na tverlof en tgenieten van zon en bergen , allez bij mij toch zijn we hier terug met onzen rubriek fietsen ! niet dat onze jongens hebben stil gezeten zenne , ik wel een 2weken maar dat doet niks terzake hé,
wel ondertussen zijn er van onze jongens naar de muur gereden (dré-danny en onzen iron man benny) diene laatste heeft zurich den iron man in 10uur en 15 minuten afgehaspelt) giene gewone zenne!!!!(goeie kopman)
vandaag dan vertrokken naar de rit van de ritsers in verrebroek
wel het moet gezegt een mooi parcour , goed afgepeilt , en na de rit werd onze fiets nog bewaakt ook , super georganiseerd, vertrekken was voor ondergetekende een nachtmerrie, s'avonds daarvoor was het neig plezant ,met veel blabla maar s'morgens ze , manman , , alllez belooft van mee te rijden,( dat ging al mee veel wat minder blabla!!!!! we begonne aan de 80 km , en int begin was dat maar puffen ( veur mij) naargelang den ochtend vorderde kwam bij mij ook het licht boven , zodat we met nog 2gastrijders uit beveren alles goed onder controle hadden , en uiteindelijk met een 29 gemiddelde nog deftig uit de trappers kwamen , de wind zoals gewoonlijk die blies niet in het voordeel in de polders amai ! maar alles zonder kleerscheuren terug in kruibeke geraakt wat steeds voor ons belangrijk is ps; en ik was zeker niet kwaad dat ek thuis was zenne,maar (den drankduivel das toch nie goe veur de mens zenne)