Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
Xizii !
Fashion
25-11-2009
Creakiend !*
Ik was deze namidag op de hobbybeurs in Mechelen, Daar heb ik veel ideetje opgedaan voor veel dingen. Mijn point is dus. Zelfgemaakte juwelen en zaken zijn meestal mooier dan gekochte ook is het dan uniek ! Zelf maak ik ook graag juwelen en andere dingen, als ik de tijd eens vind zal ik een voorbeeld op mijn blog zetten.
Het is echt heel leuk als je je zelfgemaakte zaken kan dragen. (en natuurlijk ook de complimenten dat je dan krijgt.xD)
Ik heb nog een vraagje voor jullie. Als jullie zelf ook zo weg zijn van zelf juwelen en ... te maken, en als jullie zin hebben om deze aan mij en/of anderen mensen te laten zien, dan mag je die altijd opsturen, ik ben heel benieuwd welke stijl jullie hebben. Je mag het altijd sturen naar loving_neeltje@hotmail.com (ik weet het, het is een kinderachtig e-mailadres, maar het is al oud)
Ik heb eens een vraagje. Hoe blijven jullie fit ? Deze vraag stel ik graag aan mensen, gewoon om eens te horen wat zijn doen en denken.
Ik zal al het goede voorbeeld geven: ik drink veel water, ga met de fiets naar school, eet veel fruit en turn 6.5u in de week; Ook ben ik redelijk energiek !
Voilaaa, Misschien kan ik van jullie ook nog dingen leren. De beste tips zal ik op mijn blog zetten. Stuur maar een mailtje naar loving_neeltje|hotmail.com en schrijf als onderwerp Xizii !* Fit zijn
Okeeee,, ik hoop dat jullie er iets aan hebben ! deze Beautytip is voor mensen die een fancy huid willen ! Dit is ook voor mensen die last hebben van acne :)
Mijn naam is Nele, en zoals jullie weten heb ik een fashionblog waar ik mijn eigen mening geef over de trends, kledingzaken, ... Ook geef ik graag tips in verband met beauty. Als jullie vragen hebben, kunnen jullie gewoon een mail sturen en misschien zet ik het op mijn blog, anders zal ik ze nog steeds beantwoorden, zolang ik het antwoord weet. Als ik het antwoord niet vind zal ik er op de één of andere manier wel aangeraken.
Ik ga ook soms een wedstrijdje doen, hier kan je niets materieel bij winnen, maar je creatie zal op mijn blog komen,
Ik ga ook proberen om enkele foto's erop te zetten. Als jullie misschien zelf dingen ontwerpen, en jullie hebben zin om deze te laten zien, dan kan je altijd vragen of ik enkele van jouw ontwerpen erop zet.
Heb je een idee voor wat ik op mijn blog kan zetten, stuur ze dan ook maar door in een mail. loving_neeltje@hotmail.com met als onderwerp 'Xizii !*'
Nu wat meer over mij: Ik ben dus Nele, Ik woon in de regio Mechelen, Ik ben geïnteresseerd in mode, maar nog meer in beauty ! van mijn ouders mocht ik daar niet verder in gaan, en dus doe ik maar humane wetenschappen.
Als jullie nog vragen of opmerkingen hebt Ask me !!