Yannick @ ToyToyToy
Temptation Bikini Carwash
21-05-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Helloooow

Het was weer eens een bewogen weekendje! We hebben de 2de stop in onze Malheurtour achter de rug en deze was inderdaad heel geslaagd aangezien alles zoals altijd tot in de puntjes perfect was geregeld. Nee grapje, het was inderdaad geslaagd maar we hebben het dit keer een beetje anders aangepakt. We hadden nu namelijk het Malheur promo-autootje ter beschikking waardoor we nu de eerste show buiten gedaan hebben rond het Smartje. Op deze manier komt Malheur nog wat meer naar boven in onze shows. De 2 andere shows werden binnen gedaan en waren net zoals in de Per Tutti en groot succes. Wanneer de mensen naar buiten moeten gaan dan is de ambiance weg uit en als alles binnen is dan heb je natuurlijk de sfeer mee. Er is ook beslist om de actie van 'Drink Malheur & win' verder te laten lopen ook na de komst van onze knappe dames. Wanneer je dus een Malheur drinkt krijg je een invulstrookje en kan je kans maken op onze prachtige prijzen.
Ik heb ook op brouwerijbezoek geweest. Ik ben niet gaan proeven maar ik ben gewoon wat invulstrookjes, flyers en affiches gaan afgeven. Ik heb ook nog eens geplastificeerde papieren laten maken die uitleg geven aan de klanten van de café's. Verder waren er ook nog een paar onbeantwoorde vragen maar deze zijn uiteraard nu beantwoord. 
Ik heb ook de nodige café's nog voorzien van hun flyers en affiches.
Dit zijn allemaal kleine taakjes maar dit heeft me wel bijna een ganse dag gekost. We zijn namelijk niet alleen op de baan.
We hebben ook de nodige problemen gehad met het versturen van de mailings maar ondertussen hebben we wel al antwoord gekregen van sommige meisjes.

Wie graag kans maakt op een gratis reis kan uiteraard meespelen met onze wedstrijd op de website. Simpel zoals het is, moet je enkel volgende link bezoeken en de gegevens invullen: http://www.temptationcarwash.be/2007/index.php?p=wedstrijd
ZEKER DOEN!!!

Ciao
Yannick

21-05-2007 om 21:42 geschreven door Yannick  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
18-05-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

Hey

Ik hier nog eens! We zijn weer gaan flyeren deze week. Gisteren ben ik in Aalst gaan flyeren in een paar partytentjes en dinsdag ben ik naar Brussel geweest. Ik ben mij aan de EHSAL gaan zetten en heb daar weinig succes gekend aangezien de blokweek al van start was gegaan. verder heb ik mij beziggehouden met het verderzoeken naar verenigingen, carnavalverenigingen, tuningclubs,...!
De mailing voor nieuwe bikinibabes is ook verstuurd. Dit moest dringend gebeuren want er komen nog een aantal boekingen bij waardoor we genoeg meisjes zullen nodig hebben.
De mailing naar de deelnemers van de wedstrijd tijdens Race Wars is ook verstuurd. Deze mailings moesten verstuurd worden met een programmaatje genaamd groupmail. Aangezien ik hier spreek van 300 mails moesten deze één voor één verstuurd worden. Deze mails zouden anders kunnen aanzien worden als spam en dit is natuurlijk niet de bedoeling!
Nu rest mij nog de mailing versturen naar verenigingen. Ik moet proberen 5 verenigingen te vinden die de reis effectief willen aanbieden.
Ik zal ook nog verderzoeken naar plaatsen om te flyeren maar ondertussen zijn het natuurlijk examens.
Vanavond is er ook weer werk aan de winkel want de 2de avond van de Malheurtour vind plaats in wichelen in café Bougie.

alé ik ben er weer eens vandoor. Ga nog wat drukwerk halen!

Greetz

Yannick

18-05-2007 om 12:49 geschreven door Yannick  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
03-05-2007
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen

Deze 3 meisjes werden ingezet voor Race Wars.
Zöë, Sanne en Natasja!

03-05-2007 om 15:42 geschreven door Yannick  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
Klik op de afbeelding om de link te volgen Hey

Hier ben ik nog eens want het is weer al een tijdje geleden hé! Ik heb het nu wat drukker gehad door de komende evenementen die voor de deur staan.
Zoals jullie al wisten was er vorige zondag Race Wars op het circuit van Zolder. Dat moet dus worden voorbereid.
De bikinibabes moesten gecontacteerd worden, er moesten prijslijsten gemaakt worden voor de cocktailbar en nog veel meer. Ik heb een paar telefoontjes moeten doen naar mensen die met hun auto naar het circuit zouden willen komen. We hadden helaas pech en zijn dan de dag zelf naar 3 auto's op zoek gegaan. Was niet echt moeilijk wanneer je op een tuningevenement staat en wanneer er enkele babes op de stand staan. Ik heb een tekstje moeten maken die aan de fotografen ter plaatse werd gegeven. Daar moest instaan dat we een e-mailadres hebben waar zij enkele foto's kunnen naartoe sturen. Wanneer zij dan een link plaatsen op hun website, zouden wij een link plaatsen naar hun website. Dit e-mailadres moest nog worden aangemaakt en ik heb hier dus ook voor gezorgd. We hadden ook een lootjes die weggegeven werden bij aankoop van een sangria of caipirinha. Dit werd gedaan om de aankoop van deze dranken te stimuleren. Deze dranken worden namelijk gespronsord en zijn dus qua aankoop goedkoper dan de andere dranken. Er konden t-shirts, petjes, sleutelhangers, strandballen, korting op de reis, vatjes sangria en gratis cocktails gewonnen worden.
Een andere 'zware' taak is natuurlijk het klaarzetten van al het materiaal en dit was heel wat meer dan je zou verwachten. We hebben dan een checklist gebruikt om zeker te zijn dat we niets vergeten waren. De dag ervoor werd dan alles klaargezet en ook al in de auto's gezet want we meosten nu al zo vroeg opstaan. We zijn vertrokken om 5u30 want alles moest opgezet worden tussen 6u en 9u. Dan was er natuurlijk het evenement zelf. Ik heb vooral aan de cocktailbar gestaan maar ik heb ook flyers uitgedeeld met de uitleg dat ze een reis konden winnen.
Het evenement zelf is natuurlijk ook de plaats bij uitstek om knappe dames tegen het lijf te lopen. Deze werden dan ook aangesproken en ze kregen uitleg over het concept. We hadden bij de laatste show ook 2 dames uit het UK die wouden meedoen. Dit was natuurlijk mooi meegenomen.  

Voila ze da was het! Direct ne gansen boterham hé...

Greetz
Yannick

03-05-2007 om 00:00 geschreven door Yannick  

0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)





www.temptationcarwash.be
Een interessant adres?


Laatste commentaren

Stuur Yannick een mailtje


Archief per maand
  • 06-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 09-2005

    {TITEL_VRIJE_ZONE}


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs