even vooraf ben ik heel blij dat ik in de top 20sta .en ik weet dat ik dat aan julie te danken heb .
Srubs : is een middel dat korreliger is dan een masker en verwijdert de dode huidcellen.Srubs die je gaat kopen zijn soms duur en slecht en daarvoor hier enkele scrubreceptjes. Met alles wat erin je keukenkastje zit kan je meestal al een goede scrub maken .
Receptjes :
1 : heel gemakkelijke zout of suikerscrub olijfolie en zout of suiker mengen en je hebt u scrub . 2 : bruinesuikersrub 1 kopje bruinesuiker mengen met 1/2 kopje honing plus drie eetlepels citroensap en 1 el geraspte gember .
dit is een hele korte blog dus daarom doe ik vandaag nog een blog
Nu dat het nieuwe school jaar gaat beginnen en we daarom onzekerder zijn over puistjes zijn er hier en paar makkelijke tips.
TIPS: -Zorg ervoor dat je iedere dag genoeg water drinkt . (ongeveer 2liter) Bij een droge huid kunnen de huidcellen niet worden afgeworpen .En dan kom je met het gevolg van puistjes . - De pill veranderen van de pill kan helpen ik raad aan om daarvoor naar de huisarts te gaan . -Gebruik geen agressieve producten tegen puistjes .Je huid kan er verkeerd op reageren. -Blijf erzoveel mogelijk vanaf .Dus niet uitknijpen .Je kan ervan littekentjes en roodheid krijgen . - Accepteer dat iedereen weleens en puistje krijgt .Je bent niet de enige dus moet je er niet onzeker en wanhopig van laten worden . Schaam je zeker niet . - Een zuivelarmdieet kan helpen en de puistjes met de helft verminderen . Met suiker en vet oppassen helpt ook goed . -Was vaak je handen voor de hygiene en gebruik huidproducten van bij de apotheek.
Ik hoop dat deze tips zullen helpen .Maar verwacht er niet teveel van dit zijn ook geen wondermiddels .
ps : de volgende blog zal waarschijnlijk gaan over een gezonde huid
Eerste beautyblog (onderwerp : natuurlijke producten )
Deze beatyblog gaat over natuurlijke producten ,
Dit deel 1 van natuurlijke producten gaat over het haar . En ik heb een paar eenvoudige haarmaskersreceptjes gevonden en wil die graag delen met julie .
Haarmaskerrecept met honing : Benodigheden: Honing , warm water
En lepel met honing laat je oplossen in drie tot vier kopjes warm water . Een giet je over net gewassen haar (het is belangerijk om je haren eerst te wassen ). Druk het overtollige vocht uit je haar en spoel het niet meer . gebruik een handoek om het droog te deppen en style je haar erna zoals je gewend bent .
Er zijn nog veel andere soorten haarmaskers die gebruikt kunnen worden om de vochtbalans in het haar te herstellen. Een van deze mogelijkheden is een ei los te kloppen en te mengen met twee eetlepels olijfolie. Breng de substantie gelijkmatig op het haar aan en bedek het haar vervolgens met een douchemuts of huishoudfolie. Laat het mengsel tien minuten op het haar inwerken en spoel het haar vervolgens grondig uit. De grote hoeveelheid proteïnen en aminozuren uit het ei zullen kracht en glans aan het haar geven, terwijl de olijfolie het haar zachter zal maken en het zal voeden . Met fruit kan je het ook proberen :
Maar als je haar blond of lichtbruin is, vermijd dan donkere vruchten zoals bessen of druiven die een verkleuring op het haar kunnen achterlaten. Je kunt een haarmasker maken door een halve banaan, een halve avocado en een kleine hoeveelheid cantaloupe of een ander soort meloen te mengen. Pureer het fruit en vermeng het met een paar eetlepels yoghurt (zonder toevoegingen) tot een gladde crèmeachtige substantie. Breng het mengsel gelijkmatig op het haar aan en laat de substantie tien tot vijftien minuten intrekken, waarna je het haar grondig uitspoelt.
Dan nog een paar weetjes citroenzuur laat je haar glanzen . Anti- oxidanten beshermen je haar tegen luchtvervuiling.
Probeer dit thuis en laat me weten of het gelukt is en wees niet bang om met natuurlijke producten te werken .