Na het ontijt vertrokken we richting strand en hielden we een zandkastelenwedstrijd. Ieder kreeg een lapje strand en verbouwde dit tot een heuze burchten en kastelen!
Uit de 7 kastelen koos de jury en het publiek er 2 winnaars uit. Thierry, Ilias, Hamza en Lorenzo waren de eigenaars van het eerste winnende kasteel. Kelly, Angela, Luca en Sébastien waren de andere die met de eerste prijs gingen lopen!
Toen het vloed was, liepen alle kastelen onder water! Daar ging ons zware werk
Na het leestekstje over de zeekapitein Nemo, werden we onderdompeld in een zee van verrassingen door onze juffen!
Wat waren we nieuwsgierig Onze eerste verrassing: een uur met de go-carts crossen over de dijk.
We waren nog maar net bekomen of we kregen onze tweede, verfrissende, verrassing!!
Een . lekker Oosduinkerks ijsje! Mmmmm lekker .
De rest van de namiddag konden we souvenirs kopen in het centrum van Nieuwpoort.
Toen we aankwamen in ons huisje, stond een volgende verrassing ons op te wachten: een BBQ!! We smulden ons buikje rond.
Na het oefenen voor onze dansjes was het weer tijd om te gaan slapen!
Na een goede nachtrust werden we verwend met een lekker ontbijt.
We maakten ons daarna klaar voor een uitstapje naar De Panne. Hiervoor namen we de Kusttram.
Er wachtte onseen heuse ontdekkingstocht vol weetjes over strand, zee en duinen. We leerden al spelend over de planten en dieren van de kust. Dat kan je wel zien aan onze fotos.
Na de middag was het tijd voor onze les over de dieren van de kust. We hadden zelfs buiten les, dankzij het prachtige weer.
Nadien een uurtje stilzitten, was het weer tijd voor wat beweging. We konden ons uitleven in sport en spel. We amuseerden ons te pletter.
Toen we uitgespeeld waren, maakten we ons klaar om te gaan zwemmen. Het was een heel leuk tropisch zwembad, waar zelfs een grote waterglijbaan was en een wildwaterbaan. We konden er ook buiten zwemmen!
s Avonds hadden de juffen een verrassing voor ons!! We mochten ons uitleven op een karaoke avond. We hebben onze stem eens goed laten horen J
Zo is onze dag weer snel gedaan en is het morgen tijd voor een nieuwe spannende dag!
Met volle moed en na enkele traantjes vertrokken we richting de kust. We keken naar een leuke film en voor we het wisten waren we aangekomen in Oostduinkerke. We konden onze ogen niet geloven! Waaaaaw, wat een prachtig gebouw!!! We konden meteen in onze kamers die lijken op de kajuit van een boot! Echt super!! De zon was direct van de partij zodat we buiten konden picknicken. Daarna was het tijd om de omgeving te verkennen. We maakten meteen kennis met het strand en de duinen. Na de stevige wandeling knorde onze maag en trakteerde Kelly ons op een lekker stukje cake. Zij wordt vandaag 12 jaar!!! Dat werd stevig gevierd. Na een kort rustmoment was het weer tijd voor wat actie. Op de sportvelden speelden we een partijtje voetbal met de juffen. De andere kinderen speelden tennis met juf Lin. De juffen hielden er heel wat blauwe plekken aan over!!! Van al dat spelen hadden we een reuzehonger gekregen en kregen we van de keukenploeg een lekkere maaltijd. Na het eten was het tijd voor een verkwikkende douche om al dat zand en zweet van ons af te spoelen. We hadden gelukkig nog wat tijd voor leuke spelletjes en een knutselactiviteit. We maakten mooie potjes met krijt en gekleurd zand! Er vielen al heel wat oogjes dicht dus was het tijd om ons bedje in te kruipen. Morgen is er alweer een spannende dag!!!
Tot morgen allemaal!!
P.S. Juf Marjolein scoorde een prachtig doelpunt !! Juf Lin vierde vandaag ook haar (25ste) verjaardag !! Juf Annelies hield heel wat blessures en blauwe plekken over aan de voetbalwedstrijd !!
Hopelijk hebben jullie allemaal volop genoten van jullie vakantie en zijn jullie klaar om morgen op zeeklassen te vertrekken!!! Het mooie weer is besteld, de valiezen gepakt, morgen zullen heel wat traantjes vloeien bij ouders en kinderen... De juffen zijn er alvast klaar voor, wij hopen jullie ook!
Tot morgen!!!!
Juf Lin, Juf Marjolein en Juf Annelies
Niet vergeten: ABONNEMENT, SIS KAART, ZAKGELD IN ENVELOP AAN DE JUF AFGEVEN VOOR VERTREK!!!!!!!!