Deze morgen zorgden de jongens voor gepast ontwaakmoment bij de meisjes. 3 2 1 WAKKER WORDEN schreeuwden ze in koor. Natuurlijk gingen de meisjes in tegenaanval. Kussengevecht... En de dag was gestart
Trein in en trein uit, tram in en tram uit,...... Onderweg een drukste van jewelste maar we hadden plezier. Na onze zoektocht en rondvaart op de Leie waren we eindelijk op onze eindbestemming. De geur van eten kwam ons al dadelijk tegemoet. Natuurlijk kan je al raden wie als eerste aan tafel zat.
De hongerige magen werden gevuld met pasta met tomatensaus of een macaroni. Rond half 10 vroegen de eerste al om naar bed te gaan want wat spelen op de kamer is leuker dan stilzitten in ons klaslokaaltje. Je kan je al voorstellen hoe vaak we langs moeten gaan om de rust te verkrijgen. Maar nu liggen ze allemaal in dromenland ....... zelfs uit de stoere binken hun mond komt geen klank meer.