22-04-2009 om 09:58
geschreven door de zeeklassers
foto's
enkele fotootjes
22-04-2009 om 09:55
geschreven door de zeeklassers
goedemorgen allemaal
Goedemorgen allemaal,
ons ontbijtje zit al achter de kiezen, de kamers zien er piekfijn uit en de leerlingen staan klaar om te gaan sporten. De hemel trekt hier open, dus het ziet ernaar uit dat het een stralende dag zal worden. Vandaag staat een bezoekje aan Sealife op het programma. Nadien gaan we een duikje nemen in het Noordzeebad. Dit is een zwembad met gefilterd zeewater, lekker zout dus. Het gaat weer een leuke dag worden.
Groetjes
De kapitein en zijn crew
22-04-2009 om 09:49
geschreven door de zeeklassers
de eerste sfeerbeelden
22-04-2009 om 09:42
geschreven door de zeeklassers
21-04-2009
Dinsdag 21 april
Hallo allemaal,
de kinderen zijn slapen en nu hebben we wat tijd om de blog aan te vullen. Vandaag was het hier wat minder mooi weer, maar het bleef gelukkig de hele dag droog. Voormiddag hadden de kapitein en zijn bemanning hemel en aarde moeten verzetten om aan tramtickets van De Lijn te geraken. Deze hadden we nodig om na de middag naar Oostende te rijden. Uiteindelijk kwam alles op zijn pootjes terecht. De leerlingen hadden ondertussen kennis gemaakt met circustechnieken, judo, badminton en frisbee. Na lekkere kip en véél kroketten spoorden we met de tram naar Earth Explorer. Hier konden ze de aarde verkennen en al haar natuurverschijnselen ervaren. We schuilden voor een echte tornado, beefden tijdens een verwoestende aardbeving en maakten een tochtje met een onderzeeër. De andere spannende belevenissen horen jullie vrijdag wel. Deze avond was het tijd om eindelijk persoonlijk kennis te maken met de kapitein en zijn crew. Matroos Laura stelde ze voor en nadien leerden ze hen beter kennen tijdens een leuk avondspel. De kinderen stellen het allemaal zeer goed en genieten volop van hun cruise.
Groetjes de zeeklassers
21-04-2009 om 22:54
geschreven door de zeeklassers
maandag 20 april
Dag thuisblijvers,
we hebben eindelijk toegang tot het internet, dus zullen we er maar direct werk van maken om jullie te vertellen over de eerste dag. Na het snelle afscheid aan het station in Heusden spoorden we naar Hasselt. Hier moesten we overstappen op de trein met bestemming Blankenberge. Het was een heel gedoe met onze zware koffers: uit de trein, de trappen af, de trappen even later ook weer op (gelukkig een roltrap) en de valiezen natuurlijk ook weer op de trein (geen bagagerekken bovenaan) Na een hels tochtje was iedereen geïnstalleerd en waren we op weg naar onze eindbestemming. Een tweetal uurtje later kwamen we aan in Blankenberge. We wandelden naar het BLOSO-centrum waar we onmiddellijk onze benen onder de tafel mochten schuiven. Namiddag was het tijd voor onze eerste portie sport. We proefden van de verschillende disciplines van het atletiek. Het werd een echte wedstrijd. Na het sporten werd het tijd om aan jullie te denken en briefjes te schrijven. We sloten de dag af met een zonsondergang op het strand en een wandeling tot aan de vuurtoren. Dit was een mooie afsluiter voor de eerste dag. Moe, maar voldaan kropen we ons bedje in en zat de eerste dag erop.
21-04-2009 om 00:00
geschreven door de zeeklassers
20-04-2009
Dag beste thuisblijvers
Dag beste thuisblijvers,
voor we vertrekken nog snel een berichtje voor jullie. Als jullie dit lezen, zitten wij waarschijnlijk al aan de andere kant van het land te genieten van zon en zee.
Aan Saara, Can en Isaura: jammer genoeg kunnen jullie er niet bij zijn deze week. Maar er toch ook op school een fijne week van. Vergeet ons geen kaartje te sturen hé. Dan sturen wij er ook één. Vraag het adres en materiaal maar aan de meester of juf waar je bij zit. Veel plezier en tot volgende week.
Aan alle mama's en papa's : probeer om regelmatig een kijkje te komen nemen op deze site. Zo kan je het avontuur van je zoon of dochter op de voet volgen. Een korte beschrijving van de dag en enkele foto's kan je hier dan bekijken.
En aan al de rest die aan ons denkt zoals broers, zussen, tantes, nonkels, oma's, opa's, vrienden, collega's en echtgenoten probeer om ons niet te veel te missen de komende dagen. Voor je het weet is de week al weer om en zijn we al terug thuis.
Veel plezier deze week
Dikke knuffels en vele groetjes
Kapitein Richard, zijn team en de hele bende kapoenen
20-04-2009 om 08:41
geschreven door de zeeklassers
18-04-2009
de laatste reisgegevens
Dag beste reizigers,
over twee dagen is het langverwachte moment eindelijk daar, we vertrekken op cruise. Toch heeft de bemanning nog enkele laatste tips om zeker goed voorbereid te zijn op de reis. Hou het weerbericht zeker goed in het oog. Het kan frisjes worden aan zee, dus zorg voor aangepaste kledij. Zon wil niet altijd zeggen dat het er warm is. Op de bijgevoegde website kunnen jullie het weer op de voet volgen. http://www.zoover.be/belgie/west-vlaanderen/blankenberge/weer We raden jullie ook aan om thuis eens te oefenen om een bed op te maken. Dit is jullie eigen taak en de bemanning controleert dagelijks de kajuiten. Jullie liggen met meerdere reizigers in dezelfde kajuit, dus voorzie kledij en materiaal van een kenteken. Ten slotte willen we jullie nog waarschuwen dat na enkele dagen zonder GSM, internet, MSN, tv en spelcomputers er ernstige afkickverschijnselen kunnen optreden. Wij willen jullie echter gerust stellen dat we hier volledig op voorbereid zijn. We hebben ook de geruchten opgevangen dat er misschien Somalische piraten in de buurt zijn, dus wees gedurende jullie verblijf steeds aandachtig en oplettend.
Tot maandag
Vriendelijk groeten
Kapitein Richard en zijn crew
18-04-2009 om 16:56
geschreven door de zeeklassers
06-04-2009
Aftellen maar !
Dag beste reizigers,
net zoals jullie, genieten wij nu van een welverdiende vakantie. Zo kunnen we volledig uitgerust aan de volgende reis beginnen op 20 april. Wij bieden jullie graag nog enkele tips aan om volledig fit de reis aan te vatten.
Om te beginnen raden wij jullie aan om de laatste twee weken voor het vertrek zeker 2 à 3 uur per dag buiten te spelen. Dit als goede voorbereiding op de sportactiviteiten die door zullen gaan in de voormiddagen van onze reis. Leg vervolgens je materialen die je zeker niet mag vergeten op tijd klaar. Vergeet jullie boekje van de kust niet mee te nemen. Indien je dit vergeten bent op school, kan je nog altijd even contact opnemen met je reisleider of reisleidster. Begin al met het verzamelen van een pakketje goed humeur. Dit zal je zeker nodig hebben. Voor de rest goed rusten, veel plezier maken en vooral genieten van de vakantie.
Tot binnen 14 dagen
De kapitein en zijn crew
06-04-2009 om 12:18
geschreven door de zeeklassers
31-03-2009
Welkom bij White Mountain cruiselines
Beste reizigers,
wij hebben uw bevestiging goed ontvangen voor de onvergetelijke cruise naar White Mountain die jullie geboekt hebben. De crew en ik, uw kapitein, gaan er natuurlijk alles aan doen om er een fantastische reis van te maken. De matrozen zijn de kajuiten en het dek nog aan het schrobben en de kokkin is al inkopen aan het doen voor de lekkere maaltijden. Ook zijn we nog druk bezig om een bekende zangeres mee te krijgen op onze cruise. Wie het zal zijn, is nog geheim.
Op onze reis naar de haven, waar onze luxe-cruise op jullie ligt te wachten, zal "de service supervisor" of reisleidster jullie de nodige vouchers overhandigen om in te schepen.
Tijdens onze cruise zullen we verschillende activiteiten en uitstappen organiseren. Deze worden verder uitgelegd tijdens de reis. De laatste avond worden we verwacht op een tropische beachparty en natuurlijk verwachten we dan ook iedereen in aangepaste kledij.Wees dus creatief in het zoeken naar bloemetjeshemden, strooien rokjes, bloemenkettingen en dergelijke. Kosteloze originaliteit wordt beloond.
Zo, dan kunnen we beginnen aftellen naar onze afvaart op 20 april 2009
Hou deze website goed in het oog voor verdere uitleg en details over onze reis.
Vriendelijke groeten
Kapitein Richard en zijn crew Service supervisor Patricia Chef de cuisine Nele Bekende zangeres Ragna Matroos Laura
31-03-2009 om 00:00
geschreven door de zeeklassers