten om een liefdadigheidsorganisatie te starten waar prostituees geholpen konden worden: AFESIP werd deze genoemd. De naam is de Franse afkorting voor Actief voor Vrouwen in Nood.

Ik heb een boek geschreven waar heel mijn leven in staat uitgeschreven, van dag één tot nu en met alle gebeurtenissen, gedetailleerd. Het boek heet, net als mijn blog, Alleen tegen de wereld. Wij willen levens redden! Jullie ook, toch?

Veel liefs xxx Somaly


Geef hier uw reactie door
Uw naam *
Uw e-mail *
URL
Titel *
Reactie * Very Happy Smile Sad Surprised Shocked Confused Cool Laughing Mad Razz Embarassed Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation Question Idea Arrow
  Persoonlijke gegevens onthouden?
(* = verplicht!)
Reacties op bericht (0)



Inhoud blog
  • Een nieuw begin...
  • Frankrijk
  • Buitenlanders
  • 'Je bent getrouwd'
  • Het dorp en ik
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Archief per week
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 07/01-13/01 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Klik hier
    om dit blog bij uw favorieten te plaatsen!


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs